معرفی فیلم، سریال و انیمیشن 🎞

آره زینت جان؟:thinking::joy::joy:

4 پسندیده

از من بپرس :rofl:
آره
اونقدری رفت پاک کرد پیام هاش رو یادم نیست چی گفت من چی گفتم
انگار داشتم با خودم حرف می زدم
والا :rofl::rofl::rofl:

4 پسندیده

دقیقاااا همینووووو من بهش گفتم :heart_eyes:اونقدر که قشنگ توضیح میده :heart_eyes:

4 پسندیده

طبع شعری عالی دارین تشکر

3 پسندیده

عالی بود مرسی

2 پسندیده

سلام.
مایلم فیلمی سیاه و سفید که خیلی دوسش داشتم رو معرفی کنم.
گنجهای سیرا مادره (The Treasure of the Sierra Madre) فیلمی به کارگردانی جان هیوستون در سال ۱۹۴۸ است.

download

داستان فیلم درباره دو دوست فقیر است که با پیرمردی آشنا می شوند که ادعا می کند جوینده طلاست، این سه با قطار راهی بیابان می شوند تا گنج پیدا کنند، در آنجا اتفاقات زیادی برایشان رخ می دهد، برخورد با راهزنان، ایجاد بدگمانی در یکی از افراد گروه و درگیری میان آنها، ملاقات با سرخپوستان محلی و …

من این فیلم رو خیلی دوست داشتم، از فیلمهای مورد علاقه استنلی کوبریک هم هست. اگر به فیلمهای قدیمی علاقه مندید پیشنهادش میکنم. :ok_hand:

4 پسندیده

معرفی یک لیست از فیلم های منتخب غیر انگلیسی زبان که برنده جایزه اسکار شده اند
این فیلم ها تقریبا همگی فیلم های خیلی خوبی هستند و رقابت برای انتخاب در این زمینه خیلی سخت تر از سایر زمینه هاست

5 پسندیده

یک لیست از چند فیلم عاشقانه
چند تاشون خوبه
تیتر بهترین عاشقانه های تاریخ هم نظر مثبت نویسنده در مورد نوشته اش بوده و با اینکه این لیست بهترین عاشقانه های تاریخ رو شامل باشه مخالفم

https://fararu.com/fa/news/595744/بهترین-فیلم‌های-عاشقانه-در-طول-تاریخ

4 پسندیده

دیگه ازآدم باملاحظه ای مثل گرنیت که خیلی وقت پیش دلشوزدبه دریاوفیلمیومعرفی کردکه معرفیش مثل راه رفتن تولبه ی تیغ وشمشیربودکه سختترنیست،هست؟:joy::thinking:

از شروع نقل قول اولی تاپایان دومی،شرمنده‌ام
نگرفتم منظور چی بود:see_no_evil:
نکنه اینم به تفاوت نسلهامربوط میشه؟:thinking::joy:
هموناییکه درحال انقراضن؟:thinking::blush:

این توضیحات کپی پیسته آیا؟:thinking::joy:

خب پس گرنی ازدایره بینندگان این فیلم بایدبره کناربااین حساب؟:thinking:

چه جالب…
وسوسه شدم ببینم…
درهرصورت ممنونم ازمعرفیش:sunglasses::pray::pray:

2 پسندیده

دقیقا زدی توخال والبته ازنوع شجاعش :heart_eyes:

ایرادی نداره…حتی درصورت توضیح بیشترهم ممکنه برداشتهامتفاوت باشن.
نگران نباش:blush:

دورازجون

ببین یباراینوگفتی دیگه دست ازسرت برنمیدارم:joy::joy:

خب پس اوکیه:joy:

2 پسندیده

ممنون بلو
معرفی خوبی بود
هرچند مواد زدن در یک کشور ثروتمند رو نشون داد
اعتیاد تو ایران خیلی متفاوته
چهره بسیار زشت تری داره
تامین اجتماعی و خیال راحتی هم وجود نداره
اینجا واقعا فرد توی جوب میره، جسدش رو هم زمستون پیدا می کنن که شب تو خواب، از سرما تمام کرده

1 پسندیده

سلام
نمیدونم این فیلم تا حالا معرفی شده یا نه!!
داشتم دنبال یه کتاب میگشتم که بخونم، یهو چشمم به psycho از رابرت بلاک افتاد یاد فیلمش افتادم.
خیلی یادم نیس از فیلم که توضیح بدم فقط چیزی که یادمه از شخصیت دوگانه نورمن بیتس (با بازی آنتونی پرکینز) خوشم میومد که به نظرم خیلی خوبم بازی کرد و البته این فیلم یه سکانسِ معروف هم داره به نامِ سکانس حمام… که بگذریم
درهر صورت یه فیلم کلاسیک توی ژانر وحشت، روانشناختی… به کارگردانیِ هیچکاک
فیلم روال آرومی داره، داستان اینجوریه که یه خانومه از شرکتی که کار میکنه یه پولی اختلاس میکنه و فرار میکنه وسط راه توی یه هتلِ بین راهی اقامت میکنه که مدیرش نورمن هس و ماجرا از اینجا شروع میشه…
در کل فیلم خوبی بود و فیلمبرداری و خلاصه همه چی عالی بود

فیلم دوم هم میخواستم فارست گامپ رو معرفی کنم با بازی عالی تام هنکس، که فکر میکنم این فیلم رو دوستان معرفی کرده باشن
دوس داشتم منم یه بار دیگه اسمشو بیارم، همه جور حسی رو تجربه میکنی … با این فیلم میخندی، ناراحت میشی، به فکر فرو میری و خلاصه که فیلم قشنگیه

4 پسندیده

فقط یه نکته بگم که اشکالی نداره فیلمی که قبلا دیگران معرفی کرده اند رو دوباره معرفی کنید. هر معرفی منحصر به فرده و بیان کننده یک دیدگاه خاص

2 پسندیده

نمی رسم زیاد فیلم ببینم با این که عاشق فیلم و مستند دیدنم با این حال فیلمی که دیدم هفته ام رو ساخت.
ماجرای هیجانی دو دختر که از یه دکل خیلی بلند بالا می رن و اونجا گیر می افتن.
کلا داستانایی که قهرماناش زن هستند رو بیشتر دوست دارم .
یه تیکه هایی از فیلم رو خیلی دوست داشتم‌
و یه تیکه هاییش بدجور منو به فکر برد.

یه تیکه اش لاشخوری داره یه حیوون زنده رو می خوره ،دختره می گه چه وحشی .
اون یکی می گه چه اشکالی داره، لازمه ی بقاست.
همون دختر اولی ( اسماشون رو یادم نیست:grimacing:) تو فیلم مجبور میشه لاشخور رو بخوره تا زنده بمونه:expressionless:

می خاد بگه گاهی مجبوریم بخاطر بعضی شرایط برخلاف میلمون تصمیم بگیریم.
( خیلی خوب توضیحش ندادم :grin:)

9 پسندیده

جدی ؟
معرفی داشته؟
چه بهتر :smiling_face_with_three_hearts:

نه تیکه های دیگه ام داشت ولی انرژی نداشتم بگم. البته اسپویل هم میشه.
به هر حال که خیلی دوسش داشتم.درسته یه فیلم ۹۰ دقیقه ای رو تو چهار ساعت می بینم و هی کار پیش میاد وسطش پا می شم میرم ولی با این حال دلچسب بود و هیجانی فیلمش.

یه نکته ی زیرمویی هم داشت: که از آدما برا خودمون بت نسازیم ولی من اخرش نفهمیدم کدوم دخترا اول با شوهره آشنا شده. دیدی ب منم بگو:grin:

5 پسندیده

جالب بود، ممنون
البته اینم بگم جز در موارد خاص از خوردن حیوانات لاشه خوار باید پرهیز کرد. محتوای میکروبی و میزان ترکیبات نیتروژنه بدن اونها بقدری بالا است که در حالت معمولی بسادگی مسمومیت میده

5 پسندیده

خب این اینجوری بود که اگه نمی خورد می مرد:grin:

5 پسندیده

اسم فیلم که با مصماس، هستم :grin:

3 پسندیده

بابت معرفی و نقد فیلم متشکرم :+1:t4: :pray:t4:
این فیلم رو تو کامپیوتر دارم، ولی هنوز ندیدمش
فکر کنم باید قبلش یه چیزی در موردش میخوندم :sweat_smile:

4 پسندیده

جامعه منتقدان از وقتی امثال فراستی، شریفی نیا و سحر قریشی به خودشون گفتند منتقد به فحش تبدیل شده.
:rofl:
امروز تو خیابون دو نفر دعواشون شد، یکیشون به اون یکی گفت مردک منتقد! (ببخشید بابت بکار بردن کلمات بی ادبانه، خواستم سانسور کنم دیدم نمیشه)
طرف مقابل هم گرفت اونی که فحش داده بود رو کشت
حقش بود
لااقل فحش ناموسی چیزی می داد
بعضی ناسزا ها رو نمیشه بخشید واقعا :thinking:

3 پسندیده