نسخه ی آزمایشی جدید اپلیکیشن (منتشر شد)

#منتشر شد

کلیه قابلیت‌های این نسخه آزمایشی، در نسخه اصلی جای گرفت.
لطفا نسخه اصلی را تست بفرماید و اگر مشکلی وجود داشت اطلاع دهید تا برطرف شود.

=================================================================

سلام
دوستان برای اینکه بتونیم به بهترین نحو رضایت شما را کسب کنیم تصمیم گرفتیم قبل از انتشار تغییرات قابل ملاحظه در برنامه زبانشناش، این تغییرات را به صورت یک نسخه تست در اختیار کاربران فعال و علاقمند قرار بدیم تا شما هم با پیشنهادها و انتقادهای خود، زبانشناس را به سمت رضایت هرچه بیشتر پیش ببرید.
توجه ۱: این نرم‌افزار آزمایشی، صرفا جهت تست می‌باشد و اطلاعات مطالعه و یا دانلودی شما در آن، ذخیره نمیشود. همچنین ممکن است کارکرد این نسخه پس از مدت تست مختل شود.
توجه ۲: نسخه تست به صورت مجزا از نسخه اصلی نصب می‌گردد پس شما می‌توانید هر دونسخه را در کنار هم داشته باشید.
توجه ۳: برای ورود به نسخه‌ی آزمایشی نیازی نیست نام کاربری جدید ایجاد کنید بلکه با همان اطلاعات کاربری (ایمیل و رمز عبور) قدیمی وارد شوید.
توجه۴: اطلاعات پشتیبان‌گیری شما در نسخه اصلی محفوظ خواهد بود

تغییرات اصلی این نسخه تست:

۱۸ اردیبهشت:

۱- اسکرول خودکار به صورت قرار دادن جمله‌ی در حال پخش در وسط صفحه
۲- ضخیم کردن جمله‌ی در حال خوانده شدن.

۲۰ اردیبهشت:

۳- نمایش متن زیر فیلم‌ها

۲۳ اردیبهشت:

۴- دکمه رفتن به جلو و عقب به اندازه یک جمله
۵- اضافه شدن دکمه ۳ وضعیتی تکرار جمله - تکرار درس و تکرار خاموش

لینک دانلود نسخه آزمایشی

7 پسندیده

دوستان عزیز توجه بفرمایین که فقط دو دوره ی داستان کودکانه و داستان کوتاه اون هم به صورت محدود (نه همه ی درسها) برای تست قرار داده شده.

تغییرات به روایت تصویر:

لطفا تست کنین و بفرمایین که آیا تغییرات رو مطلوب و سازنده میدونین و آیا پیشنهاد بهتری دارین یا خیر.

ممنون میشیم :slight_smile:

5 پسندیده

من الان امتحانش کردم،خیلی خوبه اینجوری،اتفاقا یکی از مشکلایی که من داشتم همین گم کردن خط داستان بود،اسکرولم که روشن میکردی اصلا دقیق نبود به خاطر همین تا خط و پیدا میکردی چند خط از داستان و از دست میدادی ،ولی اینجوری خیلی خوبه دیگه اصلا خط و گم نمی کنی و اسکرولشم خیلی هماهنگ با گوینده پیش میبره.

ممنون آقای ناصری و تیم زبانشناس:slight_smile:

3 پسندیده

من تست کردم خیلی خوبه.واقعا با اضافه کردن این قابلیت به نسخه ی اصلی برنامتون عالی تر از قبل میشه،من واقعا این قضیه واسم مشکل ساز شده بود و قبلا می خواستم پیشنهاد بدم ی نشانگر با متن همراه کنید که برای اجرای تکنیک سایه بدون متن برای جاهایی که نیاز به مراجعه به متن داریم مشکلی نداشته باشیم،واقعا تشکر میکنم،خسته نباشید آقای نصیری عزیز

1 پسندیده

یه پیشنهاد دیگه هم دارم که اگر امکان دارد آیکونی باشه که صوت را به ابتدای جمله ی قبل یا بعد هدایت کنه،واقعا خیلی خیلی مفید هستش.

3 پسندیده

بله فکر خوبیه میشه اون دکمه‌های رفتن به جلو و رفتن به عقب رو در واقع رفتن به جمله بعدی و رفتن به اول جمله سپس رفتن به جمله قبلی قرار داد.
میشه حتی یک دکمه هم قرار داد که جمله فعلی مکرر پخش بشه . نظرتون چیه؟

8 پسندیده

سلام دست شما درد نکنه این مورد آخری که فرمودید خ عالیه…امکان تکرار جمله

3 پسندیده

سلام،خیلی ممنون،اگه این کار را انجام بدید واقعا فوق العاده میشه
تشکر از توجه شما

2 پسندیده

سلام به عنوان تغییر بعدی پخش کننده ویدیو رو هم کمی تغییر دادیم
به منظور افزایش یادگیری در زمان مشاهده فیلم، متن درس رو در زیر فیلم همزمان با پخش نشان می‌دهیم.
همچنین کلیه قابلیت‌های درون دروس صوتی مثل انتخاب کلمه، لایتنر،‌ ترجمه و دیکشنری در این بخش نیز قابل دسترس است. بعلاوه میزان گوش دادن به فیلم‌ها هم جز زمان مطالعه به حساب میاد.
در نهایت چیزی به شکل زیر بدست اومد.
همچنین لینک پست اول آپدیت شد و نرم‌افزار جدید از اون لینک قابل دانلود هست

4 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
گفتین لینک رو هم آپدیت کردین ولی نمیدونم چرا اونی که من چند دقیقه پیش از همین لینک آپدیت کردم فیلم جوجه اردک زشت داخلش متن نیست .
راستی خییییلی عاالی شده که پخش ویدیو ها جزو تعداد شنیدن درس ها حساب میشن .

1 پسندیده

فکر میکنم یک مشکلی که داره اینه که بعد از دانلود باید یک بار از درس خارج بشید و دوباره وارد بشید تا متن نشون داده بشه.
همچنین لینک رو هم مجدد درست کردم.

2 پسندیده

درست میفرمایین ؛ باید خارج بشی یه بار تا متن رو بیاره .
این خیییلی خوبه که متنم با انیمیشنش باشه . یعنی واقعن عالیه
ممنون

1 پسندیده

سلام کاش یه دکمه قرار میدادین برای تکرار

2 پسندیده

اگه میشه قابلیت کپی کردن متن انگلیسی از داخل برنامه زبانشناس رو هم قرار بدین تا بتونیم لغت های مشکل سازی که هی یادمون میره رو به همراه جمله داخل نت گوشیمون کپی کنیم تا بعدا دسترسی بهش راحتتر باشه

3 پسندیده

شما میتونید در قسمت اضافه کردن موضوع (پرسش سوال) متن را مشاهده و در صورت نیاز کپی کنید.

2 پسندیده

سلام روزتون بخیر…میبخشید میشه لطفا این قابلیت رو به برنامه اضافه کنید که وقتی متن تموم میشه ازش خارج نشه وبصورت خودکار پخش مجدد داشته باشه…من معمولا در طول مسیر منزل تا محل کارم درس رو گوش میدم واگه این قابلیت باشه خ بهتره…سپاس

3 پسندیده

سلام، بی زحمت قابلیت نمایش افقی درس ها رو هم به اپلیکیشن اضافه کنید

5 پسندیده

با توجه به درخواست‌های شما دوستان قابلیت رفتن به جمله بعد و قبل - تکرار جمله فعلی و تکرار مجدد درس (به صورت یک دکمه سه وضعیتی) به برنامه اضافه شد.
با توجه به اینکه فضای کافی برای قرار دادن واسط کاربری (GUI) همه این قابلیت‌ها وجود نداشت تصمیم گرفتیم هر ۴ دکمه بردن به جلو و عقب را از صفحه پخش کننده برداریم. همچنین آیکون اسکرول خودکار را هم مجدد عوض کردیم تا همخوانی بیشتری داشته باشد.
نمای نهایی به صورت زیر در اومد.

همچنین برخی مشکلات که در مورد پخش کننده فیلم وجود داشت برطرف شده است.
لینک پست اول آپدیت شد. لطفا نصب کنید و نظرتون رو بفرمایید.

فکر میکنم این آخرین قابلیت برای این نسخه تست باشه، و بعد از رفع کل مشکلات، کلیه قابلیت‌ها روی نسخه اصلی قرار بگیره
البته یک کمی دیگه کار داره انتظار نداشته باشید سریع بیاد :yum:

5 پسندیده

واقعا خسته نباشید همینجوری هم برای عالی هستش با این کاراتون روز به روز دارید بهترش می کنید ،این تکرار جمله ی قبلی خیلی خوبه چون خیلی برا ادم پیش میاد که در یک جمله تلفظ ی کلمه ای رو بلد نباشه ،اینجوری قشنگ میزنی همون خط دوباره تکرار میشه .
بازم میگم خسته نباشید ، هم شما و هم اقای ناصری ،ایشالا روز به روز توسعش بدید.:slight_smile:

4 پسندیده

اقای گلمیرزایی اگه میتونید گزینه ی سرچ لغت هم به برنامه اضافه کنید اینجوری دسترسی به معنی لغات خیلی راحت تر میشه ،البته طوری باشه که اون لغت در همون جمله از درسی باشه که وارد لایتنر شده ،یعنی وقتی کلمه ای سرچ میشه همراه ما جمله نشون داده بشه،البته من نمی دونم اینکار امکان پذیر هست یا نه ولی اگه بشه خیلی خوب میشه.:grinning:

3 پسندیده