♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

beneficial_life
چالش
:hearts: چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی :hearts:
0

habithub
Check out “HabitHub”, from Android Bazaar:

یکم نایابه. :expressionless: ولی پیدا میشه. قربونت بشم عزیززززم. :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

29

اینا خوبه آجی؟؟؟؟ دوس دارم جلدش رو اما نمیدونم میشه برا بولت ژورنال استفاده کرد یا نه

وای چه خوشگله, چرا که نه عالیه, من عاشق دفتر کاهی هستم, اینم خیلی قشنگه. :heart::heart::heart:

منم کاهی رو دوس دارم، اینام داخلش کاهیه آجی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

20180914_125034
این دفتر منه, از الان تو فکرم برای نیمه دوم سال, :confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:
چقدر خوبه فصل جدید داره میاد. :ribbon:

وااااای چه خوشگله، اینا امادس اجی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید بپرسیم دفتر بولت ژورنال یا دفتر برنامه ریزی؟ اخه الان همه موسسه ها دفتر برنامه ریزی دارن ممکن فروشنده دچار دوگانگی بشه :grin::grin::grin::grin:

Screenshot_20180914-125425
اینم زنجیره دو هفته من, البته من روزای جمعه ساعت 8:30 برناممه برای بیدار شدن,

اره اماده س, تازه من پیدا نکردم وگرنه از این خوشگلتر هم هست, باید بگی بولت ژورنال, تو نت سرچ کن انقدر چیزای خوشگل میاد, تو اینستاگرام هم پره, اگر متوجه نشدن که چی میخوای بگو دفتر نقطه ای میخوام. :wink:

سلام عزیزم خیلی خوشحالم که میخای بولت ژورنالتو درست کنی چون اخر شهریور دوباره میخام راجبش حرف بزنم
این دفتر برای نشر سیبکده است من چندتاشو دارم برگه هاش نخودی و ضخیمه
خیلی دوست دارم مدلاشو
ولی برای بولت ژورنال اگه دنبال دفتر نقطه ای میگردی که خودت تزیین کنی توشو برو روی لینک زیر سایت بامیلو میفروشه برای نشر مثلثه. و سایزای مختلف داره
من خیلی بولت ژورنالای اماده رو پیشنهاد نمیکنم چون مجبوری برنامه هاتو در فضای محدودی که بهش اختصاص داده بنویسی ولی تو دفتر معمولی یا نقطه ای (البته حتما هم نباید نقطه ای باشه ها) کلا میگم دفتر معمولی رو ترجیح میدم چون هر جور بخای میتونی تنظیمش کنی :grin: موفق باشی
:heart:
https://www.bamilo.com/stationary_notebook/mosallas-publication/

به به چه خوشگله خیلی خوشحالم اوووف پس مهرماه عجب ماهی میشه با این دفترای قشنگتون :heart::clap::grin:

واااااااااااااااای مرسی :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

سلام نسیم عزیزم من تا الان به این ساعت ۸ بیدار شدن متعهد بودم و هفته پیش امار رو فرستادم فکر کنم دیده نشده ممنون ازینکه به ما انرژی میدی

سلام نسیم جان
منم وارد کردم ساعتا رو
تعهد رو فقط بنومای :sunglasses::sunglasses::relieved::relieved:

Screenshot_20180914-145504

سلام عزیزم احسنت بهت باریکلا شرمنده من پیامای هفته پیش رو ندیدم
در هر صورت ممنونم از مشارکتت :rose::rose::rose::heart:

به به رفیق شفیق چه کرده :heart::joy::heart_eyes:
اگه مردی روزایی که سرکار نمیری صبح بلند شو من ذوق کنم :rofl:
نه دور از شوخی براوووو بهت

مرد که نیستم ولی اون ۶ و نیمه مال جمعست که سر کار نمیرم
و از همه زودتره
هه…:sunglasses::roll_eyes:
آب هویج بعدی لطفا :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

نذار بگم که اونم به نیت تقرب به درگاه الهی به منظور شرکت در دعای ندبه بود که پاشدیا.
:stuck_out_tongue_winking_eye::joy::smiling_face_with_three_hearts::joy: ایشالاه دعات بگیره حالا ما که بخیل نیسیتم

از بس ملتمسین دعا زیاد بودن
نمیشه گفت ک
حالا ایشالا کارات رو به راه شه :joy::joy::joy::joy::joy::heart_eyes:
دیگه من دعامو کردم برات :stuck_out_tongue_winking_eye:

image

دعا گو بودی وقتی دعا گو مد نبود. دمت گرم رفیق :joy::expressionless::joy:

سلام عزیزانم گزارش این چند وقت…

image

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر…
مدیتیشن و کتاب انجام شد.
_20180914_205532
_20180914_205509