چند پیشنهاد برای بهبود عملکرد اپلیکیشن زبانشناس

سلام دوستان و مدیران عزیز زبانشناس
امروز زنجیره یادگیری زبانم به ۳۰ روز رسید و در این یک ماه بهبود قابل توجهی(بخصوص در لیسنینگ)کسب کردم که آن را مدیون اپلیکیش خوب زبان شناس و به همان اندازه مدیون تالار گفتگوی زبان شناس هستم، در واقع با وجود شما من Peer Group خوبی دارم که به من انگیزه میدن و من را به پیشرفت هرچه بیشتر ترغیب میکنید.
الان دیگه به لهجه AJ Hoge آشنا شدم و بدون نگاه کردن به متن درس ها را شروع میکنم البته بعد از چند بار گوش دادن به متن هم مراجعه میکنم.

حالا که یک ماه استفاده کردم میتونم چند پیشنهاد کوچک برای بهبود کار بدم:
۱- کلید تکرار
کلید تکرار اپلیکیشن (که در شکل پایین با شماره ۱ مشخص شده) سه حالته است. ۱- خاموش ۲- تکرار جمله ۳- تکرار درس
حالت های موجود کاملا ضروری هستند، اما اگر دو حالت دیگه بهشون اضافه بشه بهتر میشن
حالت پخش و مکث: اگر حالتی باشه که بعد از پخش هر جمله مدتی مکث باشه تا ما بتونیم تکرار کنیم و بعد به سراغ جمله بعدی بره. برای سایه زدن خیلی مفیده.
حالت پخش چند جمله و مکث: این حالت مثل حالت قبل هست با این تفاوت که چند جمله مثل ۵ جمله پخش میشه و بعد مدت زمان بیش‌تری را توقف میکنه، این کلید میتونه برای تمرین بازگویی مناسب باشه.

۲- کلیدهای Next , Prev
کلیدهای عقب و جلو(که در شکل پایین با شماره ۲ مشخص شده). در استفاده از اپلیکیشن بی‌استفاده هستند.(البته این تصور منه) اگر بشه این کلیدها را با توابعی جایگزین کنن که با کلیک بر روی اونها پخش صوت به ۱۵ ثانیه و ۱ دقیقه قبل برگرده میتونه مفید باشه، چونکه ممکنه در شرایطی ما چند جمله را متوجه نشیم و بخواهیم برگردیم و اون جمله ها را مجددا گوش کنیم، چنین کلید هایی میتونه خیلی کمک کنه.
بخصوص وقتی که یکی مثل من با هدفون بیسیم گوش میکنه و بدون آنلاک کردن گوشی بشه چند ثانیه برگشت عقب و مجددا گوش داد

eel_3

باز هم از زحماتتون تشکر میکنم، این متن را هم به آقای ناصری و گل‌میرزایی ارجاع میدم که در صورت امکان پیگیری کنن @hnaseri @golmirzaei

2 پسندیده

پیشنهاداتتون خوبه.
فقط
در مورد این جمله باید بگم که خیلی خوب جمله به جمله عقب و جلو‌ می کنن که خیلی هم کاربردیه.

2 پسندیده

حق با شماست، حواسم نبود

1 پسندیده

با توجه به پاسخ آقا مصطفی و شما فکر میکنم مورد ۲ در حال حاضر قابل دسترس هست.

برای این همانطور که آقا @Farzad_Poodineh هم پیشنهاد داشت فکر کنم ویجت روی صفحه لاک شاید کامل‌تر باشه (یعنی مثلا برای کاربرای بدون هندزفری بیسیم)

میدونید که موقعیت یابی جمله‌ها خیلی دقیق نیست و شاید ترکیب این دوتا این مشکل رو بیشتر به چشم بیاره :sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده

برای دوره انگلیسی قدرت و داستان واقعی که موقعیت یابی جمله ها خیلی دقیقه و عالی بوده کارتون.
جدا این امکان اگر اضافه بشه خیلی به درد من میخوره، آخه من با تکنیک سایه بدون متوقف شدن مشکل دارم، حتی حتی حتی اگر طرف فارسی صحبت کنه :grinning: لطفا در موردش فکر کنید