خواندن 200 کتاب پیشنهادی

گفتم لیست 200 کتاب خوب که 100 تاش پیشنهاد اقای امیرخانی و 100 پیشنهاد دکتر الهی قمشه ای هست را اینجا قرار بدم و هدف گذاری کنیم تا با دوستان علاقمند اونها را بخونیم البته به زبان انگلیسی.
دو تا حسنش اینکه انگیزه ادم بالا می ره و یکی هم اینکه اگر یکی کتاب را پیدا کرد در اختیار بقیه هم قرار می ده. بیشتر کتاب ها را راحت می شه پی دی افش رو در اینترنت پیدا کرد و خوب میشه به هرمس اضافه کرد و صوتهاش هم داخل اپ librevox پیدا می شه خیلیهاش. البته این جدول را در اینترنت می تونید به راحتی پیدا کنید فقط من اسم داستانهاشو انگلیسی کردم و یه اطلاعاتی درباره نویسنده گذاشتم و مهم ترین ستونش همونی هست که منبعی که کتاب را از اون برداشتیم، معرفی می کنیم و البته انشالله این ستون را با کمک هم تکمیل کنیم.
کتاب های پیشنهادی.pdf (1.0 مگابایت)
پیشنهاد من این هست که به صورت هفتگی یا ماهانه یک کتاب را انتخاب کنیم با توجه به نظر دوستان و بعد هر کس می تونه اون کتاب را بخونه و اینکه هر کس می تونه کتاب را با توجه به سطح خودش در اینترنت پیدا کنه و یا اگه سطحش بالا هست کتاب اصلی را بخونه و در نهایت دوستان در مورد کتاب، داستان آن و سایر نکات کتاب نظراتشان را مبادله کنند.

• خانواده من و باقي حيوانات
  • خداحافظ گاري كوپر
  • ليدي ال
  • اگر شبي از شبهاي زمستان مسافري
  • شواليه ناموجود
  • ماركو والدو
  • جنگ و صلح
  • آنا كارنينا
  • برادران كارامازف
  • قمارباز

0 رأی دهنده

17 پسندیده

سلام دوست گرامی
خیلی ممنونم از به اشتراک گذاری این لیست
خیلی کار ارزنده ای انجام دادین
موفق باشید.:pray::rose:

5 پسندیده

قابل شما را نداشت

لطفا دوستانی که دوست دارند شرکت کنند در طرح کتابخوانی ماهانه یا هفتگی کتاب پیشنهادی خودشون را برای ماه بهمن از بین 200 کتاب پیشنهاد بدن. تا یک کتاب را انتخاب کنیم برای این ماه.

2 پسندیده

سلام.
وقتتون بخیر.
ممنونم از لیست پیشنهادیتون. لطف کردین :clap::clap::clap::clap:
فقط این pdf وقتی باز میشه انگار فقط نیمی از صفحه هستش. این ناقص نیست؟

2 پسندیده

سلام
نه ناقص نیستش فقط نمی دونم چرا وقتی می خواستم ورد را به پی دی اف تبدیل کنم با نرم افزار اینطوری شده!!
فایل وردشم می خواستم بفرستم تو تالار که نمی شد؟!
اول اولش می خواستم خود جدول را کوچیک کنم بذارم توی خود پست ولی نمی شد یعنی سطرها و ستون ها به هم می ریخت. اگر می دونید این کار را چطور می شه انجام داد راهنمایی کنید.

2 پسندیده

مرسی ممنونم از توضیحات کاملتون. لطف کردید. :rose: :clap::clap::clap::clap:
متاسفانه تا حالا هیچ مطلبی تو تالار نذاشتم و فقط مطالب دوستان رو مطالعه میکنم و به همین خاطر درمورد مشلات احتمالی پست گذاشتن
تو تالار اطلاع ندارم.:neutral_face:

1 پسندیده

سلام به همگی
اگه دوستان برای برنامه کتابخوانی ماهانه علاقمند به شرکت هستند کتاب مدنظر خودشون را از بین 200 کتاب را برای ماه بهمن پیشنهاد بدن. البته شاید بهتر باشه از بین 10 تای اول پیشنهاد بدین چون تعداد کم هست. نظر سنجی را بالا قرار دادم. می توانید بیشتر از یک کتاب را هم انتخاب کنید. با تشکر
@S.QASEMI
@a.bayani
@HODA-S
@fdoosti
@m-m96
@YoKambiz
@asaliiiii
@saba
@atineh1967
@Ela

6 پسندیده

@rekawt
@Forooghiiii
@khmrh
@hamdam
شما هم لطفا در صورت علاقمندی پیشنهادتون را بگین.

4 پسندیده

پیشنهاد خوبی دادید و کارتون بسیار ارزنده س, به نظر من اگر فایل PDF و صوتیش اماده باشه و بچه ها هرکدوم که اطلاع دارن بفرستن, برنامه خوبیه, منتها باید یه برنامه ریزیه درست و دقیق روش بشه تا مشارکت بیشتر باشه,
من فکر میکنم شما خودتون یک کتاب رو پیشنهاد بدین که فایلهاش و صوتش رو دارید و اینجا قرار بدید, تا دوستان برنامه ریزی کنن و شرکت کنن,
از طرفی نزدیک عید هست, بنوعی همه یه جورایی درگیر هستن, و بهتر باشه از سال جدید شروع کنیم,
البته این نظر من بود.

5 پسندیده

سلام.
وقتتون بخیر.:rose:
ممنون از توجهی که دارین. فعلاً من 2 تا کتاب رو انتخاب کردمٰ هرچند همه خوب بودن. :wink:

3 پسندیده

سلام.
خیلی ممنونم ازپیشنهاد خوب ومفیدتون. اینکه یک کتاب انتخاب بشه برای ماه بهمن،۱۱روزش که گذشته باتوجه به شرایط خاص زمانی (نزدیک بودن عید وبقیه برنامه ها)،شخصا ترجیحم یک کتاب ساده وکم حجم هست،ولی چرافقط بایدازبین اون ده تاانتخاب کنیم،اینطوری خیلی محدویت انتخاب داریم.

3 پسندیده

سلام. ضمن احترام به انتخاب شماوهمه ی دوستان لازمه یادآوری کنم دستم بی اختیار روی گزینه پسند خورد.:blush:

2 پسندیده

سلام و تشکر از دعوت و پیشنهاد خوبتون
راستش درمورد اصلی بودن کتاب کمی نگرانم چون هنوز در سطح مقدماتی هستم و نمیدونم باتوجه به مدت زمان میتونم باهاتون هماهنگ بشم یا نه
ولی اگر بتونم شرکت کنم اکثریت هر کتابی رو انتخاب کنن منم شروع میکنم
البته نظر بقیه دوستان هم درسته که بعد عید شروع بشه تا بقیه هم بتونن شرکت کنن

موفق باشید :blush::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::rose:

2 پسندیده

هرکدومو انتخاب کردین منم شرکت میکنم ایشالا :blush::raised_hand:

2 پسندیده

سلام خانم صبا.
وقتتون بخیر.
اگر یوقت دستتون بی اختیار روی گزینه پسند (like) خورد میتونین دوباره unlike کنین. مشکلی پیش نمیاد عزیزم.

1 پسندیده

من انتخابم رو تغییر دادم و فقط " خانواده من و باقی حیوانات " رو انتخاب کردم تا فقط 1 کتاب انتخاب شده باشه.:slightly_smiling_face: متشکرم :rose:

2 پسندیده

سلام
عاقبت شما بخیر دوست عزیزم.واقعیت اینه که من آشنایی کمی بانحوه استفاده از تالار دارم،ولی الان که فکرمیکنم میبینم خیلی راحت میشدامتحان کنم گزینهunlikeرو.بازم مرسی😊

3 پسندیده

سلام بنده هم با افتخار شرکت میکنم
من آنا کارنیا رو انتخاب کردم
یادمه قبلا از دهکده زبان خونده بودمش فازغ از موضوعش بیشتر از نثرش خوشم اومد.
امیدوارم رای بیاره :smile:

3 پسندیده

با توجه به کتابی که انتخاب می شه و تعداد صفحات اون میشه اگر تعداد صفحات زیاد بود تا آخر دی برنامه را تمدید کنیم.

هر کتابی را انتخاب کنیم سعی می کنیم سطح بندی های مختلفش را قرار بدیم که بچه ها با سطح های مختلف بتونن شرکت کنند.

کتاب پیشنهادیتون را بگین در نظر سنجی ماه بعد لحاظ می کنیم.

اگر کتاب اصلی را نمی تونید مطالعه کنید سعی می شه سطح بندی شدشم قرار داده بشه

فکر کنم همین اتفاق بیافته

3 پسندیده

سلام

بنظرم این دوتا تاپیک یکم مشابه ن!!
اینجوری نیس؟؟
حتی میشه از کتاب های اون تاپیک بانتخابیم
بیاییم این تاپیک رای گیری کنیم (البته اگه صاحاب اون تاپیک راضی باشن)

تصمیم باخودتونه :blush:

3 پسندیده