شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

psychology_of_success
شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397
0

:ok_hand::ok_hand:

خیلی ممنونم توماما جان بابت توضیحات کاملت
من چون گوشیم هیچگونه جای اضافی نداره اپلیکیشن هایی که فعلا به کارم نمیاد نصب نمیکنم ولی حتما هر وقت بخوام فرانسه رو شروع کنم اپ مورد نظر شما رو هم امتحان میکنم
خیلی خوبه که از نتیجه اش راضی هستی و امیدوارم موفق باشی :tulip:

ممنون ثمین نازنینم.
امیدوارم شماهم روز بروز موفق تر و راضی تر از دیروزت باشی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

سلام، در مورد منبع که واقعا درست هست هر صحبتی بهتر هست با سند ارائه بشه، اما این رو از طرف دوستی دریافت کردم و چون برای خودم یک واقعیت صادق در زندگی بوده و هست و با کار هدفمند این تاپیک همخوانی داشت به اشتراک گذاشتم.

سلام و احترام، اوقات خوش. خانم @atineh1967 دیدم یادی نمیکنید خودم یه سر به این تاپیک ارزشمند زدم. من از اهدافم روی این چند مورد فوق تا کنون تونستم بیشتر متمرکز بشم. و مهمترینش تحقیقات علمی ام بود که تونستم مقاله یکی از پروژه های شرکت که ۶ سال پیش انجام داده بودم و ارزش زیادی برام داشت رو بنویسم و طلسمش رو بشکنم. امیدوارم همت کنم بهتر کارهام رو انجام بدهم.
موفق باشید

سلام خانوم آلا
بهتون تبریک میگم
با آرزوی موفقیت های روزافزون :bouquet:

سلام دوست عزیز، ممنونم من هم آرزوی بهترین ها و فتح همه قله های هدف رو دارم.

سلام عزیزم, واقعا عالیه, چقدر خوب که بررسی میکنید و نگاهی به اهدافتون دارید و کارهاتون رو سرو سامون میدید, به نظرم کار بزرگیه وقتی ادم طلسم یه کاری رو که از قبل مونده میشکنه, و البته سخت, آفرین به شما.
در مورد اینکه سرنمیزنم به این تاپیک, واسه این بود که خود بچه ها بیان و اگر تغییر مسیر دادن یا اضافه کردن اهدافی رو بیان و بگن مثل اقا کامبیز @kambiz_mbi
ولی اگر پیشنهادی دارید و یا ایده و فکری برای تاپیک بگید, استفاده میکنم از نظراتتون,
باعث شدید یه نگاهی خودم به اهداف خودم برم بندازم ببینم چه اتفاقاتی افتاده و ویرایش کنم اهدافم رو.
متشکرم که تازه کردید تاپیک رو

آره واقعا سخته ولی به لطف تکنیک gun to head method که آقای @kambiz_mbi معرفی کردند این کار سخت و غیر ممکن برام ممکن شد. باز هم ممنون

سلام اقا فرزاد برای اهدافتون تا به الان چکارا کردید؟

از تجربه تون تو این زمینه برامون بگید؟

و برای این مورد چه کارا میکنید؟

دوست خیلی خوبم تو تا الان که دو ماه از سال گذشته چکارا کردی؟ خوب پیش میره؟

شروع کردید؟

برای شروع کاری انجام دادی؟ برای افزایش لغاتتون و خواندن کتاب؟؟

دوست عزیز برای این موارد بعد از دو ماه چکارا کردید؟

تا الان چطور پیشرفته؟ موتور خریدید؟

ثمین عزیزم برای این مواردی که گفتی چکارا کردی؟ تغییراتی میدی؟

برای مواردی که گفتی چکارا کردی؟

خب الان چه میکنید؟
خوب پیش میره؟

برای این موارد چکارا کردید؟ منو شما تقریبا علایقامون مشترکه تو بعضی موارد.

خانوم نیکنام, شما باعث شدید من امروز بشینمو دوباره فکرامو جمع کنم و راهم رو بررسی کنم و حرکتم رو به سوی زبان و… ادیت کنم.
شما در مورد شکرگزاریتون و مواردی گفتید بگید, تغییراتی ایجاد کردید؟

خب منتظریم ریزتر بگید تا الان چکارا کردید؟

راستی برای این مورد چکار کردید؟

خب مژده جونم چکارا داری میکنی؟

نسیم جان نوبتم باشه نوبت تو شده بگو چکارا کردی و میکنی؟

به کجا رسیدین؟ خصوصا دندونتون خیلی مهمه.

دوستاتو کمتر کردی؟ یا راه بهتری برای ارتباط ایجاد کردی؟

ورزش رو شروع کردی؟
کلا چه میکنی؟

تو فکر تعمیر تا تعویض کامپیوتر هستی؟
واسه کاشت سبزیجاتت چکارا کردی؟ عکس بگیر برامون بفرس.

شما مدتیه نیستید, چکارا میکنید؟

اوضاع برنامه ت خوب پیش میره؟

منتظریم بگید چکارا کردین تو این مدت؟

سلام, مدتیه نیستید و شما رو تو تالار قسمت کتاب نمیبینم, شما چکارا میکنید با 200 کتاب؟ و روش تند خوانیتون؟

خب شما چکار میکنید؟ اوضاع خوبه؟

اقا کامبیز شما اهدافتون رو ادیت کردید و دوباره نوشتید, خیییلی خوبه؟ الان از تصمیمتون رضایت دارید مبنی بر شروع نکردن اسپنیش؟
کلا راضی هستید؟

عجب طومااااری شدا, خسته شدم. :sunglasses:
خوشحال میشم بیاین و دوباره خودتونو چک کنید و وضعیت اهداف و عادتتون رو.
منم تغییراتی دادم که البته هنوز نهایی نشده.
ایشاله قدرت رو وسط تابستون تموم میکنم, و درس وی ای پی رو هم تا اخر اسفند سی درسش رو تموم میکنم.
ورزشم رو با قدرت هر روز دارم ادامه میدم.
چیزی که تغییر کرده اینه که بیشتر تو تالار برای مکالمه شرکت میکنم و این عالیه.
در مورد برنامه نویسی تصمیم قطعیمو هنوز نگرفتم
متشکرم از همگی

من نمیدونم چرا متنی که واسه اقا کامبیز نوشتم اینجوری شده؟ :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
والا بی منظور بودا,من فقط خط تیره کشیدم تاپیکو جدا کنم, اینجوری شد. :grin::grin:

Thank you for following up my programs. Yes, I 'm studying English with this application, also now I participate in forum’s challenges.

and for the second part of my program, I can say that I did some project according to my skills. But I’m not ready to leave my current job and I must try more.

سلام بانو، خواهش میکنم عزیز.
در مورد شکرگزاری که همون روال فایلهای فرزان بهنام رو گوش میدم هر وقت تموم بشه دوباره از اول، چون شنیدنش برام قوت قلب هست. خدا رو شکر برکتهایی حاصل از این حس هم فوق العاده بوده. کلا اهرم مثبت این روزهای زندگیم هست.

خواب؟ خیلی بد هست و مساله این هست که دست خودم نیست شرایط زندگیم و رسیدگی به امور خانواده باعث میشه تا دیر وقت بیدار باشم، بعد از بدنیا اومدن آلاء و شب بیداری ها کلا سیستم خواب قابل تغییر نیست برام. حتی من خواب روز اگه به فرض ساعتها وقت آزاد داشته باشم اصلا نمیتونم بخوابم.
برنامه های دیگه: واسه آلاء زبانش بیشتر وقت میذارم و یه جوری سعی میکنم مثل زبان مادری باهاش کار کنم یعنی سیستم آموزشی نیست فقط مکالمه و کاربرد زبان در روز هست.
بقیه کارها موکول میشه به پایان خرداد

ممنون اتوسا جان ک پیگیری میکنی
واسه زبان ک خب همچنان با زبانشناس کار میکنم و دوهفته دیگه بسته قدرت تموم میشه
و خب واسه صحبت کردن فعلا تا ۳ دقیقه تونستم پیش برم و واسه خودم خیلی با ارزشه
اما واسه غریق نجاتی متاسفانه شرایط جور نشد و نتونستم برم اما طراحی رو شروع کردم ک روز به روز دارم بیشتر عاشق میشم و واقعا باید از @m-m96 و @kambiz_mbi خیلی تشکر کنم ک کمکم کردن تو این مسیر
و خب فعلا هدفم همچنان اینه تمرین داشته باشم واسه صحبت کردن
واسه فیلم دیدن هم فیلم اکسترا رو تموم کردم خیلی بهم تو فهمیدن کمک کرد و الان دارم سریال گود لاک چارلی رو نگا میکنم ک عاشق شدم اما این یکم چالش برانگیز تر و سخت تره برام
ممنون بابت پیگیرت

سلام اتوسا جان و ممنون بابت پیگیریت
حقیقتش در مورد زبان که فعلا طبق برنامه درسای وی ای پی رو میخونم
در مورد کامپیوتر هم فعلا تصمیم گرفتم شروع نکنم چون واقعا وقتی براش نمیمونه و فشار زیادی رو باید متحمل شم که مطمئنا روی کیفیت زندگی خودم و بچه هام تاثیر منفی میذاره .پس فعلا کاری براش نکردم

سلام، فعلا تقریبا 2 کیلو کم کردم
پ.ن: کم کم وزنمو کم میکنم که واسه سلامتیم مشکلی پیش نیاد، البته الان وزنم در حالت نرمال قرار داره، اما خودم دوست دارم لاغرتر باشم. حدود 75 کیلو ) الان 84

تقریبا موفق عمل کردم، الان اطرافم رو با آدمای مثبت پر کردم

کتاب زیاد میخونم، تقریبا 10 تا کتاب از اول امسال خوندم.
همین باعث شده که دایره کلماتم بهتر بشه

و برای زیرنویس هم الان دارم سریال Supernatural رو بدون زیرنویس میبینم و بالای 95% متوجه میشم.

البته هنوزم کار دارم که انجام بدم وپیشرفت برای من سقفی نداره.

سلام
بنده زیاد اهل نوشتم نستم متاسفانه
بیشتر دوست دارم بخونم
ولی خب دوستان زحمت کشیدن این تایپیک روایجاد کردن به احترام ایشان اهداف خودم رو می نویسم
بنده اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زیادی دارم که تقریبا همه بهم دیگه وابسته هستش
هدف اول من ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشور سوئدیا نروژ و یا کانادا هستش که مربوط به 4تا 5 سال اینده میشه
هدف بعدیم امسال تکمیل پایان نامه هستش که ان شا ا… تا اسفند بتونم دفاع کنم ازش
هدف بعدیم احداث نیروگاه خورشیدی هستش که کار های اولیش رو انجام دادم
و در اخر تسلط بالای 90 درصدی به پاور انگلیش هستش

I hope every thing is better than befor.
Goodluck

دقیقا حس خوب میده, چقدر خوب که معرفیش کردید به همه.

شما هم مثل ثمین جان خیلی سرتون شلوغه, مراقب سلامتیتون باشید, شما هم مثل ثمین برای من الگو هستید.
براتون روزهای پر از ارامش و خواب عمیق و شیرین ارزو میکنم.

عاااالیه, مطمعنم بهتر و بهتر میشی اون روزای خوب رو میبینم.

به نظرم پیگیرش باش, کار خیلی خوبیه, هنر عاااالیه عزیزم.

واقعا کیف کردم که میگی کاراتو انجام میدی, خوش بحاااالت و آفرییییین.

بهت حق میدم عزیزم میییدونم که واقعاااا کار بزرگی میکنی همین الانشم, واقعا الگویی برای من,
برات ارزوی ارامش و سلامتی دارم.

کارتون عاقلانه س, ادامه بدید و خبرشو به ما بدید ما هم انرژی میگیریم از موفقیت شما

خداروشکر, شما هم مثبت تر شدید که اطرافتون مثبت تر شده.

این عااالیه, منم دلم میخواد مثل شما کتاب بیشتر بخونم,

این سریالو لینک دانلود اگر داره معرفی کنید بخش سریالا تا ما هم ببینیم. عاااالیه

جملتون بیادم میمونه, :muscle::ok_hand::ok_hand:

چقدر با برنامه و چه هدفهای خوبی دارید پس کلی وقتتون صرف چیزای خوب میشه, عااالیه ما رو هرازگاهی شریک موفقیتهاتون کنید, لذت میبریم.

یه پیشنهادی دارم
اگر همه موافقید, بیاین و روند پیشرفتتون رو هر از گاهی به اشتراک بزارید تا بچه ها با دیدنش انرژی بگیرن, حتی خوشحالیتونو به اشتراک بزارید اینکه مثلا امروز موفق شدید عادت اشتباهتون رو با یه عادت جدید جایگزین کنید, یا هر چیز دیگه…
کلا به هر چیز کوچولویی هم رسیدید بیاین و بگید, تا همه لذت ببریم در کنار هم و از موفقیت هم شاد باشیم.

سلام .موتور نه اولویتم با گیتار بود پس گیتار گرفتم و کلاس هم میرم و چندتا از آدت های بدمو کنار گذاشتم ولی هنوز اون موتور و اون قدرت دارمش که اونم بعد از امتحانات موتورو 90 درصد میگیرم و اما قدرت .بعد از امتحانات با قدرت(درس های قدرت) رو ادامه میدم تا ببینم چی میشه

بله

من برای تقویت مکالمم هر روز تمرین میکنم.
گیاه خواری هم تا الان ک خداروشکر مشکلی پیش نیومده و راضیم :))

البته لتس تاک ها رو به حد مورد نظر یا نزدیکش میرسونم ولی باید برنامه هام درست باشه