♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

اینا خوبه آجی؟؟؟؟ دوس دارم جلدش رو اما نمیدونم میشه برا بولت ژورنال استفاده کرد یا نه

4 پسندیده

وای چه خوشگله, چرا که نه عالیه, من عاشق دفتر کاهی هستم, اینم خیلی قشنگه. :heart::heart::heart:

4 پسندیده

منم کاهی رو دوس دارم، اینام داخلش کاهیه آجی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

این دفتر منه, از الان تو فکرم برای نیمه دوم سال, :confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:
چقدر خوبه فصل جدید داره میاد. :ribbon:

6 پسندیده

وااااای چه خوشگله، اینا امادس اجی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید بپرسیم دفتر بولت ژورنال یا دفتر برنامه ریزی؟ اخه الان همه موسسه ها دفتر برنامه ریزی دارن ممکن فروشنده دچار دوگانگی بشه :grin::grin::grin::grin:

4 پسندیده

اینم زنجیره دو هفته من, البته من روزای جمعه ساعت 8:30 برناممه برای بیدار شدن,

5 پسندیده

اره اماده س, تازه من پیدا نکردم وگرنه از این خوشگلتر هم هست, باید بگی بولت ژورنال, تو نت سرچ کن انقدر چیزای خوشگل میاد, تو اینستاگرام هم پره, اگر متوجه نشدن که چی میخوای بگو دفتر نقطه ای میخوام. :wink:

4 پسندیده

سلام عزیزم خیلی خوشحالم که میخای بولت ژورنالتو درست کنی چون اخر شهریور دوباره میخام راجبش حرف بزنم
این دفتر برای نشر سیبکده است من چندتاشو دارم برگه هاش نخودی و ضخیمه
خیلی دوست دارم مدلاشو
ولی برای بولت ژورنال اگه دنبال دفتر نقطه ای میگردی که خودت تزیین کنی توشو برو روی لینک زیر سایت بامیلو میفروشه برای نشر مثلثه. و سایزای مختلف داره
من خیلی بولت ژورنالای اماده رو پیشنهاد نمیکنم چون مجبوری برنامه هاتو در فضای محدودی که بهش اختصاص داده بنویسی ولی تو دفتر معمولی یا نقطه ای (البته حتما هم نباید نقطه ای باشه ها) کلا میگم دفتر معمولی رو ترجیح میدم چون هر جور بخای میتونی تنظیمش کنی :grin: موفق باشی
:heart:
https://www.bamilo.com/stationary_notebook/mosallas-publication/

به به چه خوشگله خیلی خوشحالم اوووف پس مهرماه عجب ماهی میشه با این دفترای قشنگتون :heart::clap::grin:

5 پسندیده

واااااااااااااااای مرسی :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

3 پسندیده

سلام نسیم عزیزم من تا الان به این ساعت ۸ بیدار شدن متعهد بودم و هفته پیش امار رو فرستادم فکر کنم دیده نشده ممنون ازینکه به ما انرژی میدی

4 پسندیده

سلام نسیم جان
منم وارد کردم ساعتا رو
تعهد رو فقط بنومای :sunglasses::sunglasses::relieved::relieved:

8 پسندیده

سلام عزیزم احسنت بهت باریکلا شرمنده من پیامای هفته پیش رو ندیدم
در هر صورت ممنونم از مشارکتت :rose::rose::rose::heart:

به به رفیق شفیق چه کرده :heart::joy::heart_eyes:
اگه مردی روزایی که سرکار نمیری صبح بلند شو من ذوق کنم :rofl:
نه دور از شوخی براوووو بهت

4 پسندیده

مرد که نیستم ولی اون ۶ و نیمه مال جمعست که سر کار نمیرم
و از همه زودتره
هه…:sunglasses::roll_eyes:
آب هویج بعدی لطفا :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

نذار بگم که اونم به نیت تقرب به درگاه الهی به منظور شرکت در دعای ندبه بود که پاشدیا.
:stuck_out_tongue_winking_eye::joy::smiling_face_with_three_hearts::joy: ایشالاه دعات بگیره حالا ما که بخیل نیسیتم

4 پسندیده

از بس ملتمسین دعا زیاد بودن
نمیشه گفت ک
حالا ایشالا کارات رو به راه شه :joy::joy::joy::joy::joy::heart_eyes:
دیگه من دعامو کردم برات :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

image

دعا گو بودی وقتی دعا گو مد نبود. دمت گرم رفیق :joy::expressionless::joy:

4 پسندیده

سلام عزیزانم گزارش این چند وقت…

8 پسندیده

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر…