♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

مچکررر…
:heart_eyes: :heart_eyes: :kissing_heart: :couple_with_heart: :heart: :two_hearts: :revolving_hearts: :rose: :rose:

5 پسندیده

سلام سلام به همگی
به امید خدا امروز چالش دوست عزیزم رو شروع کردم،اولین نکته اینکه من تمام برنامم رو،روی دفترم مینویسم وبراتون عکس میفرستم و البته باکمک دوستان یه برنامه برای خودم تنظیم کردم امیدوارم مفید باشه که مطمئنن هست:wink:،،،و یه ایده میخواستم بدم اگه موافق باشن دوستان،اینکه میتونیم هرروز یه جمله انگیزشی رو داخل برگه بنویسیم و جایی که دوست داریم بزاریم و کلی انگیزه بگیریم!:star_struck:
آرزوی موفقیت و سلامتی برای همگی
روزگارتون خوش

9 پسندیده

سلام دوست عزیز خیلی خیلی به جمعمون خوش اومدی :rose:

ایده بسیار خوبیه :ok_hand:t2: من کاملا موافقم.

البته اگر دوستان از برنامه چالش ها استقبال کنند حتما یسری برنامه هم واستون خواهیم داشت :star_struck: :muscle:t2:

البته منم ژورنال نویسی رو دارم شروع میکنم اما گزارش هام رو اینجا با اپ میدم :face_with_hand_over_mouth:

خوشحالم که در جمعمون هستید.

اما بریم سر گزارش خودم :point_down:t2:

همین امـروز شروع کن!!!
منتظر نباش که همه چی بـر وفق مراد باشه و انموقع شروع کنی.
دلتان را به دریـای طوفانی بزنید وگرنه در دریای ارام همه قـایق سواری می کنند.

9 پسندیده

:ribbon:بسم الله الرحمن الرحیم :ribbon:

9 پسندیده

سلام بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:
من متاسفانه یکم انگیزم :blue_heart::blue_heart: اومده پایین.
دارم باهاش کنار می یام. :relieved:

:green_apple::apple:

10 پسندیده

سلام به دوستان عزیز امیدوارم شاد و تندرست باشید :blush:
چه چالش خفنی من واقعا به این چالش تو زندگیم نیاز دارم از بس که تنبل شدم
اگه اجازه بدین منم از فردا به شما ملحق بشم :cherry_blossom: :pray:t2:

8 پسندیده

ممنونم بهترین سمانه عزیزززز:seedling::wilted_flower::seedling:

5 پسندیده

من یادم رفته کتاب درسیمو رو داخل عادتها برنامه ریزی کنم و مخصوصا آکسفورد،،،ممنون که یادآورم شدین بزرگوار:seedling::wilted_flower::seedling:(منم سطحمemerican و همیشه هم از آکسفورد فراری ام):face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

ممنونم از مشارکتتون :rose:

باهاش کنار نیا یه حرکتی که دوست داری تو برنامه هات بذار کتاب فیلم ورزش نقاشی ببین چه کاری حالتو خوب میکنه روزا انجام بده :upside_down_face:

به به چه برنامه پر پیمونی
اما خوبه عادت هایی که نوشته شده رو یکیشون انتخاب کنی بیاری تو برنامت نظر چیه؟ :thinking:

باعث افتخاره که توی این مسیر در کنارمون باشید و باعث انگیزه ادامه راهمون باشید :heart_eyes:

فدات عزیزم مهربونی از خودته :heart::rose:

@afarkhani
@mohadeseh34

حواسم هست که نیستیدها

8 پسندیده

منظور من هم از “دارم باهاش کنار می یام” همین بود. دارم با خود انگلیسی، انرژی ام رو تو انگلیسی بالا می برم.
نه اینکه بکل، بی خیالش بشم.

:green_apple::apple:

5 پسندیده

این عالیه پس داری انرژیتو میبری بالا :ok_hand:t2: مرسی که در کنارمون هستی گلم :rose:

5 پسندیده

خیلی خیلی مرسی :pray::pray: سمانه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

این رو با من بودی عزیزم؟ :thinking:
من چون روی بعضی از این موارد تنبلی می کنم، بخاطر این نوشتم.
… و فعلاً به دلایلی باید فقط رو انگلیسی متمرکز بشم.

:green_apple::yellow_heart::apple:

5 پسندیده

ممنون از محبتتون :pray:t2: :grinning:

4 پسندیده

بله الهه جان این چالش که خانم بیانی کشیده بود این بود که بچه ها کنار زبان یسری عادت های مفید توی زندگیشون ایجاد کنند که به پیشرفت شخصی و سلامت همه کمک کنه.

هر به یه مدت هم یه برنامه جدید داشتیم.
مثلا عادت سحر خیزی، ورزش، یا مثلا مدیتیشن جملات تاگیدی که روی ذهن اثر مثبت میذاره.
ولی در کل این خود شما هستید که انتخاب میکنید و خب انتخاب زبان هم کاملا درسته عزیزم بیشتر منظور این بود که کنار زبان واسه خودت یه عادتی انتخاب کنی که انگیزه بیشتری واست ایجاد کنه و انرژیت رو بالاتر ببره امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم :see_no_evil:
در کل همین که در کنارمون هستید با هر برنامه که دوست داشته باشید باعث خوشحالیه ماست :rose: :upside_down_face:

5 پسندیده

امروز روز شلوغی بود و هنوز هست یکسر اومدم دنبال یک مقاله بودم دیدم منشن کردی گفتم گزارشمو بدم و برم
دیروز ساعت 8 بیدار شدم
امروز 9:30 :see_no_evil:

7 پسندیده

منم با یوتیوب مخصوصا موزیک های مورد علاقم میتونم این کارو بکنم :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

خدا قوت اجی
کمکی اگه از دستم بر میاد بهم بگو :upside_down_face:
امیدوارم بیشتر و مثل همیشه پر انرژی ببینمت
موفق باشی گلم :kissing_heart:

4 پسندیده

زنده باشی @smollakochakian
مرسی آجی
تموم شد بالاخره :grin: :rose: :rose: :rose:

3 پسندیده

سلاااام بر همه دوستان پر انرژی خودم.
یه سوپرایز عالی دارم بچه ها :heart_eyes:

یه ویدئو از خانوممم بیانی عزیزمون ( @a.bayani ) بدستم رسیده که حرف نداره. امیدوارم برای شما هم مفید باشه.
ایشون محبت کردن وقت گذاشتن و طی یک فیلم یک اپلیکشن معرفی کردن واسه برنامه ریزی های روزانتون برای کسایی مثل من قطعا خوبه :heart_eyes:

این هم لینک دانلود برنامه :point_down:t2:

قطعا برای چالش شدت و دادن گزارش هاتون هم کاربرد داره😊

شاد و پیروز باشید :star2:
شبتون ارام :last_quarter_moon_with_face:

8 پسندیده

سلام دوستان گزارش روز
سحر خیزی
ساعت شش صبح✔

کتابخوانی
کتاب اولین دختر آمریکایی✔

ورزش :heavy_check_mark:

7 پسندیده