♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

جوجه سطح به سطح بالا میره بسته به دایره لغاتتون.

تا 5000 جوجه رو پاهاش وای میسته و کتاب تو دستش میگیره

من الان دایره لغاتم از 7000 رد شده فعلا از این تغییر نکرده. میتونم حدس بزنم سر 10000 جوجه بعدی بیاد.

5 پسندیده

مرسی کامبیز جان.از آنجا که زبانشناس لغات مهم وپراستفاده درش بکار رفته,با زبانشناس تا چه حد میشه دایره لغات رو گسترش داد وبالا برد؟درسته که هر سطح ووهردرس تعداد لغاتش رو مشخص کرده ولی خب چون من فعلن داستانهای کودکانه وواقعی اضافه کرداه ام(هنوز داستان های واقعی شروع نکردم)تعداد لغات هر دوره ودرس در سطح دو مشخصه مثلا به انگلیسی گوش بده 4420 لغت نشون میده قصه شاگران اما 2505 و…تو سطح های بالاتر تو زبان شناس که برسیم سطح 4و5 دایره ی لغات تا چه حدی میره بالا؟شما الان دایره ی لغاتتون از 7000 رد شده وفکر کنم سطح پنج زبان شناس استفاده میکنین اشتباه نکنم

1 پسندیده

You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else. - Albert Einstein

3 پسندیده

من آزارم به مورچه هم نمیرسه :stuck_out_tongue_winking_eye: جوجه زبانشناس که جای خود داره

5 پسندیده

بر منکرش لعنت :joy::joy::clap::clap::clap:

ایول
:ok_hand::blush:

1 پسندیده

چشششششم پس از پایان نیم ترمم شرکت میکنم

1 پسندیده

کلا بزرگترین مزیت زبانشناس همین افزایش لغات هستش که با زیرکی برنامه نویساش ریدینگ و لیسنینگ رو هم میشه با دوره های فوق العاده ای که توش هست قوی کرد.

ولی در کل ابزاری فوق العاده برای دشت لغات در قالب متن و صدا هستش.

خب من زبانشناس رو از انگلیسی قدرت شروع کردم. البته صبر نکردم همه ی لغاتشون رو حفظ شم بعد برم دوره بعد.

برای هر درس یه هفته وقت گذاشتم تا تموم شد. یه ماه هم دوره داشتم.

الان هم دروس وی آی پی هستم.

شما فرض بگیریم داستان های کودکانه رو تموم کنید بعد برید واقعی درصد زیادی از لغاتی که نیاز دارید رو دشت میکنید.
یعنی اگه بیاید رو قدرت میبینید که خیلی براتون آسونه.

آمار ها نزارید گولتون بزنن. بخش اعظمی از لغاتی که تو دروس قدرت هست تو دروس پایینی هم هست. یعنی مرسوم ترین ها تقریبا در تمامی دوره ها موجوده.

پیشنهاد شخصی من اینه که ببینید سطحتون چقدره و اینجوری پله به پله نیاید بالا. برید ببینید دروس قدرت مثلا برای سطحتون خوبه یا نه؟
اگه سخته بیاید پایین مثلا دروس پایه انگلیسی بدون تلاش رو امتحان کنید.

نیازی نیست همشونو بخونید خیلی زمان بره. فقط یه چیزی که باید در نظر بگیرید اینه که دروس رو عمیقا یاد بگیرید و تند تند رد نشید.

9 پسندیده

بله درست میفرمایید کامبیز جان منم به این عمیق دانستن ویادگرفتن باور دارم برای همین خیلی عجله ندارم که تو زبانشناس برم سطح دو یا سه…فعلن یه مدتی میخوام همین داستانهای کودکانه ادامه بدم و بتونم تکنیک سایه رو روی همه دروس بکار ببرم. از این تکنیک سایه خیلی خوشم میاد رفته رفته آدم جمله هارو خیلی تند وسریع تلفظ میکنه وبعد مدتی آدم داستانو حفظ میکنه خود بخود.بنظرم داستانهای واقعی میتونه برام جالب باشه چون زمانهای مختلفی هم بکار برده شده برای من که هیچ پیش زمینه ایی تو انگلیسی ندارم میتونه مفید باشه برای یادگیری گرامرم.حالا به وقتش از شما اساتید کمک خواهم گرفت :pray::heart:

3 پسندیده

7 پسندیده

7 پسندیده

7 پسندیده

عه
لایتنرو خوندیا
آفررررین تحولات

2 پسندیده

7 پسندیده

عاخودم واسه خودم تحول ایجاد کردم :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

گزارش روز شنبه