اضافه شدن قابلیت فول اسکرین ویدئو و بهبود مدیریت لغات داخل لایتنر

با سلام

بعد مدت ها با یه آپدیت مهم برگشتیم:

۱- اضافه شدن قابلیت فول اسکرین ویدئو
۲- بهبود مدیریت لغات داخل لایتنر

لطفا نصب کنید و نظراتتون رو بگید.

توجه: پس از نصب این نسخه، اگه به مشکل خوردید، تنها راه بازگشت به نسخه قبلی دیلیت کردن نرم افزار و نصب مجدد از طریق گوگل پلی یا کافه بازار هست. به این صورت منابعی که دانلود کردین میپره. بنابراین صرفا با مسوولیت خودتون این نسخه رو نصب کنین :blush:

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

25 پسندیده

سلام،

خیلی ممنون بابت این تغییر ولی
بنظرم لایتنر ایرادات بسیار مهمتری داشت برای رفع شدن،
بهتر بود اونا رفع میشد
من دیوانه شدم بخاطر ناهماهنگی مثال و لغت

7 پسندیده

راهکاری ک برای جلوگیری از پاک شدن دیتا وجود داره، اینه که شما فولدر زبان‌شناس رو تو قسمت دیتای گوشی‌تون پیدا می‌کنین، یه تغییرِ حتی کوچیک تو اسم اون پوشه به وجود میارین(میتونه گذاشتنِ یه نقطه باشه) و اپ رو حذف میکنین

نسخه جدید رو نصب میکنین، اگه اوکی بود براتون، میرید سراغ همون فولدر و اون نقطه ای رو که اضافه کرده بودین حذف میکنین تا اسم‌ش به حالت قبل برگرده

تمام فایل‌ها و ویدئوهای برنامه سرجاشون خواهند بود

12 پسندیده

بایستی مثالهای دقیق و متعدد از مواردی که مشاهده میکنید به همراه ویدئو بفرستین که دقیقتر بتونیم بررسی کنیم.

2 پسندیده

بارها اینکارو کردم حتی برای خود شما، دیگه ترجیح میدم خودمو سبک نکنم. فقط گفتم بدونین ک برنامه ایراد داره اونم خیلی

2 پسندیده

سلام
روی نسخه تحت وب هم تغییرات نشسته؟!:smiley::v:

1 پسندیده

نه متاسفانه

1 پسندیده

اون گزینه تغییر سرعت خوندن متن توی اپدیت جدید رفته،
توی بعضی از متن ها هم اصلا اون قسمت تنظیمات و جاو عقب کردن متن نمیاد

3 پسندیده

به نام خدا

نقدی بر آپدیت جدید #زبانشناس ۸.۱۳.۰

تو نظرات خونده بودم که به بزودی آپدیت اپ ارائه میشه و مثلا قراره قابلیت فول اسکرین ویدیوها اضافه بشه، اما با این حال با از ارائه آپدیت غافلگیر و خوش حال شدم.

در اولین استفاده بعد از آپدیت مواردی به چشمم خورد که لازم دونستم درباره ش حرف بزنم.

مبحثی که از قبل داشتم مطالعه میکردم رو ادامه دادم ،

اولین چیزی تو ذوقم زد ، تغییر اندازه متن های انگلیسی و فارسی بود ، از بخش تنظیمات سعی کردم مثل نسخه قبلش کنم ولی باز دقیق مثل قبل نشد ، به هر حال قابل تحمل بود.

دومین چیز ، تغییر ظاهر پلیر، هنگام پخش درسا بود.

در واقع جدا از این که یه سری تنظیمات پلیر به سه نقطه بالا سمت چپ منتقل شده ، دو تغییر به شدت رو اعصابه…

۱. سرعت اسکرول شدن اتوماتیک چه اول صفحه چه وسط صفحه، خیلی زیاد شده ، طوری هر بار اسکرول میشه هم تمرکز خواننده بهم میریزه هم یه لحظه خطو گم می کنه. من سرعت قبلی شو ترجیح میدم.

۲. وقتی هندل پلیر رو پایین می‌کشیم ، دیگه نمی تونیم به جمله قبل و بعد بریم و عجیب اینکه دوباره نمی‌تونیم هندل رو بالا بکشیم تا به تنظیمات دسترسی داشته باشیم بلکه باید یه بار از درس خارج و دوباره وارد شیم تا به جزئیات دسترسی داشته باشیم.پلیر قبلی خیلی بهتر بود.

نکته بعدی لایتنر هنگام مطالعه درساست. وقتی روی کلمه ای که به لایتنر قبلاً اضافه کرده بودیم می‌زنیم :

قابلیت خوبی اضافه شده که فلان کلمه چند روز دیگه مجدد برای مرور یادآوری بشه یا زیرش خط کشیده بشه و البته دسته بندی دیکشنری ها،

اما بخش بد ماجرا اینه که بر خلاف نسخه قبلی با زدن دکمه بک گوشی لایتنر مجدد پایین نمیره و باید فقط هندل رو پایین بکشیم . با زدن دکمه بک فقط از درس خارج میشه.

موضوع بعدی بعد از اتمام درس بر خلاف نسخه قبلی امکان برگشت به جملات قبلی وجود ندارد و صفحه سیاه میشه و گزینه رفتن به درس بعدی نمایش داده میشه که اینم خوب نیست.

یه مورد غیر چشم نوازم تو این نسخه وجود داره که وقتی گوینده داره جمله ای رو میخونه خب اون جمله بولد میشه ، تو این نسخه ترجمه فارسیشم بولد میشه که خب اوکی اما ۲ چیز

۱. فاصله خطوط فارسی با انگلیسی (هم جمله بعد و هم قبل) وسط نیست و چشمو اذیت می کنه.

۲. بعضی جملات مثلا ۱ خطه اما وقتی بولد میشه ، ۲ خط میشه و بعد از اینکه گوینده میره جمله بعد اون جمله دوباره میشه ۱ خط …!! تو نسخه قبلی اینجوری نبود

جمع‌بندی: ضمن قدردانی از همه دوستانی برای توسعه و بهبود اپ زحمت کشیده و می کشند ، اگه برگردیم به قبل ، اپ رو آپدیت نمی کنم.

9 پسندیده

رفته توی سه نقطه بالای درس

با یهعکسنشون میدی؟

سعی میکنیم این موارد رو در اسرع وقت بررسی، و در صورت لزوم بهبود بدیم

4 پسندیده

شما نسخه قبلیتون چی بود؟ این آپشن که بره درس بعدی خیلی وقته اضافه شده. و لغو بزنین اوکی میشه.

از این مورد میتونین یه فیلم بگیرین اینجا بفرستین ببینیم دقیقا کی اتفاق میفته؟

2 پسندیده

نسخه قبل از این آپدیت اخر،حل شد این ممنون

1 پسندیده

مثلا

3 پسندیده

سلام میشه امکان لایو یا تماس هم ب مسنجر زبان شناس اضافه کنین

2 پسندیده

منظورتون این قسمت
image
هست؟

1 پسندیده

بله این قابلیت میشه اضافه کنین

فعلا که برنامه ای نداریم براش. اگه تصمیمی گرفتیم اطلاعرسانی میکنیم.

2 پسندیده

برا ماهایی ک دنبال پارتنر هستیم خیلی لازمه،بازم ممنونم از پاسخگویی تون

1 پسندیده

وقتی تو حالت فول اسکرین افقی میزنی رو لغت تا معنی رو ببینی بعد از دیدن معنی کرش میکنه کلا از برنامه میپره بیرون

6 پسندیده

با به روز شدن برنامه سرعت لایتنر خیلی پایین اومده
و مدام هنگ میکنه و از اپ خارج میشه
اندروید منم ۱۳ هست اگه تو بحث توسعه مهم باشه…

3 پسندیده