نحوه پیشرفت و چ جوری میشه فهمید

سلام…من چن وقته شرو کردم ب کار با این نرم افزار …ی قسمتی داره به اسم شاخص پیشرفت ک باید اشتراک.ویژه داشته باشیم…الان من این بخش و فعال کردم اما خیلی نمودارها و جداولش کنگ و غیرقابل فهمه…سطح یادگیری …شاخص لغات و …اصلا نمیدونم چی ب جیه

======================
این تاپیک مربوط به درس «داستان انگلیسی شب دوازدهم» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

1 پسندیده

من یه توضیح مختصر میدم اگه کسی عکسی از نموداراش بذاره که تصویری بشه توضیح داد خیلی بهتر میشه.

شاخص لغت: با هایلایت کردن لغات و مرور منظم اونها این شاخص افزوده میشه. هر چقدر لغت در سطح بالاتری از جعبه لایتنر باشه و شما در یاداوری موفق باشین، امتیاز بیشتری میگیرین.

تقویم: یه تقویمی هست که نشون میده زنجیره یادگیری شما چطور بوده. هر چقدر زنجیره طولانی تر باشه، بیشتر ترغیب میشین که زنجیره رو نشکنین.

میدانم و درحال یادگیری: همونطور که از اسمشون مشخصه نشون دهنده تعداد لغاتی هست که بلدین یا دارین یادشون میگیرین

شنیدم هم قسمتی هست که نمودار روزانه میزان گوش دادن به درسها رو به شما نشون میده.

1 پسندیده

6 پسندیده

چقدر خوب پیش بردیین
دمتون گرم واقعا :blush:
یه عالمه انگیزه داد بهم
به نظرم هر ازگاهی بچه ها از این حرکتا بزنین ماها هم بیشتر انرژی و انگیزه بگیرییم :relaxed::relaxed:
مرسی بچه ها دمتون گرم واقعا

4 پسندیده

خواهش میکنم
خوشحالم که تونستم براتون انگیزه ایجاد کنم :slight_smile:

4 پسندیده

آفرین آقا فرزاد
۶۸ روز ایشالا بشه ۲۶۸ روز که ب تسلط کامله کامل برسید :heart::clap::clap:

5 پسندیده

زنجیره ۶۸ روز فوق العادس :joy: آفرین. دقیقا این زنجیره برای اینه که دلتون نیاد هیچوقت قطعش کنین. هر روز که بیشتر و بیشتر میشه یه مومنتوم عجیبی ایجاد میکنه که قطع کردنش غیر ممکن میشه. الان فکر کنم به حالتی برای شما رسیده که از نون شب هم واجبتره :sunglasses:

4 پسندیده

سلام آقا کامبیز
چاکرم :heart:
برای شما هم همینطور

3 پسندیده

خخخخ ، دقیقا همینطوره
چند روزشو تا 6 ساعت هم کار کردم :grinning:

6 پسندیده

سلام به شما. این بخش همون لغات هایلایت شده هستن یا اونایی که تو جعبه لایتنر وارد شدن؟!.
چون تعداد لغانی که نمودار در حال یادگیری به من نشون میده خیلی بیشتر از تعداد لغتهایی هست که تو جعبه لایتنره

1 پسندیده