شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

psychology_of_success
شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397
0

سلام دوست عزیز.
خیلی ممنونم که دوباره بهمون یاد آوری کردید تا به گذشت زمان توجه کنم و ببینم که چه کاری انجام دادیم.
در زمینه کار که در حال تمرینم اما اونقدر که لازمه و خودم باید قانع باشم نمیشه از لحاظ زمانی وقت کم میارم. با این وجود پیشرفت رو در کارم احساس میکنم. منتظر تشکیل کلاسی بودم که همین فردا ثبت نام میکنم واسش.
در زمینه زبان تا پایان این هفته دوره Effortless En glish رو به پایان می‌رسونم ودر کنارش تا ۱۵ روز آینده هم داستان های بچگانه رو تمام میکنم. باید تصمیم بگیرم که چه دوره ای رو انتخاب کنم واسه ادامه.
یه کتاب تاکتیک برای لیستنینگ هم بهم معرفی شده بود به اتمام رسوندم و کتاب بعدی رو فعلاً به علت کمبود وقت شروع نکردم.
کلاس زبانم رو که همچنان میرم هرچند بارها دوستان گفتند که وقت تلف کردن اما من قول دادم که تا آخرش برم. و این ترم در نمراتم پیشرفت کردم این پیشرفت رو مدیون زبانشناس هستم چون با زبان درگیر شدم.:heart_eyes:
در زمینه روانشناسی و موفقیت کتاب مبانی موفقیت جک کنفیلد رو به نصف رسوندم و یکی دوتا کتاب کوتاه دیگر هم در این زمینه ها خوندم
در زمینه ورزش متاسفانه جز روزی یک ساعت پیاده روی هیچ‌کار مفیدی نکردم:see_no_evil:
کتاب خونی هنوز هم تبدیل عادت روزانم نشده ولی کم و بیش تمام تلاشم رو کردم بخونم.
در زمینه نرم افزاری برای گرفتن مدرک فتوشاپ اقدام کردم دوره مقدماتی رو تمام کردم ومنتظر تشکیل دوره پیشرفته هستم.
کتاب مسعود شباهنگ رو در همین زمینه مطالعه میکنم که تقریباً یک سومش رو خوندم.
مرسی از اینکه یادآوری کردید من چند روزی بود داشت انرژی و انگیزه کم میشد بخصوص که وقت نمی‌کردم بیام سایت و از بچه ها انرژی بگیرم.
با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان زبان شناس

چه خوب میشه به من بگید چطور میتونم این فایل ها رو تهیه کنم؟کنجکاو شدم که منم بهشون گوش بدم:sweat_smile:

آفرین به شما محدثه جان منم خیلی دوست دارم طراحی رو شروع کنم به یادگیری اما اصلاً نمی‌دونم از کجا شروع کنم فرصت واسه کلاس رفتن هم فعلاً ندارم:slightly_frowning_face:

چقدر عالی آفرین به شما و تلاشتون یه لحظه حسادت کردم به این همه فعالیتتون:sweat_smile:

ممنون طراحی هنر دلنشینیه راستش من از نقاشی متنفر بودم اما الان عاشقش شدم منم کلاس نمیرم و از روی ویدئو های اینترنت یاد گرفتم و خیلی موثر بود

سلام اتوسا جان خوبی؟
ممنون از یاداوری
من مکالمه عربی فعلا به تعویق انداختم و از اولویتم بیرون رفت.
ورزش رو شروع کردم و ان شا الله بعد ماه رمضان میرم کلاس
تدریس هنر هدف بلند مدت امسالم بود که استارتشو زدم یعنی کاراموزیمو شروع کردم تا ان شا الله با تمرین به مهارت برسم.
برای مقالاتم که خب یکیشو ادیت کردم دادم به استادمون منتظر جوابم.
برای زبان بسته قدرت تموم شد وی ای پی رو شروع کردم.
و تمرکزم امسال بیشتر رو مهارت اسپیکینگ و لیسینگ خواهد بود.
:blush::blush:

سلام خانوم نیکنام عزیز ببخشید این فایلا حهت دانلود رایگان وجود داره یا باید تهیه اش کنم؟

حق دارید میگید وقت ندارید, خیییلی مشغولید و خیلی برنامه پربار و موفقی دارید, عاااالیه,
لطفا هر از گاهی بیاین و شرایطتون رو اینجا بگید و هروقت انرژیتون کم شد, هروقت پراز انرژی بودید بیاین و به ما بگید ما هم انرژی میگیریم و انرژی میدیم. هرکار کوچیک و لذت بخشتونو با ما در میون بزارید,
خصوصا که شما خیلی هم برنامه پری دارید.
لذت میبرم ادمای پرتلاش و با انگیزه میبینم.
موفق باشید.

واقعا کمتر از عالی نمیشه گفت, خیییلی خوشحال شدم که گفتی ورزش میکنی,
همه کارهات عالیه, موفق باشی, هرازگاهی از احوالاتت بگو اینجا, اینجا مکانیه برای همه که بیان و از انگیزه هاشونو و حرکتاشون و حتی توقفشون حرف بزنن, همه هم کنار همیم با انرژی

عزیزم من برات میفرستم.

من تو تالار نتونستم براتون بفرستم, تو تلگرام یا هرجا که براتون مقدوره بگید بفرستم براتون

قربونت عزیزم
ممنونم از انرژی که میدی :heart_eyes:
ایشالاه تو هم تو همه مراحل زندگیت تو اوج بدرخشی :heart::heart::rose::rose::rose:

سلام.کمیت که مهم نیست مهم کیفیته.ماشاا… به شما انشاا… به همش برسین.

برای یادگیری یه هنر تا حدی که به درآمد زایی برسه باید یه دوره طولانی رو سپری کنید به نظرم ولی میتونین روی آشپزی یا کیک پزی که یه سررشته ای ازش دارین حساب کنین.
در مورد نرم افزار هم spss به نظرم خیلی خوبه البته من خودمم اطلاعات سطحی ازش دارم ولی اینطوری که استادمون میگفت اگه یاد بگیرین نزدیک به یک میلیون در ماه درآمد داره.حالا یه سرچی بکنین تو اینترنت من اطلاعات جدیدی گرفتم بهتون می گم. کلا برای کار باید به بازار فروش هم توجه داشته باشین.
راستی عادت حرف زدن با خود بد نیستا اتفاقا من شنیدم اینجور آدما راحتتر با مشکلات کنار میان ریشه روانشناسیشو مطالعه کنین اگه بد بود بزارین کنار.

این نرم افزار برای برنامه نویسی هست؟

دقیقا قبول دارم, نیاز به زمان, انرژی, وقت هست و اگر انگیزه و علاقه باشه, راه طولانی هموارتر میشه,

ممنون که بفکرم هستید.

چقدر خوب که به دید مثبت نگاه کردید, راستش مطلبی یا کتابی پیدا کنم حتما میخونم,
یه کتابی هست به اسم مورچه های ذهن, دقیقا اسمش یادم نیست در این مورد میگه, ولی من کتاب رو موفق نشدم بخونم.
متشکرم از کمکتون.

سلام.میشه بپرسم رشته تحصیلیتون چیه

خواهش می کنم.مرسی از شما
spss برای برنامه نویسی نیست بیشتر یه نرم افزار آماریه مثلا باهاش می تونین کارنامه بچه های یه مدرسه رو تنظیم کنین. یا نتایج حاصل از یه تحقیق رو دسته بندی کنین و خیلی کاربرد های دیگه.
اگه نرم افزار برنامه نویسین میخواین من scratch رو بهتون معرفی میکنم البته این نرم افزار بیشتر برای نوجونا و مبتدی هایی مثل من کاربرد داره ولی خیلی شیرینه شما با انیمیشن یادش میگیرین و در برنامه نویسی رباتیک و یا ساخت انیمیشن کاربرد داره.

چه جالب, من سرچ کردم چند تا اپ میاد که نمیدونم کدوم منظور شماست, اگر دقیق میدونید لطفا share کنید اینجا.

چه جالب که با انیمیشن یاد میده, منم هیچی از برنامه نویسی نمیدونم. و ابتدایی هستم.

فک کنم همشون یکیه فقط ورژناشون فرق میکنه.مثلا سایت پارس مدیر چک کنین

اگه منظورتون نمایشگاه تهرانه.تموم شدا

من یه مشکلی دارم و اون اینه که وقتی هدفمو به کسی میگم دیگه پیگیرش نمیشم.چندین بار تجربه کردم.ولی هر وقت بهشون رسیدم حتما عنوان میکنم

اتفاقا جایی ویدیو دیده بودم که نگید اهدافتون رو چون مغز فکر میکنه شما بهش رسیدید پس تلاش نمیکنه,
این امر طبیعیه, اما خب به نظرم هرچیزی نسبیه, و هرکس بر اساس شخصیت خودش بهترین راه رو انتخاب کنه, اینکه بگه یا نگه.

سلام، من از طریق سایتی دریافت کردم. دوره ۲۸ روزه شکرگزاری با صدای فرزان بهنام

سلام دوستم، من به دوستان تالار که شماره شون رو داشتم ارسال کردم ولی نمیدونم چرا برای شما ارسال نکرده بودم ببخشید. اگه آتوسا جان ارسال نکردند براتون از طریق تلگرام ارسال کنم.
همچنین شما دوست عزیز @smollakochakian شماره تون رو از طریق پیام خصوصی ارسال کنید. تا براتون بفرستم چون از طریق تالار نمیشه.

سلام و وقت بخیر، چه هدف عالی دارید و مهمتر از هر چیز هدف روشن و قاطع. براتون آرزوی موفقیت دارم

من همیشه دوست داشتم شروع کنم اما نمی‌دونم از کجا شاید هم تنبلی کردم.
خوشحال میشم تجاربتون رو با من اشتراک بزارید:bouquet: :wink:

سپاسگزارم از لطفتون من آرزوها و برنامه های زیادی دارم برای همین باید مدتی رو سخت بگذرونم . تلاش های بچه ها و پیشرفتاشون خیلی بهم امید میده. امیدوارم مثل بچه های اینجا به راهم تا موفقیت ادامه بدم. چشم حتماً ممنونم ازتون آتوسا جان :bouquet:

واستون پیام دادم دوستم سپاس:pray:t2: