♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام شب همگی بخیر…
مدیتیشن و کتاب انجام شد…

4 پسندیده

سلام دوستان گرامی شبتون بخیر…

5 پسندیده

5 پسندیده

سلام به آتوسا جان و نازنین بانو
سپاس از هر دو بزرگوار که همچنان تنور اسکرین شات رو گرم نگه میدارید ایشالاه به زودی ملحق میشیم با شروع فصل جدید :grin::heart::heart::heart::rose::rose::rose::rose:
و تشکر ویژه از حنانه جان بابت آپلود صوت های شکرگزاری مرسی رفیق :heart::rose::rose::rose::heart:

5 پسندیده

سلام عزیزم,خواهش میکنم, نمیدونم ایا بچه ها سرشون شلوغه! پیشواز دانشگاه رفتن! یا کلا عادت سحرخیزی رو تعطیل کردن. :grin:

3 پسندیده

سلام دوستان
من این چند وقتی که تو این چالش نبودم شرایط خاصی داشتم که نمیشد زودتر از 10 صبح بیدار شم و عذر میخوام. مخصوصا از @a.bayani

و الان دوباره میخوام سحر خیز بشم

منتهی شرایط حال حاضر چالش رو نمیدونم
باید ساعت بیداری اعلام کنم؟ یا فقط اسکرین شات هبیت ها رو بفرستم؟

3 پسندیده

سلام آقا فرزاد @Farzad_Poodineh
تو لینک زیر ساعت بیداری تون رو اعلام کنید از هبیتاتون هم اسکرین شات بدین

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bEwurwkXhrctXFxFmxky5K9jhJeIPf3v_e0Kx4zm09Q/edit#gid=542935818

5 پسندیده

ممنون حنا خانوم :pray:

2 پسندیده

سلام آقا فرزاد گرامی
خواهش میکنم
همین که می خواین دوباره استارت بزنید ارزش داره
ان شا الله موفق باشین :rose::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش میکنم :rose::rose::rose:

3 پسندیده

مرسی، همچنین :rose::rose::rose:

:rose::rose::rose:

3 پسندیده

6 پسندیده

سلام اتوسا خانوم.من که طبق گذشته،چون از سه شنبه این چالشو شروع کردم،هر سه شنبه گزارش هفتمو میدم،ان شالله فردا گزارش میدم.

1 پسندیده

سلام کیمیا جان, مهم نظم و انجامش هست, خیلی هم عالیه,
راستی منظورت چالش سحرخیزیه یا عادتها؟

2 پسندیده

چالش سحر خیزی و کتاب خوانی
فکر کردم به جای چالش عادت ها که مدیتیشن و تصویر سازی و … بود،این دوتا اضافه شدن.چون طبق پیامی که قبلا نسیم خانوم دادند،من برداشت کردم که سحر خیزی و در کنارش روزی 15دقیقه کتاب خوانی رو باید از این به بعد انجام و گزارش بدیم.

2 پسندیده

سلام دوستان عزیز…
وایییی خداروشکر قبل 12رسیدم

4 پسندیده

آفرین به این همه پشتکار.نازنین جان من هرروز میام اینجا تلاش شما و آتوسا جان رو میبینم انگیزه میگیرم :slight_smile: ولی متاسفانه هی یه روز زود بیدار میشم هی نه :slight_smile: ولی خیلی عالیه گزارشی که روزانه میدین آدم دوس داره بالاخره خودش هم عادتش رو تثبیت کنه.

4 پسندیده

ممنونم عزیزم چالش خیلی خوبیه واقعا با برنامه پیش رفتن باعث میشه که به کارهامون برسیم…
اشکال نداره چند روز امتحان کنید عادت می کنید…

4 پسندیده

سلام عاطفه جان, به موضوع مهمی اشاره کردید, درواقع گزارش دادن و فعالیت در چالشها علاوه بر اینکه نفعش به خودمون برمیگرده کمک و انرژی هست برای بقیه, چه بهتر که تعداد افرادی که گزارش میدن بیشتر باشه تا انرژی بصورت دسته جمعی در بیاد و یک نوع سینرژی ایجاد میشه که اشتیاق و انگیزه همه بیشتر میشه, پیشنهاد میکنم شما هم شرکت کنید این چالش اتفاقا بیشتر مخصوص افرادیه که این عادات رو هنوز تثبیت نکردن, و اتفاقا شما و سایر دوستانیکه با چالش سحرخیزی درگیر هستن با دادن گزارش علاوه بر اینکه خودشون رو و احساسشون رو درگیر و متعهد به چالش میکنن. دیگران رو هم ترغیب به اجرا و شروع میکنن,
ایشاله شما و گزارشاتونو اینجا ببینیم. تا این حس ها یکطرفه منتقل نشه.

4 پسندیده

سلام و ظهر به خیر :rose::rose::rose:
این هم سومین هفته من
کتاب هم به جز دو روز هر روز حداقل 15دقیقه مطالعه کردم.

(اعدادی که تو جدولم دورشون دایره کشیدم،ساعت بیداری اولیه هستندکه خودکار بیدار شدم،اما بعد از حدود20دقیقه دوباره خوابیدم و ساعت بیداری اصلی رو بعدش نوشتم)

8 پسندیده