♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

فدات
مهربونی از خودته :rose::rose:

4 پسندیده

@kourosh.kabir
این تاپیک برای ایجاد عادت های درست در زندگیه.
لزوما زبان خوندن نیست. بحث تاپیک صرفا پیشنهاد بود.
هر کس می تونه دغدغه های خودشو‌ بزنه توی این اپ و سعی کنه با نظم بیشتری بهشون رسیدگی کنه.
در نهایت برای کوچولوی نازنین تون آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم همواره مایه ی شوق تون باشه.

5 پسندیده

Saturday, 11/04/2017

10 پسندیده

سلام بانو @kourosh.kabir ان شاالله همیشه سلامت و شادی در کانون خانوادتون موج بزنه. دختر من هم یه کوچولو دندونش نیاز به ترمیم داره، مسواک رو خوب میزنه ولی خوب گاهی دوباره بعد مسواکش غذا میخوره و همچنین بخاطر خمیر دندون کودک هم هست چون مواد قندی داره و خمیر دندون بزرگسال رو هم نمیتونه بزنه. ولی متاسفانه دختر من برای همون معاینه ساده هم همکاری نداره و برای ترمیم نیاز به بیهوشی داره. امیدوارم که مشکلی پیش نیاد.

8 پسندیده

سلام مامان آلای عزیز
انشالله خدا آلاکوچولو رو واستون حفظ کنه.
به قول دکتر کوروش ، مشکل دندون بین بچه های این سن دیگه یه امر بدیهیه که خیلی فراوون شده و به خاطر ترس بچه ها ، مجبورن بیهوششون کنن. اگه مسواک رو بهش عادت کنن خیلی خوبه. البته من با اب نمک براش مسواک میزنم خیلی سطحی .
امیدوارم مشکل دندون آلاجون هم خیلی زود حل بشه
لطفا ببوسیدش :kissing_heart:

3 پسندیده

عرض سلام و ادب
صحبت شما کاملا صحیحه ، و خوندن زبان یکی از دغدغه های منه که بی برو برگرد در سخت ترین شرایط هم باید یه سری بهش بزنم.
و سعیم بر اینه تا با مدیریت بهتری بتونم کلیه امور زندگیم رو سروسامان بدم.انرژی ای که از شماها میگیرم قطعا در ای راه موثره .
ممنون از توجهتون . :pray:

4 پسندیده

ممنون از لطفت، موفق باشید. :rose:

3 پسندیده

سلام به همه دوستان. امیدوارم که دوستان و کوچولوهای نازنینشون خوش و تندرست باشند.

من روز شنبه رو مهمان داشتم برا همین نتونستم نتایجم رو بگذارم که الان جبران می کنم.

10 پسندیده

@kourosh.kabir سلام خانوم موسویان, این تاپیک خیلی خوبه اونم اینه که پیگیرت میکنه که کارها رو انجام بدی و یه جور تمرینه,
ایشاله پسرتون هم زودتر خوب بشن و بیشتر تو جمع ما باشین,
@m-m96 کارت درسته تو بچه داریا, آفرین

5 پسندیده

آمار روز یکشنبه

9 پسندیده

10 پسندیده

سلام دوستان. گزارش شنبه و یکشنبه با تاخیر:

بازم معذرت میخوام دیر گزارش میذارم.
باز هم تشکر می کنم از نسیم خانوم بابت این چالش. فقط در مورد سحر خیزی باید انگیزه مو بیشتر کنم و زودتر بیدارشم. یه چند روزه تنبلی کردم!

10 پسندیده

دقیقا نیاز به انگیزه و گذاشتن برنامه هست, منم تو این مورد یکم کم کارم

4 پسندیده

Hi
Bye

14 پسندیده

یاد خاطره دوره لیسانسم افتادم بیسکویتهای های بای

13 پسندیده

ببخشید دیر شد, دیشب یادم رفت بزارم.

11 پسندیده

Monday, 12/06/2017

13 پسندیده