چگونه نوشته‌های دیگران را follow کنیم؟

سلام
بنده به شخصه از محیط این تالار لذت میبرم ، با تفاوت های مثال زدنی ای که با سایر تالارها و محیط های گروهی داره .
اکثر ماها ، مفهوم follow کردن را از شبکه های اجتماعی یادگرفتیم .
یک پیشنهادی دارم ، ای کاش میشد در این تالار هم یک همچین امکاناتی اضافه شود .

مثلا اگر من بخوام مقاله ها یا مطالب و موضوعات جدیدی که فلان فرد خاص داره مینویسه رو ببینم بتونم راحت تر بفهمم ، بیاد تو پیج خودم و مجبور نباشم بین این همه موضوع بگردم که ایا فلانی یک چیزجدید نوشته یا نه … .

با تشکر ویژه از اقای ناصری عزیز . :rose::rose::rose:

4 پسندیده

پیشنهاد خیلی عالی ایه
ولی نمیدونم ایا شدنی هست در قالب این تالار یا خیر؟

این موضوع گم شدن منابع و مقالات بین سوالات تقریبا پیشنهاد همه هستش.
ایشالا اقای ناصری راهی پیدا میکنن :grin:

2 پسندیده

پیشنهاد عالی بود، دقیقا نیاز امروز من همین مساله بود.
و یه درخواست دیگه آقای @hnaseri بزرگوار اینکه تاپیکها قابلیت ذخیره سازی در صفحه شخصی رو داشته باشند. مثلا من خودم یکسری تاپیکهای مفید رو اخیرا از طرف دوستان دیدم که فرصت خوندن و بهره بردن ازشون رو در حال حاضر ندارم ولی اگه بتونم ذخیره کنم که در فرصت مناسب استفاده کنم خیلی برام بهتر خواهد بود در غیر این صورت تاپیک مورد نظر رو فراموش میکنم. ممنون از شما

2 پسندیده

این مورد شدنی هست. زیر هر تاپیکی که میخواین ذخیره کنین اول رو بزنین بعد رو انتخاب کنین که براتون نشان بشه.

برای دیدن نوشته های نشان شده روی عکس پروفایل کلیک کنین و دوباره گزینه ی نشان رو بزنین:

Screenshot-2018-2-1 تالار گفتگوی زبانشناس

4 پسندیده

قابلیت follow کردن افراد برای این تالار خیلی وقته به نویسندگان برنامه مطرح شده اما هنوز اعمال نشده. ما هم منتظریم :sweat_smile:

2 پسندیده

دقیقا من همینکارو میکنم, میخواستم بگم که شما گقتید, من با این روش تقریبا راحت مطلب های مورد علاقه م رو پیدا میکنم

3 پسندیده

چ جالب . من تازه این مطلب رو دیدم ولی از قبل انجامش میدادم . مرسی از شما ک در فکر همه چیز هستید :bouquet: