♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

مرسی عزیزم:heart::heart:

2 پسندیده

دقیقا
حالا ایشالله سرشون خلوت شه بزارن

4 پسندیده

بچه های گل دستتون درد نکن بخاطر تلاشهاتون :bouquet::rose::bouquet::rose:
امااز بقیه ی عادتهاتون هم بگیند و اسکرین شات بگیریند تااز تجربیات و برنامه هاتون اطلاع پیدا کنند وکسی از یکی از عادتهاتون خوشش بیاد وبخواد در برنامه اش قرار بده
۱دنیاتشکر ازهمه :bouquet::rose::rose::rose::rose:
هزاران لایک :heart::heart::heart::heart::heart:

4 پسندیده

سلام…وقت تون به خیر

شما بودید که با habithub کار کرده بودید؟ یه سوال داشتم درموردش

اون بخشایی که تو کادر مشخص شده، دقیقا برا چیه؟ لطف می کنید توضیح بدید هر کدوم شون رو…ممنون میشم

qw

3 پسندیده

سلام عزیزم, بله من استفاده میکنم.
قسمت skip حالتیه که زنجیره شما رو پاره نمیکنه, مثلا من به دلایلی یک روز ورزش نمیکنم و دلیلش تنبلی هم نیست, اون روز رو اسکیپ میزنم تا زنجیرم پاره نشه.
در مورد set up هم من ازش زیاد استفاده نکردم ولی این برای زمانیه که مثلا شما نیم ساعت باید کتاب بخونید ولی نصف این زمان رو براش وقت گذاشتید, میاید اونجا عدد میزارید که چند دهم یا چند درصد از وقتتونو صرفش کردید. و دایره دو رنگ میشه که شما مثلا انقدر اونکار رو انجام دادید اونقدر انجام ندادید.
گزینه delete هم که کلا اسمش معمولومه حذف میکنه منتها زنجیرتون رو حفظ میکنه درست برخلاف fail که زنجیرتونو پاره میکنه.
این اطلاعات من بود, بشخصه از set up استفاده نمیکنم و همینطور delete
امیدوارم پاسختونو داده باشم.

3 پسندیده

سلام.

ممنون از پاسخ گویی و وقتی که لطف کردیدو گذاشتید

راستش، نه…هنوز برام حل نشده
خود من، در مورد skip، فکر می کردم احتمالا در مورد عادت هایی هست که به جای اینکهfixed تعریف بشن، flexible تعریف شدن…در مورد step و delete هم که :no_mouth::thinking::face_with_raised_eyebrow:

2 پسندیده

خودتون تمرین کنید انجامش بدید ببینید چه اتفاقی می افته, من با انجامش متوجه کاراییش شدم

2 پسندیده

17 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگو های موقت

سلام دوستان
بابت تاخیر عذرخواهم
اینم جدول هفته ای که گذشت :point_down::point_down::point_down:

برندگان چالش سحرخیزی
@tatym
@Marykhas
@mehdi24666

ممنونم ازتون بابت پایبندی به تعهدتون

دوستان دیگه بجنبیم تا باشد رستگار شویم :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XiVNGKrpEkag_pyuzEEnjaANRszAIvENz8yWlPZ2FlU/edit#gid=1231714108

3 پسندیده

یک ماه شده که این چالش مستمر برقرار شده، به نظرم خوبه که تجربیاتتون رو بنویسید تا یک جمع بندی صورت بگیره.البته راه طولانیه برای تثبیت عادتهامون.
ثبت عادتها خیلی هم خوبه بشرطی که فقط ثبت نباشه ، ببینیم چه تغییراتی داشتیم و چه دیسیپلینی برای این عادتمون در نظر گرفتیم.
من اخیرا مقاله ای در مورد عادتها و نظمش خوندم که ایشاله براتون خلاصه وار خواهم گفت.
به نظرم خوب باشه یک بررسی ماهیانه روی عادت مورد نظرمون داشته باشیم. لطفا سوال یا تجربه ای دارید بگید تا با قدرت بیشتر ماه جدید رو شروع کنیم. @a.bayani @ afarkhani عزیزم پیشنهادی داری برای بهتر شدن این چالش؟

6 پسندیده

سلام عزیزم
فکر میکنم سحرخیزی بچه ها داره خوب پیش میره جز برا من که یک هفته ای میشه حس میکنم بدنم خیلی نیاز به استراحت داره :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: ساعت خواب و بیداریم بد تنظیم شده چند وقته، تا 2 بیدارم از اونور تا 10 میخوابم، کار داشته باشم زودتر بیدار میشم اما کلا 10 روزی میشه اینجوری شدم :neutral_face::neutral_face:
در مورد عادات من زبان خوندن هر روز و حفظ زنجیره یکی از اهدافم بود، خوشبختانه خوب پیش میرم و انشالله مستمر باشه، من چون شرایطم فرق داره یکم، گوشیم نمیشه حتی فایل صوتی درسا رو بریزم و همه کارم هم با لپتاپه و زبانشناس روی لپتاپ نصبه و بالطبع نمیشه از وقت مرده استفاده کرد. با این وجود حداقل زبانشناس رو روی نیم ساعت تنظیم کردم اما شده یکوقتایی 3 ساعتم کار کنم و درگیر زبان باشم تایم هفته های اول رو کم گذاشتم که ثابت قدم بشم اول، این هفته قراره برم روی روزی یکساعت. از این بابت خوشحالم

6 پسندیده

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XiVNGKrpEkag_pyuzEEnjaANRszAIvENz8yWlPZ2FlU/edit#gid%3D1231714108

5 پسندیده

Hi my friends
Power God :rose::rose::rose:

Successful people challenge this week:
@tatym
@Marykhas
@mehdi24666

9 پسندیده

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XiVNGKrpEkag_pyuzEEnjaANRszAIvENz8yWlPZ2FlU/edit#gid%3D1231714108

5 پسندیده

22 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

اهنگ مورد علاقه نسیم جون تقدیم با عشق عزیزم @a.bayani :joy::heart::heart::heart:

5 پسندیده

من آدمشم عشق بقیه در حد یه حرفه :joy::joy::heart::ok_hand:

5 پسندیده

سلام به همه سحرخیزان تالار :wink::wink:
نبینم کم انرژی هستیناااااااااااااا

اینم هفته ای که گذشت در یک نگاه :point_down::point_down::point_down:

@mehdi24666
@tatym

احسنت به پایبندی این دو بزرگوار :muscle::clap::clap::clap:

و ممنون از دوستان پایه ثابت چالش
@mostafa.76
@sepide-str
@Marykhas

6 پسندیده

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XiVNGKrpEkag_pyuzEEnjaANRszAIvENz8yWlPZ2FlU/edit#gid=1231714108

4 پسندیده