♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام دوستان
تو این مدت که نبودم،یک کتاب فارسی رو هم به عادت روزانم اضافه کردم.
اسم کتاب “جمهوری افلاطون”
موضوع کتاب : عدالت،کودکان،سربازی،ازدواج،خواب،کشورداری و انواع حکومت ها،دیکتاتور از نظر سقراط و … ،مرگ،موسیقی همه از دیدگاه سقراط
علت مرگ سقراط:بخاطر عقایدش
تعداد صفحات : حدودا ۵۶۸ صفحه
مترجم: محمد حسن لطیفی
لینک دانلود این کتاب ارزشمند:
jomhuri_aflatun.pdf (4.9 مگابایت)

ساعت خوابم منظم نبود،بخاطر همین اعلام نکردم،ببخشید دیگه :tulip:

6 پسندیده

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر…
التماس دعا…

8 پسندیده

سلام دوستان روزتون بخیر…

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز شبتون بخیر…

4 پسندیده

@kimiakarbasi
سلام کیمیا جان احسنت به شما خوشحالم در این هدفت پیشرفت داشتی به امید موفقیت روز افزون :heart::rose:
@nazanin72
سلام نازنین جان براووو دیدی چقدر عالی منظم و متعهد به هبیتات شدی تبریک میگم .:heart::rose:
@jackiran16
سلام دوست گرامی احسنت که عادت مطالعه رو بهش پایبند بودید. و ایشالاه کم کم در کنارش عادت های خوب دیگر هم اضافه میکنید. :rose::rose:

و در آخر سپاس از همه دوستانی که با امارهاشون و همراهیاشون نذاشتن این چالش کمرنگ شه.
به امید مشارکت قوی شما در ماه مهر
دوستان گرامی اگر پیشنهادی دارید برای ماه بعد حتما ذکر کنید
سپاس بیکران
⚘⚘⚘⚘

7 پسندیده

سلام نسیم خانوم :heart_eyes:
ممنون از شما که این تاپیکو ایجاد کردید و باعث شدید که سعی کنم این عادت خوبو کسب کنم.گرچه هنوز تثبیت نشده اما خب خیلی خیلی بهتر از اوایل تابستون(زمانی که تقریبا تا ظهر خواب بودم)شده و قابل مقایسه نیست.یک دنیا ممنونم ازتون و امیدوارم همیشه موفق و پر از انرژی باشید و حالتون همیشه همیشه خوب باشه :rose::rose::rose::heart:

5 پسندیده

سلام نسیم جونم سپاسگذارم بله خیلییی عالیه تشکر از شما:rose::rose:
واقعا چالش مفیدی هست من هر کاری میکردم نمیتونستم به کارام برسم خیلی هم برنامه ریزی میکردم ولی از موقعی که این چالش شروع شده از صبح کارام رو مرتب تا شب انجام میدم بازم ممنونم…

4 پسندیده

سلام به همگی, من مسافرتم, ایشاله دوباره برگردم با شوق و انرژی کنارتونم, شرمنده امار ندادم تو این چند روز.

6 پسندیده

تقدیم به همه شما خوبان :grin::heart_eyes:

5 پسندیده

اینم اخرین گزارش این ماه
شرایط خودم که مشخصه این هفته به دلیل مراسم نذری شبا دیر میخوابیدیم صبح 10به بعد پا میشدم :see_no_evil:
ولی قول اساسی که دیگه از این خبرا نیست برای ماه بعد چون خواب شب رو باز تنظیم میکنم
image

اینم لینک جدول آنلاین تا دوستانی که میخوان امارشون رو تکمیل کنن بتونن
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bEwurwkXhrctXFxFmxky5K9jhJeIPf3v_e0Kx4zm09Q/edit#gid=542935818

5 پسندیده

سلام دوستان عزیزم…
شبتون بخیر…
تنها موندم:persevere::persevere::persevere:

4 پسندیده

عزیزم تنها نیستی, ایشاله من از فردا دوباره گزارش میدم و امیدوارم بقیه هم شرکت کنن.

5 پسندیده

عزیزمی خانومی گل،باشه منتظرتم، آره انشاالله همه باهم باشیم بهتره، از هم دیگه انرژی میگیریم…

4 پسندیده

سلام به دوستای عزیز ماه مهر داره میاد و امیدوارم همه شما عزیزان در پی برنامه ریزی برای فصل زیبای پاییز باشید.
در این راستا یه اپ مناسب برای هبیت ترکر یافتم که فک میکنم خیلی کامل تر و بهتر از اپ های قبلی باشه
اسم این اپ habit bull یا habit tracker هست که لینک دانلود برای اندروید و ios میذارم.
لینک دانلود اندروید
لینک دانلود ios

و صفحات این هبیت به صورت کلی به شکل ذیل هست که قشنگ ارزیابی ماهانه رو خیلی راحت دسترسی دارین :heart_eyes:

و نکات ریز این اپ چی هست
1- در عکس زیر شما هبیت هایی که می خواهید را اضافه می کنید و رنگ مورد نظر را انتخاب می کنید.

در عکس زیر به صورت واضح وقتی هبیتی را میخواهید اد کنید وارد صفحه زیر میشید و می تونید خودتون تعیین کنید که ایا هبیت مورد نظر رو با عدد بسنجه یا نه صرفا با تیک زدن. مثلا در عکس زیر من عادت اب خوردن رو با عدد 2لیتر در روز نوشتم

در عکس زیر یه پیش نمایش از روند هبیت هاتونه

در عکس زیر شما میتونید روند زنجیره هفتگی هبیت هاتونوداشته باشید که اگر تیک بخوره سبزرنگه اگر انجام ندید قرمزه

اما در عکس بالا از اون قسمت بالای صفحه که علامت زدم کلیلک کنید صفحه ماهانه هبیت رو میاره که در عکس زیر موجوده

باقی مواردم خودتون اپ رو دانلود کنید دستتون میاد.
امیدوارم براتون مناسب باشه جهت تنوع :smiling_face_with_three_hearts:

11 پسندیده

ممنون نسیم جان برای معرفی این اپ, برای تنوع عالیه, مضاف بر اینکه این اپ امکاناتش خیلی خوبه, باز هم سپاس. :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

سلام دوستان گلم شبتون بخیر…

نسیم جونم ممنونم ازت بابت برنامه @a.bayani
من خواستم دانلود کنم نشد، فک کنم لینک مشکل داره…

7 پسندیده

سلام شبتون بخیر…

5 پسندیده

سلام دوستان عزیزم شبتون بخیر…

دوستان جدیدا خیلی کم انرژی شدم،مثل قبل نیستم که با شوق به کارام برسم:pensive::pensive::pensive:

7 پسندیده

سلام،
ساعت 6:45 پاشدم😍

5 پسندیده

سلام عزیزم خوبی؟یه مقدار حق میدم به هر حال مشارکت در این چالش افت کرد و شما قطعا مثل گذشته از اینجا انرژی نمیگیری . من خودم از امشب امار میدم .
ولی عزیزم حتما توجه کن که تعهدت فدای انگیزه نشه.
اینجور نباشه چون امروز حال نداری کارا تعطیل
نه سعی کن برای رسیدن به هدفت همیشه تعهد رو داشته باشی.
انگییزه هم تا میتونی از درون خودت دنبالش باش تا همیشه ازش بهره ببری
ایشالاه همیشه تو اوج باشی :rose::rose:

4 پسندیده