♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام عزیزم
امیدوارم شما هم به جمع ما بپیوندین
ببینید این لیست طولانی عادت هایی که من یا دیگر دوستان در هبیتامون داریم اینگونه نبوده که از روز اول چنین لیستی رو داشته باشیم
بلکه از 3مورد شروع شد و کم کم با ایجاد حس تعهد در خودمون و با توجه به اهداف و شرایطی که داریم به موارد هبیتامون اضافه کردیم.
و اما اینکه چرا این موارد رو اوردم . باید بگم هر کدوم رابطه مستقیم با هدفام دارن. و ایمان دارم اگر هر روز در انجام هر کدومشون ولو با حداقل زمان پایبند باشم طبق اثر مرکب در اینده به نتایجی که می خواهم خواهم رسید.
بنابراین به شما پیشنهاد میکنم
دو مورد مهم در زندگیتو انتخاب کنی و از تایم کم مثلا 15 دقیقه برای انجام هر کدوم متعهد بشی اونوخت کم کم مثل بقیه در مسیری که باید باشی قرار خواهی گرفت/
ببخشید پر حرفی شد
موفق باشی :rose:

7 پسندیده

شب خوش

7 پسندیده

خداوند مهربانم سپاس
دوستان عزیزم سلام، لحظه هاتون سبز
دوست دارم از تجربه خودم در هفته اخیر صحبت کنم و اگر بتوانم یک عادت خوب در زندگی خودم و دوستانم تعمیم دهم.
عادت خوب شکر گزاری.
یک هفته پیش مشکل بزرگی برام پیش اومد و در یک شوک عظیم چند روزه انگار که در دنیای دیگری بودم. حتی اطرافیانم رو هم احساس نمیکردم. مدام سرچ میکردم تا بتونم همدردی رو پیدا کنم بلکه حالم بهتر شود که نه تنها بهتر نشدم هر لحظه داغونتر میشدم و مطمئن شدم به قانون جذب که هر چیز همسان خود را جذب میکند، غم ، غم را و شادی ، شادی را. من یک دوره یک نفره شکرگزاری رو برای خودم ترتیب داده بودم که چند روز پیش روز شانزدهم شکرگزاری سلامتی بود تاثیر عمیق بر من گذاشت و همچنین پیام ارزشمند از طرف یک دوست عزیز که کلی روحیه به من دادند. الان مشکلم حل نشده ولی مساله اصلی یعنی روحیه ام در حد عالی هست و به گفته دوست حسی همچون ققنوس از دل آتش بیرون آمده دارم. امیدوارم هیچ وقت برای هیچ کسی مشکلی پیش نیاد ولی از هر روز که ۸۶۴۰۰ ثانیه زندگیمان یک بار هم شده بگوییم خدایا سپاس.
امکان به اشتراک گذاشتن فایلهای شکرگزاری نیست لذا فقط دوره ۲۸ روز شکرگزاری فرزاد بهنام رو معرفی میکنم. امیدوارم فقط در حد گوش دادن از آن بهره مند شوید.
شاد شاد شاد باشید.

13 پسندیده

ممنون برای به اشتراک گزاریه این مطلب, واقعا خدا رو شکککککککر

3 پسندیده

داشتن همچین روحیه ای عالی و قابل تحسینه :clap::clap::clap:
امیدوارم ک مشکلتون هرچی زودتر حل بشه و زندگیتون پر از اتفاقای خوب بشه :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

3 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز
خدا روشکر که روحیه تون رو مجدد بدست آوردین. براتون آرزوی شادی بی نهایت دارم :heart_eyes:
خبری خوبی بود :blush:

3 پسندیده

ممنونم از شما دوستان عزیز :pray:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
ان شاء الله که مشکلاتتون به بهترین شکل ممکن حل بشه و از تنگنا بیرون بیاین
کاملا درکتون میکنم. میشه گفت یجورایی همون حکایت تراش و الماس شدنه
ان شاء الله که در گذر از سختی ها وجودتون الماسی گرانبها بشه

الحمدلله فی کل حال و الأحوال :blush::blush::rose::rose::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

4 پسندیده

سلام به همه دوستان :blush::rose::rose:
گزارش 3 روز گذشته :blush:

البته اینم اضافه کنم به لطف تاپیکهای دوستان باتجربه و راهنماییهاشون میخوام یه تکون و جهشی اساسی بخودم بدم. فکر میکنم بهتره از دوره ی مقدماتی یه کم خودمو بالاتر بکشم
امیدوارم بتونم همچنان یادگیریمو افزایش بدم :blush:

یک کودک “سه چیز” میتواند
به یک انسان بالغ بیاموزد؛

☆بدون دلیل شاد بودن:grinning::grinning_face_with_smiling_eyes:

☆همیشه مشغول کاری بودن🙅🙆

☆و اعلام خواسته ی خویش با تمام قوا…!:muscle::dancer::wink:

#پائولو_کوئیلیو

7 پسندیده

سلام عزیزم
خوشحال شدم مرسی بابت پیام زیبات و حس خوبی که به اشتراک گذاشتی یقینا قدرت شکر گزاری اونقدر ارزندس که همه بزرگان سفارش کردن
ان شا الله همیشه شاد و سرحال ببینمت.
تو کلت به خدا باشه
:rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام و ممنون از به اشتراک گذاشتن مطالب خوب
و امیدوارم هر چه زود تر مشکلتون حل بشه دوست با روحیه ی ما :purple_heart:

4 پسندیده

7 پسندیده

سلام، ممنونم از شما دوست عزیزم، جملات شما نیز چون الماس گوهربار هست. سپاس بی کران

سلام دوست مهربانم، ممنونم از شما بخاطر ایجاد این تاپیک ارزشمند، بهترینها رو براتون خواستارم از حق تعالی

سلام، خواهش میکنم آقای فرزاد بزرگوار ، روحیه خوب و انرژی مثبت رو بر اساس قانون جذب از شما عزیزان دریافت میکنم. مهربان دلی شما عزیزان منبع انرژی من شده. سپاس فراوان

:pray: :rose: :rose: :rose:

4 پسندیده

به این جاهم بازگشتم :blush:
راستش من دسترسی به اینترنتم بسیااار کم شده واسه همین نمیتونم عکس بفرستم و ازین به بعد هر وقت شرایطش محیا شد میفرستم :blush::tulip::sweat_smile:

6 پسندیده

سلام،بعد از مدتها نبودن در این چالش. امروزم خوب بود پاداشم ارائه گزارش:

7 پسندیده

@ala خوشحالم باز شاهد فعالیتتونم . سربلند و موفق باشین همیشه :rose:

7 پسندیده

7 پسندیده

خداروشکر که دارید به روزهای خوبتون بر میگردید :pray::blush:

5 پسندیده

ممنون از لطف شما آقا فرزاد بزرگوار
به خودم قول دادم که دیگه فقط حال خوبم رو به اشتراک بگذارم.

4 پسندیده

چرا؟ ما همه مون دارای این احوالات هستیم, تمام احساساتتونو دوست داشته باشید, اتفاقا با اشتراک گذاشتنش گاهی, همه در کنار هم قرار میگیریم .نادیده نگیرینشون, ناظر احوالاتتون باشید,
البته اینکه منظورتون نگفتنش هست بحثش جداست ولی با گفتنش حس های خوب گرفتید,
براتون روزهای اروم و قدرت از خدا میخوام برای روزهای درد و غم, که همه داریم.

5 پسندیده