گیج شدن در استفاده از دوره های برنامه

سلام دوستان
خسته نباشید
من سطح زبان Intermediate هستش
الان داشتم دوره های زبان شناس رو برای این سطح نگاه می کردم که دیدم 10 تا مجموعه هستش از مجموعه داستان های واقعی بگیر تا نوشتن ایمیل
راستش من الان موندم چجوری باید استفاده کنم
الان انگلیسی قدرت شروع کردم ولی خب اگه فقط بسته انگلیسی قدرت رو داشته باشم که 7 ماه طول میکشه تا تموم شه
دقیقا باید همزمان چند تا دوره داشه باشیم ؟ و به نظرتون چجوری دوره ها رو انتخاب کنیم ؟؟
ممنون

2 پسندیده

سلام دوست عزیز.

مسیر یادگیری زبان یک پیست نیست که همه رو تموم کنید.
عمق مطلب و درک موضوع از اهمیت بالایی برخوردار هست.
برای این موضوع بهتره همون قدرت رو بخونید با تمرکز بالا. منابع رو انباشت نکنید
یه منبع رو به عنوان اصلی انتخاب و یک منبع ( کتاب داستان، پادکست، ویدئو و…) رو به عنوان فرعی.

بین منابعی که گفتید کدوم براتون جذابه
همون رو انتخاب و با همون برای یک دوره مشخص کار کنید

6 پسندیده

پس یعنی همزمان دو دوره رو کار کنم دیگه ؟؟
خب پس یکیش انگلیسی قدرت به نظرتون اونیکی کدوم باشه؟

2 پسندیده

در کنار انگلیسی قدرت کتاب بخونید.
کتاب هایی که برای سطحتون مناسب باشند.
میتونید دوره گوس بامبز رو مطالعه کنید. اگه زیاد سخت نبود البته.
اگه سخته کتاب های سطح بندی شده بخونید.
اینا مکمل هم دیگه هستند
با انگلیسی قدرت، مهارت شنیداری و درک مطلبتون بالا میره و با کتاب داستان دایره لغاتتون افزایش پیدا میکنه.

4 پسندیده

ممنون
میشه به جای کتاب از دوره زبان گویا استفاده کنم ؟ یعنی زبان گویا با انگلیسی قدرت ؟

2 پسندیده

آره چرا که نه.
اونم کتابه و میتونید در کنار انگلیسی قدرت بخونیدش

2 پسندیده

ممنون از راهنماییتون

1 پسندیده

سلام, اگر یادتون باشه اون اولا که من اومده بودم زبانشناس سوال بود برام که منابع فرعی و اصلی کدومند, و شما و
@Farzad_Poodineh کمکم کردین.
پیشنهاد میکنم راجع بهش مطلب بنویسید و دسته بندی کنید, مطمعنم خیلیا بهش نیاز دارن و ممکنه با ندونستنش راه رو اشتباه برن

4 پسندیده

دوست عزیز از روی ایناین عکی ایشاله متوجه منابع فرعی و اصلی در زبانشناس بشید,
اوناییکه کادر دورشون بستم منابع اصلی هستن, بقیه فرعی

4 پسندیده

خیلی ممنون
واقعا بهش نیاز داشتم
ممنون از لطفتون

2 پسندیده

فقط اون قسمت کناری که نوشتین به ترتیب خوانده شود !
من الان به جای داستان های واقعی از بسته قدرت شروع کردم تقریبا هم خوبه یعنی همون نسبت 85 به 15 رعایت میشه توش نیازه برم سراغ داستان های وقعی؟ یا همون کتاب گویا رو بردارم ؟

2 پسندیده

قدرت رو به عنوان منبع اصلی بخونید, تموم شدطبق عکسی که براتون فرستادم, اول قدرت, بعد VIP ,بعد انگلیسی واقعی, و مکالمات تجاری
منابع فرعی هم اگر دوست دارید کتاب گویا رو بخونید, خیلی هم خوب.
داستانهای واقعی, مگا داستان و داستانهای کوتاه رو بعد این مراحل بخونید, بعد منابع اصلی که گفتم, البته اطلاعات من بود, باز هم خواستید از دوستان بپرسید

2 پسندیده

ممنون از لطفتون
نه مابعی که شما انتخاب کردین به نظر هم واقعا اصلی هستن
بعد این که مثلا مدرس انگلیسی قدرت میگه هر درس رو یه هفته کار کنید شما خودتون واقعا یه هفته کار می کردید ؟ آخه اینطوری احساس می کنم یکم زیادی خسته کننده میشه ؟
ممنون

2 پسندیده

ببخشید یه سوال هم دارم خیلی ببخشید که سوالام زیاد شد
مثلا الان طبق اون ترتیبی که شما پشنهاد دادین میترسم بعد قدرت سطح VIP و سطح های بالاتر خیلی برام بالا باشه و توش هنگ کنم ایا اینجوری میشه یا نه همون ترتیب رو که گفتین بدون مشکل میشه به اتمام رسوند ؟

2 پسندیده

من دو هفته شایدم بیشتر کار میکنم

خب بیشتر وقت بزارید, نگران نباشید پیش برید به مرور سوالی داشتین بپرسید دوستان کمکتون میکنن.
@YoKambiz
@Farzad_Poodineh

3 پسندیده

ممنون ازلطفتون
حالا بازم راهنمایی میگیرم

2 پسندیده

ببخشید اقا کامبیز یه سوال داشتم
به نظرتون کار کردن کتاب دهکده زبان لازمه ؟ یا با همین برنامه هم میتونیم به یه سطح خیلی خیلی خوبی برسیم؟

1 پسندیده

با اپلیکیشن زبانشناس به سطح خیلی خیلی خوب که سهله به عالی میرسید.
ولی باید اسپیکینگ و رایتینگ رو جای دیگه تمرین کنید.
زبانشناس بدون شک بهترین اپ برای جذب ورودیه.
میمونه خروجی که باید برید با خارجیا چت کنید و مکالمه کنید تا بهتر بشید. که خب دست زبانشناس نیست :grin:
من از دهکده یه بارم استفاده نکردم.
میتونید برید کتاب های سطح بندی شده رو دانلود کنید بخونید.
من قبلا این کارو میکردم. الان هرچند دیگه سطح بندی شده بهم مزه نمیده.
به هر حال سعی کنید کتاب رو همیشه تو برنامتون بزارید. سطحتون بهتر شد دو سری کتاب گوس بامبز و هری پاتر هست که میتونید بخونیدشون.

3 پسندیده

دهکده زبان هم خوبه، برای ما که سطح زبانمون متوسطه در کنار دوره انگلیسی قدرت میتونیم از کتابهای سطح بندی شده اون هم استفاده کنیم، چون با صوت و متن هستند عالیه

2 پسندیده