هنرمندان 😍

:smiling_face_with_three_hearts::pray:Thanku

3 پسندیده

:sweat_smile:مرسیی:rose::heart:

بله درست میگید منم سر همین دیگه از شاخه به شاخه پریدن رو رها کردم.
:smiling_face_with_tear:ولی واسه آدمی مثل من که دوست داره همه چیو تجربه کنه خیلی سختههههههه:smiling_face_with_tear:

:heart_eyes:مرسیی

:wink:فدامدا:star_struck:همچنین تو هم موفق باشی عزیزم:people_hugging::blue_heart:

4 پسندیده

چه اشکالی داره ناخُنک زدن به هر هنری … از شاخه به اون شاخه پریدن یعنی ندونی چی بخوای و هی هدفتو تغییر بدی ،فکر کنم تو برای ایندت برنامه داری بیشک:ok_hand: … ولی تو زمینه هنر دوست داری تجربه کنی و ی سرشته کوچیک از هر چیزی داشته باشی به نظرم خیلی خوبه :clap:

5 پسندیده

دقیقا.
دوست دارم هر کار و هنری رو تجربه کنم و ازش سر در بیارم.
از بچگی اینطور بودم.:expressionless::joy:کلا مودام زیاد عوض میشد یکی میپرسید میخوای چیکاره بشی حدود بیست سی تا شغل حفظ کرده بودم و پشت سر هم به ترتیب میگفتم.
توی زبان هم همینطورم
همه زبانا رو دوست دارم و دوست دارم که ازشون بدونم.
مثلا یسری کلمات روسی بلدم. حروف الفبا ترکیه ای رو بلدم. اسپانیولی چند تا جمله بلدم. آلمانی و فرانسوی رو هم دوست دارم :neutral_face: از زبان های بومی ایرانم سه چهار تاشو بلدم :expressionless::joy:
ولی خب خودمم میدونم که باید برای هر چیزی اولویتی داشت
برای همینه که فعلا روی یسری اهداف محدود فوکوس میکنم.
تا زمانی که وقتم آزاد شه با دست و بال باز به همشون برسم:grin:

5 پسندیده

مگه شما می خوای چند سال عمر کنی برو دنبال چیزی که دوست داری عمر ما دست ما نیست هر لحظه ممکنه اتفاق بیوفته باید کاری کنید که نسل های آینده ازش استفاده کنند

2 پسندیده

مشکله اینه من همه چیو دوست دارم:neutral_face:

1 پسندیده

سلام
منهم دقیقا همینطورم و تحسینت میکنم
این حس از علاقه شدید به یادگیری و ذهن خلاقت برای آموزش سرچشمه میگیره
با برنامه ریزی و استفاده از زمانهای پرتی که دیگرون حدرش میدن میتونی به این هدفت برسی
برات آرزوی موفقیت دارم

4 پسندیده

تمرین کن این عادت رو از بین ببریی

2 پسندیده

اقیانوسی به عمق نیم سانت به درد نمیخوره چاهی باش به عمق کیلومترها در رشته ی تخصصی ات و به قول استاد کمالیان آماتور قوی در فلسفه ادبیات و روانشناسی باش

5 پسندیده
4 پسندیده

:heart_eyes::rose:مرسی همچنین.

اتفاقا گفتم که الان دارم تمرین میکنم تمرکزم رو یسری اهداف مهم تر و محدود تر باشه.

جمله زیبایی فرمودید:rose:ولی فکر میکنم به جز رشته تخصصی و بقولی هدف اصلی زندگی، هرفرد باید در زمینه های دیگه هم فعالیت داشته باشه.
که این باعث پیشرفت و بهبود زندگی شخصی هر فرد میشه و باعث میشه که انسان درگیر بُعد تاریک نبوغ خودش نشه.

4 پسندیده

ممنون:heart_eyes::heart:درسته مثل همون قضیه بچگی که گفتم و خب الان فهمیدم کدوم شغل رو قراره داشته باشم
همچنین مرسی از آهنگی که به اشتراک گذاشتی خیلی قشنگه:ok_hand:t2::blue_heart::people_hugging:

3 پسندیده

گفتم که قبل اینکه گیتار بگیرم بلز رو یاد گرفتم‌. این آهنگ رو هم همون سال ها یادگرفته بودم‌.(همه این فایلای صوتی رو از تو پیوی رفیقام پیدا میکنم که مال قبله:expressionless::joy:)

البته قبل از بلز که صداش کمی مثل کالیمبا هست ولی خب جیغ تره من سنتور رو یادگرفته بودم :roll_eyes::joy: (باز این شاخه به اون شاخه پریدن) ولی سنتورم موند خونه مادربزرگم و ساز نم گرفت دیگه نشد باهاش کار کنم بعد اونم یه مدت تو کار سه تار بودم :joy: ولی اونو خوشم نیومد زیاد نمیدونم چرا ولی با موسیقی سنتی زیاد نمیتونم ارتباط بگیرم‌
دیگه همین:joy:

6 پسندیده

سلام.

رباعی زیبای زیر از خیام رو بصورت بداهه وار خوندم و حس خوبی برام داشت. چون از قبل تمرینی نکرده بودم، لطفا کاستی هاش رو به بزرگی خودتون ببخشید. :rose: :pray:

ای دوست بیا تا غمِ فردا نخوریم

وین یک دمِ عمر را غنیمت شمریم

فردا که ازین دیرِ کهن/فنا درگذریم

با هفت‌هزارسالگان سربه‌سریم

8 پسندیده

میدونم تکراریه…
ولی بعضی نگاه ها تکرارشون هم قشنگِ…
ایضا بعضی رنگها در جاشون…
و بعضی حرف ها بجا…!!!

10 پسندیده

:heart_eyes::clap:مثل همیشه

2 پسندیده

آفرین آقا مصطفی :rose:
درود به مرام شما
عالی بود لذت بردم. موفق باشی برادر

4 پسندیده

درود بر شما هنرنمایی عالی و ٢٠

5 پسندیده

اونجوری که متوجه شده ام تو کشورهای پیشرفته در هر مدرسه کلاس موسیقی هست مجهز به تقریبا تمامی سازهای معمول و حداقل یک استاد موسیقی. بچه ها اونجا با تئوری موسیقی بصورت کلی آشنا میشن. همچنین فرصت دارند تا با تمامی سازها کار کنند تا ببینند به کدوم بیشتر علاقه دارند. همچنین تو برخی کلاس ها بچه ها اجازه دارند سازهای مورد نظرشون رو به امانت بگیرند و ببرند خونه تمرین کنند.
اما ما چون چنین امکانی نداریم از طریق آزمون و خطا می فهمیم و چندین نفر رو دیده ام که با چند ساز مختلف قدری کار کرده اند و هنوز ساز مورد نظرشون رو پیدا نکرده اند.

نقاشی قشنگ و دلنشینی بود، نمیدونم چرا چهره دخترها تو نقاشی اینقدر خوب در میاد.
در کل چهره خانم ها نسبت به آقایون یه زیبایی خاصی داره.

خیلی خوبه که هر از گاهی صداتون رو می شنویم.
من صدام خش دار و گرفته است، اگه بخوام بلند آواز بخونم که فاجعه میشه. اما گاهی دکلمه وار و آروم برای خودم یه چیزهایی میخونم.

کاملا و خیلی با این نوشته هات موافقم. خیلی خوب و سنجیده گفتی
آفرین، لذت بردم. :sunflower:
گاهی نوشته هات رو که میخونم اونقدر خوشم میاد که آرزو می کنم یه روز دخترهای من هم بتونن مثل تو بنویسند

7 پسندیده

@mostafa264
@Behzad.Rayan

ممنونم از شما دو دوست بزرگوار :rose: :rose: :pray: :pray:

4 پسندیده