ادغام ؟.... نه! .... پیگیری کنید لطفا

باسلام
اول عیدتون مبارک باشه
دوم وقتی که دیدم قراره اپلیکیشن زبانشناس و زبان آموز رو باهم ادغام کنن ، ناراحت شدم و دیدم قراره قیمت اشتراک هم بالا بره و رفت

بنده با این کار ادغام مخالفم ، زیرا افرادی هستند که علاقه به تست زدن و فضای دولینگو ، علاقه ای ندارند
و هدف اپ زبانشناس ، سعی بر قوی کردن شنیداری و بیشتر کردن دایره لغات هستش

زبان آموز اگه با زبانشناس ادغام بشه ، رقابت هم در آن وجود خواهد داشت . افرادی هستند که در زبان اصلا دنبال رقابت نیستند

و درضمن ، چرا باید قیمت اشتراک طلایی گران شود ؟ از ۴۰۰ هزار تومان به ۷۲۰ هزار تومان شده ( اشتراک طلایی یک ساله ) … من مخالف ادغام هستم

این نامردی است که هزینه بیشتری بابت یک اپلیکیشنی که ادغام شده و افرادی هستند که نمی خواهند از زبان آموز استفاده کنند

فکر نکنم در نسخه ۸.۱۲.۳۷ این ادغام انجام بشه اما هزینه بالاتر می‌ره
پس ما چرا باید هزینه یک اپلیکیشن دیگری که علاقه به کار با آن نداریم ، هزینه آن هم پرداخت کنیم ؟

یه فکری برای این افراد که خودمم هم جزء آن دسته افراد هستم بکنید …

22 پسندیده

خیلی ها مثل شمان اقا یوسف

1 پسندیده

سلام عید شما هم مبارک و ممنون بابت بازخوردتون :rose::pray:
ما حتما فیدبک شما رو به همکاران مربوطه منتقل می‌کنیم.

همانطور که مستحضرید، تورم و افزایش هزینه‌های تولید، چالش‌های زیادی رو برای کسب‌وکارها به وجود آورده

و ما هم در زبانشناس، با وجود تلاش‌های فراوان برای کنترل هزینه‌ها، ناگزیر به افزایش قیمت اپلیکیشن شدیم.

4 پسندیده

من مدت کمی هست که از زبان آموز استفاده می کنم و در این مدت کوتاه مجذوب آن شدم. از یادگیری بصورت بازی بسیار لذت می برم. من هم مثل شما در یادگیری زبان زیاد اهل رقابت نیستم اما رقابت با دیروز خودم را دوست دارم. من نکات زیادی در این مدت کوتاه با استفاده از زبان آموز آموختم. چیزهایی که بجز با متدی که زبان آموز می آموزد به آسانی یاد نمیگرفتم.
برعکس شما من این ایده ادغام رو هم دوست دارم. لذتبخش است که هر دو اپلیکیشن محبوبم را یکجا داشته باشم.
و دیگر اینکه می دانم ممکنه برای بعضی ها پرداخت بعضی مبالغ دشوار باشه. ولی انصافا ۷۰۰ ۸۰۰ در این شرایط اقتصادی و برای چنین اپلیکیشنی چیزی نیست.

7 پسندیده

ممنونم :pray:

بله طبیعیه ، هرسال جلو تر میریم از لحاظ اقتصاد ، سال به سال بدتر میشه ، اما لطفا این ادغام رو انجام ندید :pray:

درضمن ، الان افزایش قیمت رو درک میکنم

سلام
خدمتتون عرض کردم ، آن دسته از افراد که علاقه به تست زدن زبان و رقابت ندارند ، و از زبان آموز استفاده نمی‌کنند ، نباید با زبانشناس ادغام شود…

سلام

پس امیدوارم این ادغام انجام بشه

1 پسندیده

سلام سپیده خانوم سال نوتون مبارک:rose::four_leaf_clover:

ببخشید هنوز مشخص نشده این ادغام کی صورت میگیره؟
آخه با توجه به بالا رفتن مبلغ اشتراک،حدس زدم زمان ادغام نزدیک باشه.درست حدس زدم یا نه؟

1 پسندیده

سلام سال نو شما هم مبارک :rose:
فعلا مشخص نیست کی آماده میشه.

3 پسندیده

سلام منم موافقم!

این حرف کاملا درستیه

4 پسندیده

سلام.درسته هزینه ها بالاست ولی اینجا هم مثل اینکه افراد توانمند میتونن حضور داشته باشن…
این هزینه یکم زیادی بالاست کاش حداقل اشتراک طلایی رو چندتیکه میکردین هرکی اندازه همون مباحث هزینه بده
مثلا مطالب آموزشی
کتاب
موسیقی
فیلم ها
هر کدوم ی هزینه جدا داشته باشه و فقط ب همون دسترسی داشته باشیم
اشتراک نقره ای هم تفاوتی چندانی تو هزینه با طلایی نداره…
خیلی از ماها همه رو کنار هم پیش نمیبریم هرکی با توجه ب علایقش فقط یک یا دو منبع ندرتا چندتا منبع اینجا استفاده می‌کنه .
لطفا جوری باشه ماهم توان پرداخت داشته باشیم اینجا دانش آموز هست دانشجو هست کارآموز هست خانه دار هست کارگر هست…
این هزینه باعث حذف خیلی ها میشه چون علاوه بر کمبود زمان هزینه بالا هم باعث دلسردیشون از آموزش با اپلیکیشن خواهد شد
حالا من تا الان هم منتظر بودم مثل پارسال تخفیف بزارین
سورپرایز شدم…
تشکر از زحمات بی دریغ شما…

15 پسندیده

سلام وقت بخیر پیامتون رو به همکاران مربوطه ارجاع داده بودم و لازم دونستم که اینجا چند تا نکته رو عرض کنم: :point_down::point_down:

در ویدیویی که درباره ادغام زبانشناس و زبان‌آموز منتشر شد، برای موضوعی اشاره شد که دو تا اپ زبان آموز و زبانشناس ادغام خواهد شد‌ و به افزایش قیمت زبانشناس ارتباطی نداره.

درسته که این دو اتفاق به طور همزمان اتفاق افتاده، اما دلیل افزایش قیمت، به ادغام این دو تا اپ نیست و حدود یکسالی هست که افزایش قیمت نداشتیم و امسال افزایش قیمت داشتیم

البته درک می‌کنم که این دو اتفاق همزمان باعث سوءتفاهم شده و گفتم که اینجا شفاف سازی کنم توضیحات کامل رو بهتون بگم.

مخاطبانی که تمایلی به استفاده از اپلیکیشن ادغام‌شده زبانشناس و زبان‌آموز ندارن، می‌تونن تا مدت‌ها از اپلیکیشن قدیمی زبانشناس استفاده کنن و از از دسترس خارج نخواهد شد.

سوپر اپلیکیشن زبانشناس به عنوان یک اپلیکیشن مجزا، در کنار زبانشناس قدیمی ارائه خواهد شد.

هدف ما از توسعه این اپ اینه که روی همه مهارت های زبان انگلیسی رو پوشش بده نه صرفا فقط شنیداری و دایره لغات.

و‌ اینو می‌دونیم که هر شخص، سبک یادگیری و نیازهای متفاوتی داره. به همین دلیل، تلاش می‌کنیم تا این اپ به گونه‌ای باشه که بتونه بر روی هر مهارتی که می‌خواید تمرکز کنید بتونید اون مهارت رو کامل یادش بگیرید.

تصمیم نهایی برای ادغام دو اپ با صاحب بیزینس هستش، اما ما توی صحبت‌هایی که با خیلی از مخاطبان داشتیم، متوجه شدیم که اکثر مخاطبان خواهان وجود تست در اپ هستن. و بدون تست و آزمون، نمی‌تونن به طور کامل یادگیری مطالب رو ارزیابی کنن، و اپ فعلی تعاملی نیست و نمیتونن فقط به محتوای دوره گوش کنن و یا اون رو مطالعه کنن.

علاوه بر مطالعه و گوش دادن به محتوا، با استفاده از تست و آزمون، میتونن مطالب رو به طور عمیق‌تر یاد بگیرن.

و ما تمام تلاش‌مون رو می‌کنیم تا خواسته های مخاطبان رو پوشش بدیم و البته نمی‌تونیم به طور همزمان به همه درخواست‌های مخاطبان رسیدگی کنیم. و بنابر این روی درخواست های خیلی زیاد و پر تکرار مخاطبان میتونیم پوشش بدیم.

همینطور که در بالا گفتم میتونید از اپ فعلی زبانشناس استفاده کنید مشکلی نداره. :rose:

13 پسندیده

سلام

هممم ، پس اگه ادغام انجام شه ، افزایش قیمت در نسخه های قدیمی تاثیر می‌گذارد؟

اگه اینجور باشه خب عالیه !

خوبه

اینکه قطعا بله با آقای ناصری هست

اگه اینجور باشه من حرفی ندارم و با زبانشناس ادامه میدم ، ولی ادغام انجام بشه ، برای نسخه های قدیمی ، افزایش قیمت انجام میشه؟

و خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و تونستید خیال من را راحت کنید :pray::pray::pray::pray::pray:

1 پسندیده

نه عرض کردم به ادغام ارتباطی نداره

1 پسندیده

نه منظورم اینه که اگه ادغام انجام بشه

اگه ادغام انجام بشه باز هم افزایش قیمت انجام میشه ؟

خیر

2 پسندیده

خب خداروشکر

ممنونم :pray::pray::pray: خسته نباشید

1 پسندیده

کاش زودتر ادغام انجام بشه

6 پسندیده

درحال انجام هست فعلا زمان آماده شدنش مشخص نیست.

3 پسندیده

اگه بدونین من چه شوق و ذوقی برای این ادغام دارم،همین فردا هرجور شده کارش رو تموم میکنین:grin:اصن یه حس یکپارچگی و ثبات به ادم میده.دیگه همه چی رو یه جا در کنار هم داریم.

یه سوال اینکه من تا سال ۴۰۵ اشتراک زبانشناس و تا هفت هشت ماه دیگم اشتراک زبان آموز دارم.وقتی ادغام انجام بشه، روی هم رفته تا چه تاریخی مهلت اشتراک هستش؟

4 پسندیده