ادغام ؟.... نه! .... پیگیری کنید لطفا

بله دوست خوبم ما هم خیلی ذوق این اپ جدید رو داریم :heart_eyes:
تا جایی که اطلاع دارم از نظر اشتراک مشکلی پیش نمیاد میتونید استفاده کنید

2 پسندیده

من در پاسخ قبلی به سوال شما در مورد قیمت ادغام دو اپ، به‌اشتباه گفتم که قیمت نهایی افزایش پیدا نمیکنه.
بعد از بررسی دقیق‌تر، متوجه شدم که قیمت نهایی به عوامل مختلفی مثل ادغام، تعداد اپ‌ها و ویژگی‌های اون ها بستگی داره و ممکنه افزایش پیدا کنه و یا ممکنه افزایش پیدا نکنه.

بابت اشتباه پیش اومده معذرت خواهی میکنم.

البته، تصمیم‌گیری نهایی در مورد قیمت ادغام بر عهده تیم محصوله. و این تیم با بررسی دقیق تمام جوانب، از جمله نظرات آقای ناصری و سایر اعضای تیم مارکتینگ و محصول، قیمت نهایی رو تعیین میکنن.

3 پسندیده

امیدوارم افزایش قیمت صورت نگیره …

1 پسندیده

قطعا وقتی دوتا برنامه با دوتا اشتراک متفاوت با هم ادغام بشن، هزینشون هم ادغام میشه و بالا میره
این کاملا واضحه

2 پسندیده

سلام و وقت بخیر
من کاربر چند ساله زبان‌شناس هستم
از شما میخوام ک پیام من رو ب آقای ناصری برسونید
لطفا این امکان رو بزارید برای ماهایی ک نیاز ب زبان آموز نداریم
واقعا من اونجا حس خوبی ندارم
و من فقط با زبان‌شناس کار میکنم
این امکان ک زبان‌شناس برای ماها ب همین صورت بمونه و یه سوپر اپلیکیشن برای کسایی ک نیاز ب هر دو دارن

3 پسندیده

سلام وقت شما هم بخیر
از نسخه فعلی زبانشناس میتونید استفاده کنید تا مدتها از دسترس خارج نمیشه.

3 پسندیده

تا مدتها؟؟:face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:
یعنی بعد یه مدت از دسترس خارج میشه؟

بله متاسفانه کمی گران هست

خب
پس ما که قصد استفاده نداریم چرا باید هزینه بیشتری پرداخت کنیم ؟ تازه از نسخه های قدیمی اپ زبانشناس هم استفاده کنیم ، آیا باید هزینه اضافی هم پرداخت کنیم ؟ این انصافه ؟ حالا معلوم نیست بعد ادغام افزایش قیمت بشه یا نشه …

خیر سابقه داشتیم نسخه های قدیمی قدیمی قدیمی هنوز در دسترس هستن … فک کنم

1 پسندیده

فعلا باید صبر کنیم تا ببینیم وضعیت به چه صورتی پیش میره و تقسیم بندی هزینه‌ی اشتراک چجوری انجام میشه

به هر حال این ادغام در حال انجام هست و کاری در موردش نمیشه انجام داد. صاحب مجموعه تصمیم خودش رو گرفته و این موضوع خارج از اختیار ما هست
صرفا میتونیم صبور باشیم و ببینیم برای افراد هم‌نظر با شما چه برنامه‌ای در نظر دارن

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز

نکته ای که خواستم اینجا اشاره کنم این هست که افزایش قیمت اخیر ربطی به ادغام نداره بلکه مربوط به تورم سالیانه هست و ما هم تقریبا بیشتر از یکسال بود که قیمت اپلیکیشن رو افزایش نداده بودیم :upside_down_face: قبل از عید هم با همان قیمت قبلی تخفیف مناسبی قرار داده بودیم که افراد قدیمی بتونن از این فرصت استفاده کنن و اشتراک رو تمدید کنن.

و اینکه هنوز خودمون هم به صورت کاملا دقیقی نمیدونیم که در ادامه چه اتفاقی قراره بیفته، اما چیزی که کامل مشخصه این هست که اپلیکیشن زبانشناس به شکل فعلی خودش تا مدت ها قابل استفاده هست و باقی میمونه تا کاربر های فعلی هیچ مشکلی براشون پیش نیاد.

8 پسندیده

نه خارج نمیشه

4 پسندیده

جناب ناصری
مسلما نظرات متفاوته
ممکنه یکی مخالف باشه، یکی موافق و غیره
مثلا آقا یوسف مخالفه، اما من با ادغام کاملا موافقم
چون خودم هم دوست دارم هم از یادگیری های زبان آموز استفاده کنم، هم همچنان با زبان شناس کتاب بخونم.
در مورد بحث افزایش هزینه، بعنوان کسی که داره خدمات میگیره و الان که آلمانم، می بینم که زبان چقدر بدرد میخوره و چه سودی داره کاملا باهاش موافقم.
اگه قراره من از زبان شناس استفاده کنم، بهتره زبان شناس توانایی رشد و موفقیت داشته باشه تا بتونه به خوبی به منم خدمات بده. و واقعا اشتراک زبان شناس در مقابل سایر هزینه ها پولی نیست.
اما اینم در نظر بگیرید لطفا که برای دانش آموزها و دانشجوها و سربازها که هنوز شاغل نیستن، یک تخفیف ثابتی در نظر گرفته بشه.
درنهایت تغییر لازمه و ناگزیر، داستان شرکت نوکیا رو همه شنیده ایم.
.
و نکته بعد اینکه قبلا هم عرض کرده بودم، پیشنهاد می کنم به طور جدی دنبال اپلیکیشن زبان آلمانی باشید. آمارها رو خدمت خانم برومند فرستاده بودم، طبق محاسبات من سود یک اپ خیلی ساده و بسیار مختصرتر از زبان شناس، از زبان شناس بیشتر خواهد بود. فقط تا این بازار شلوغ نشده و فرصت هست خودتون رو تثبیت کنید.
لطفا این قضیه رو خیلی جدی بگیرید.
من اگه میتونستم خودم همین استارتاپ رو راه می انداختم.

9 پسندیده

رحمتی بهت

خب منم مشکلم همینه با ادغام

اگه ادغام شه احتمال داره افزایش قیمت صورت بگیره

منم دانش آموزم

حقوق پدرم ۱۲.۵ میلیونه
همش خرج میشه نصفش هم می‌ره برا قسط

خب

وقتی به خانوادم میگم تخفیف گذاشتن

مخالفت میکنن میگن تا سر موعدش

خب من بدبخت چیکار کنم گوش نمیدن؟؟

منتظر این بمونم ادغام انجام شه قیمت ها بره تو اوج؟
( اونم تازه معلوم نیست )

خب یکم حق بدید
الکی که زر نمیزنم که میگم ادغام نه

مگرنه ادغام انجام شه ولی قیمت ها دوباره یهو اوج نگیره
چون اوج‌ بگیره من از کجام پولش رو در بیارم؟؟

خب… نباید فکری برای اینجور افراد بشه ؟

درضمن چرا باید بابت یک اپلیکیشنی که ادغام شده و نمی‌خوایم باهاش کار کنیم هزینه اضافه تری رو پرداخت کنیم؟؟؟
این انصافه؟ خداییش انصافه دوستان موافق ؟

همیشه در کنار موافق ها یک مخالف هم وجود داره که خیلی کم به حرف مخالف گوش داده میشه … متاسفانه.

5 پسندیده

با این موافقم به درد خیلی ها می‌خوره مخصوصا شما

1 پسندیده

خب اینو گفتید

هنوز معلوم نیست با ادغام افزایش قیمت صورت بگیره یا نگیره
سوال اصلی این است

اقا یوسف عزیز کجا گفته شده افرادی که نمیخوان با اپلیکیشن ادغام شده کار کنن پول بیشتر بدن؟

اگر هزینه اشتراک بالاتر رفته صرفا افزایش قیمت سالانه علتش بوده نه ادغام

اما حتما برای افرادی که امکان خرید ندارن هم تلاش می‌کنیم راه‌هایی در نظر بگیریم :rose::rose:

4 پسندیده

سو تفاهم پیش اومده

منظورم افزایش قیمت سالانه نیست
اون اوکی

منظورم اینه
فکرم رو آینده هست

اگه ادغام انجام بشه

و افزایش قیمت صورت بگیره

این منظورمه
نه افزایش قیمت سالانه

1 پسندیده

خوب برادر جان شما که گفتی به اپلیکیشن ادغام شده و تست و آزمون علاقه‌ای نداری. در زمان ادغام همون اپلیکیشن جداگانه زبانشناس در دسترسه و می‌تونین ازش استفاده کنین

در تلاشیم برای مخاطبان قدیمیمون حرکت‌هایی انجام بشه که اذیت نشن

و نمی‌تونم قول صد در صد بدم ولی احتمال خیلی زیادی داره که روی اپ زبانشناس به صورت جداگانه در زمان ادغام افزایش قیمتی صورت نگیره

4 پسندیده