♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

هوی پاشو لنگ ظهره.
معذرت می خوام من اینطور بلدم :see_no_evil:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy:
عه خب تابلو بود خودمم به دردت گرفتارم
یا بیشتر بتوضیحم؟
:smirk::smirk::sunglasses:
چاره اشو ولی یافتیدم
12 شب لالا
صبح میتونی 6 بپر 7 بپر نهایت 8 بپری
:joy:با تچکر

5 پسندیده

لطف کردین ممنون :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

بله حتما ممنون از محبتتون:heart_eyes::blush:

2 پسندیده

7 پسندیده

اگه بتونی از شب قبل برای فردا برنامه بچینی و تو اون برنامه ات ساعت بیدار شدنت رو هم ذکر کنی فک کتم جواب بده.من خودم هیچوقت ساعت نمیذارم برای بیدار شدن و مثلا اگه شب بگم صبح باید ۷ بیدار شم حتما تو این ساعت بیدار میشم.نمیدونم به دردت خورد یا نه ولی من همینو بلدم.
یه کار دیگه که میتونی بکنی اینه که موقع خواب موبایلت رو دور از دسترس قرار بدی.البته اگه موبایلت برات جذابیت داره.
در نهایت اینکه هر انسان بالغ باید در شبانه روز ۶ تا ۸ ساعت خواب کامل داشته باشه.اگه هینقدره سعی کن کمترش نکنی و اگه بیشتر از ۸ ساعته با کم کردن روزی ۱۰ دقیقه به اون سطح موردنطر خودت برسونش. :heart_eyes:

5 پسندیده

بیشتر گوش بدم و شنونده بهتری باشم. این مشکل خیلی از ماهاست, هنوز حرف طرف مقابلمون تموم نشده و خوب نشنیدیم حرفهاشو, سریع حرف میزنیم, توجه بیشتر لازمه. از عمد اینو نوشتم که حواسم بیشتر بهش باشه,

4 پسندیده

سلام دوستانم. قول داده بودم که نسبت به این چالش و حضورم متعهد باشم. چند روز اخیر کار خاصی بجز زبانشناس و سحر خیزی انجام نداده بودم. با توجه به اینکه مسافرت هستم چک لیست شخصیم رو فراموش کردم بهمراه داشته باشم. برنامه قبلی habit از یک سری امتیازات برخوردار نبود توفیق حاصل شد از این نرم افزار استفاده کنم.

8 پسندیده

سلام
ممنونم بابت توضیحات کاملت :ok_hand::rose::rose::blush::blush:
عالی بود مرسی
حتما موردایی ک گفتی رو امتحان میکنم :grin:

4 پسندیده

گزارش یکشنبه:

Autumn, the season that teaches us that change can be beautiful.
پاییز فصلی است که یادمان میدهد تغییر میتواند زیبا باشد.:maple_leaf::maple_leaf::maple_leaf:

6 پسندیده

وقتی که خطا را در دیگران می‌بینی , و بوسیله ی آن در تنش قرار میگیری , این خطای تو است . وقتی که تو بطور درونی درست باشی , همه ی مسائل درست اند ,
چرا که همه چیز را به منزله ی جزیی از خداوند می‌بینی .
تو آن وقت همه ی مسائل را آن‌گونه که هستند , بدون قضاوت , می پذیری , و با عطوفت و همدردی بر هر انسانی می نگری , بی توجه به اینکه چقدر نابخردانه باشد…
موی بشکافی به عیب دیگران
چون به عیب خود رسی کوری در آن
عطار
عیب کردن خویش را داروی اوست
چون شکسته گشت جای ارحمواست
مولوی
ای خنُک جانی که عیب خویش دید
هر که عیبی گفت آن بر خود خرید …
عیب گویان بیشتر گم کرده راه…
مولوی

4 پسندیده

سلام مژده‌جان و‌همه دوستان
متاسفانه من گوشیم سوخت این مدت بی گوشی بودم نتونستم باشم کنارتون و زنجیره همه چیم خراب شد
ایشالا از فردا با قدرت کنارتون هستم

6 پسندیده

گزارش امروز(فردا ارائه دارم خیلی استرس داشتم و داشتم تمرین میکردم هیچ کار نکردم):

You get in life what you have the courage to ask for.

5 پسندیده

سلام عزیزم
آخی اشکال نداره :cry:
ایشالا از فردا منتظرتیم :heart_eyes::rose::rose:

3 پسندیده

استرس نداشته باشین :grin:
به بعد ارائه تون بفکرین
که خوشحال و شاد و خندانید
استرستون میره :grin:

2 پسندیده

ناراحت گوشیم نیستم ناراحت تمومی چیزایی که داشتم و الان ندارمشون هستم همه ش هم رو‌حافظه گوشیم بود :cry::cry:
ایشالا با تموم قدرت میام

3 پسندیده

اشکال نداره
بهشون فکر نکن :blush:

ایشالا …

2 پسندیده

مژده جون, برنامه تو بزار ببینم امروز صبح چکارا کرددددی!! :grin: :sunglasses:

3 پسندیده

Push yourself ,because no one else is going to do it for you.

اگه خودت برای خودت انگیزه ایجاد نکنی، کی می تونه اینکارو بکنه؟ امیدوار باش و ادامه بده.

5 پسندیده

دوستان سلام،من این تصویر برام جالب بود در مورد آب خوردن که برای من میزان آب مورد نیاز بدن همچنان با ابهام همراه بود ولی تا حدی با صحبت دوستان که در مورد آب فرموده بودند مطابقت داشت.

7 پسندیده