ادغام ؟.... نه! .... پیگیری کنید لطفا

یعنی
افزایش قیمت صورت نمیگیره با ادغام ؟

مسئله اینه که وقتی ادغام انجام شد
حداقل دوباره قیمت بالا نره
از ۷۲۰ ( اشتراک طلایی یک ساله ) بیشتر نشه

1 پسندیده

اگه اینجور باشه خب اوکیه

دیگه حرفی ندارم

1 پسندیده

تو کامنتم بالاتر براتون نوشتم یوسف جان:smiling_face::rose:

2 پسندیده

ممنون بابت پاسخگویی و وقتی که گذاشتید
خسته نباشید

1 پسندیده

ببین آقا یوسف
همه هزینه ها داره بالا میره هر سال، آب، برق، حقوق، کرایه تاکسی و اسنپ، مواد غذایی، همه چیز
زیان شناس هم هزینه داره، باید حقوق پرسنل بده، کرایه محل بده، حمل و نقل بده، پول غذا و غیره
همونطور که حقوق همه بالا میره هر سال تا بخشی از این تورم و افزایش هزینه ها رو جبران کنه
زبان شناس هم مجبوره هزینه اشتراک رو بالا ببره
در واقع قیمت رو بالا هم نبرده
اگه زبان شناس به اندازه تورم هزینه اشتراک رو بالا ببره باز هم د. واقع قیمتش برای مصرف کننده ثابت مونده!
که اونها این کار رو هم نمی کنن و اون کم شدن درآمد بخاطر تورم رو با افزایش تعداد مخاطب جبران می کنن.
از این زاویه هم ببینیم
همونطور که انتظار داریم تیم زبان شناس از زاویه دید ما دنیا رو ببینن
امیدوارم تیم زبان شناس با ارائه تخفیف های ثابت برای برخی گروه های هدف، این نگرانی ها رو هم کم کنن
واقعا اشتراک زبان شناس مبلغی نیست، اما با این اوضاع فجیع اقتصادی که هر روز بدتر هم میشه، مردم ناچار به صرفه جویی در همه چیز هستن

3 پسندیده

سلام
ببخشید یعنی اگه نخوایم ادغام بشه، آپدیت نکنیم نرم افزارو؟

و اگه مایی که اشتراک یک ساله زبانشناس رو خریدیم، اگه ادغام بشه دوباره باید اشتراک بخریم یا با همون اشتراک قبلی میشه اشتراک سوپر اپلیکیشن رو هم داشته باشیم؟

1 پسندیده

سلام اپ ادغام شده جدا از زبانشناس میشه نیازی به بروزرسانی نیست.

و در مورد اشتراک در نسخه ادغام شده مشکلی پیش نمیاد و میتونید استفاده کنید

2 پسندیده

من قطعا از نسخه‌ی ادغام شده استفاده خواهم کرد.

فقط سوال من این هست،باتوجه به این که اشتراک زبان اموز ندارم و تنها اشتراک یکساله‌ی طلایی زبان‌شناس دارم,در نسخه‌ی ادغام،میتونم با همین اشتراک زبان‌شناس از امکانات زبان‌آموز(جون بینهایت)استفاده کنم؟

3 پسندیده

سلام ، راستش من خودم این ادغام رو دوست دارم البته نه اینکه باعث شده امکانات الان زبان شناس از بین بره من این حالت زبان شناس رو دوست دارم ، فقط اگه سعی آزمون برای درک بهتر یا به عبارتی برای به چالش کشیدن خودمون باشه نه برای رقابت !
و در مورد هزینه ها به نظرم چنین منبع گسترده ای اینقدر درسته گرونه ولی آدم های هستم که براش زحمت کشیدن نمیشه تلاش اونها رو نادیده گرفت ! و فقط به فکر جیب خودمون باشیم ، اما ای کاش میشد بشه بخش بخش یا دوره به دوره خرید یکم ما هم بتونیم پرداخت کنیم !

3 پسندیده

این مورد رو من در جریان نیستم چون هنوز اپ جدید منتشر نشده و اجازه بدید اپ جدید منتشر بشه و اونموقع این سوالات هم مشخص میشه

3 پسندیده

@sepide-str
سلام بانو
وقتتون بخیر:rose:

میخواستم بپرسم که برنامه‌ی جدید حدودا چند وقت دیگه منتشر میشه؟ یک ماه یا بیشتر؟

دلیل پرسشم اینه که اشتراک زبان آموزم تموم شده و برای تمدید مجدد شک داشتم! که اگه کمتر از دو ماه دیگه قراره ادغام انجام بشه، صبر کنم تا همون اشتراک برنامه‌ی جدید رو تمدید کنم

4 پسندیده

سلام دوست خوبم با توجه به پیچیدگی‌های برنامه‌نویسی، تاریخ دقیق برای ادغام این دو اپ رو نمیتونم بگم. چون موارد برنامه نویسیه ممکنه چالش بوجود بیاد و یمقداری هم زمان می‌بره.

با این حال، تا جایی که اطلاع دارم تا دو ماه آینده احتمالا این قضیه قطعی خواهد شد.

و در مورد اشتراک باید بگم که اصلا نگران اشتراکتون نباشید. پس از ادغام، اشتراکتون جوری به اپ جدید منتقل می‌شه که برای شما مشکلی ایجاد نکنه.
و در مورد زمان دقیق ادغام و اشتراک های اپلیکیشن جدید و این موارد هارو اون زمان به طور کامل اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

و شما می‌تونید بدون نگرانی اشتراکتون رو تمدید کنید و به استفاده از این اپلیکیشن ادامه بدید. هیچ مشکلی از بابت این موضوع پیش نمیاد.

8 پسندیده

خیلی ممنون از توضیحاتتون:rose::yellow_heart:

4 پسندیده

سلام

همین الان برام از زبانشناس پیام اومد که قراره افزایش قیمت صورت بگیره

لطفا خودتون رو نزنید به اون راه

من مشتری چرا باید بابت چیزی که نمی خوام ، هزینه اضافی تر پرداخت کنم؟

مثلا میریم از سوپرمارکت دو تا بستنی بگیریم
یا نه
همین کالابرگ

یه مدت میگفتن ۳ میلیون تومان خرید کنید که این ۸۰۰ تومن بهتون تعلق بگیره
اگه ۳ میلیون داشتیم نیازی به کالابرگ نداشتیم

این مثال هم نه؟ خب
مثلا من می‌رم که یه دستگاه پلیر بلوتوثی بخرم
کابلش هم مثلا ۲۰۰ تومن و من کابلش رو دارم
دستگاه ۴۰۰ تومن
فروشنده میگه من فقط با این کابل میدم ۶۰۰ تومن

مگه من مریضم هزینه اضافی تر پرداخت کنم؟

خب ، تکلیف ما که نمی‌خوایم از سوپر اپلیکیشن استفاده کنیم ، و قراره افزایش قیمت بشه ، آیا انصافه بابت اپلیکیشنی که دوست نداریم استفاده کنیم ، هزینه اضافی و بالاتری رو پرداخت کنیم ؟
لطفا یه فکری کنید که طرف موافق و مخالف از این ادغام راضی باشن

خودتون ، خودتون رو بزارید جای ما مخالفین ، حاضرید برا چیزی که نمی خواهید استفاده کنید ، هزینه بالاتر پرداخت کنید ؟

پس لطفاً فکری کنید و همش به فکر موافقین نباشین :pray:t2:

4 پسندیده

سلام

قبلا نکاتی گفته شد که همچنان به قوت خودش باقیه

4 پسندیده