شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

من نمیدونم چرا متنی که واسه اقا کامبیز نوشتم اینجوری شده؟ :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
والا بی منظور بودا,من فقط خط تیره کشیدم تاپیکو جدا کنم, اینجوری شد. :grin::grin:

1 پسندیده

Thank you for following up my programs. Yes, I 'm studying English with this application, also now I participate in forum’s challenges.

and for the second part of my program, I can say that I did some project according to my skills. But I’m not ready to leave my current job and I must try more.

2 پسندیده

سلام بانو، خواهش میکنم عزیز.
در مورد شکرگزاری که همون روال فایلهای فرزان بهنام رو گوش میدم هر وقت تموم بشه دوباره از اول، چون شنیدنش برام قوت قلب هست. خدا رو شکر برکتهایی حاصل از این حس هم فوق العاده بوده. کلا اهرم مثبت این روزهای زندگیم هست.

خواب؟ خیلی بد هست و مساله این هست که دست خودم نیست شرایط زندگیم و رسیدگی به امور خانواده باعث میشه تا دیر وقت بیدار باشم، بعد از بدنیا اومدن آلاء و شب بیداری ها کلا سیستم خواب قابل تغییر نیست برام. حتی من خواب روز اگه به فرض ساعتها وقت آزاد داشته باشم اصلا نمیتونم بخوابم.
برنامه های دیگه: واسه آلاء زبانش بیشتر وقت میذارم و یه جوری سعی میکنم مثل زبان مادری باهاش کار کنم یعنی سیستم آموزشی نیست فقط مکالمه و کاربرد زبان در روز هست.
بقیه کارها موکول میشه به پایان خرداد

5 پسندیده

ممنون اتوسا جان ک پیگیری میکنی
واسه زبان ک خب همچنان با زبانشناس کار میکنم و دوهفته دیگه بسته قدرت تموم میشه
و خب واسه صحبت کردن فعلا تا ۳ دقیقه تونستم پیش برم و واسه خودم خیلی با ارزشه
اما واسه غریق نجاتی متاسفانه شرایط جور نشد و نتونستم برم اما طراحی رو شروع کردم ک روز به روز دارم بیشتر عاشق میشم و واقعا باید از @m-m96 و @YoKambiz خیلی تشکر کنم ک کمکم کردن تو این مسیر
و خب فعلا هدفم همچنان اینه تمرین داشته باشم واسه صحبت کردن
واسه فیلم دیدن هم فیلم اکسترا رو تموم کردم خیلی بهم تو فهمیدن کمک کرد و الان دارم سریال گود لاک چارلی رو نگا میکنم ک عاشق شدم اما این یکم چالش برانگیز تر و سخت تره برام
ممنون بابت پیگیرت

4 پسندیده

سلام اتوسا جان و ممنون بابت پیگیریت
حقیقتش در مورد زبان که فعلا طبق برنامه درسای وی ای پی رو میخونم
در مورد کامپیوتر هم فعلا تصمیم گرفتم شروع نکنم چون واقعا وقتی براش نمیمونه و فشار زیادی رو باید متحمل شم که مطمئنا روی کیفیت زندگی خودم و بچه هام تاثیر منفی میذاره .پس فعلا کاری براش نکردم

4 پسندیده

سلام، فعلا تقریبا 2 کیلو کم کردم
پ.ن: کم کم وزنمو کم میکنم که واسه سلامتیم مشکلی پیش نیاد، البته الان وزنم در حالت نرمال قرار داره، اما خودم دوست دارم لاغرتر باشم. حدود 75 کیلو ) الان 84

تقریبا موفق عمل کردم، الان اطرافم رو با آدمای مثبت پر کردم

کتاب زیاد میخونم، تقریبا 10 تا کتاب از اول امسال خوندم.
همین باعث شده که دایره کلماتم بهتر بشه

و برای زیرنویس هم الان دارم سریال Supernatural رو بدون زیرنویس میبینم و بالای 95% متوجه میشم.

البته هنوزم کار دارم که انجام بدم وپیشرفت برای من سقفی نداره.

4 پسندیده

سلام
بنده زیاد اهل نوشتم نستم متاسفانه
بیشتر دوست دارم بخونم
ولی خب دوستان زحمت کشیدن این تایپیک روایجاد کردن به احترام ایشان اهداف خودم رو می نویسم
بنده اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زیادی دارم که تقریبا همه بهم دیگه وابسته هستش
هدف اول من ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشور سوئدیا نروژ و یا کانادا هستش که مربوط به 4تا 5 سال اینده میشه
هدف بعدیم امسال تکمیل پایان نامه هستش که ان شا ا… تا اسفند بتونم دفاع کنم ازش
هدف بعدیم احداث نیروگاه خورشیدی هستش که کار های اولیش رو انجام دادم
و در اخر تسلط بالای 90 درصدی به پاور انگلیش هستش

5 پسندیده

I hope every thing is better than befor.
Goodluck

دقیقا حس خوب میده, چقدر خوب که معرفیش کردید به همه.

شما هم مثل ثمین جان خیلی سرتون شلوغه, مراقب سلامتیتون باشید, شما هم مثل ثمین برای من الگو هستید.
براتون روزهای پر از ارامش و خواب عمیق و شیرین ارزو میکنم.

عاااالیه, مطمعنم بهتر و بهتر میشی اون روزای خوب رو میبینم.

به نظرم پیگیرش باش, کار خیلی خوبیه, هنر عاااالیه عزیزم.

واقعا کیف کردم که میگی کاراتو انجام میدی, خوش بحاااالت و آفرییییین.

بهت حق میدم عزیزم میییدونم که واقعاااا کار بزرگی میکنی همین الانشم, واقعا الگویی برای من,
برات ارزوی ارامش و سلامتی دارم.

کارتون عاقلانه س, ادامه بدید و خبرشو به ما بدید ما هم انرژی میگیریم از موفقیت شما

خداروشکر, شما هم مثبت تر شدید که اطرافتون مثبت تر شده.

این عااالیه, منم دلم میخواد مثل شما کتاب بیشتر بخونم,

این سریالو لینک دانلود اگر داره معرفی کنید بخش سریالا تا ما هم ببینیم. عاااالیه

جملتون بیادم میمونه, :muscle::ok_hand::ok_hand:

چقدر با برنامه و چه هدفهای خوبی دارید پس کلی وقتتون صرف چیزای خوب میشه, عااالیه ما رو هرازگاهی شریک موفقیتهاتون کنید, لذت میبریم.

4 پسندیده

یه پیشنهادی دارم
اگر همه موافقید, بیاین و روند پیشرفتتون رو هر از گاهی به اشتراک بزارید تا بچه ها با دیدنش انرژی بگیرن, حتی خوشحالیتونو به اشتراک بزارید اینکه مثلا امروز موفق شدید عادت اشتباهتون رو با یه عادت جدید جایگزین کنید, یا هر چیز دیگه…
کلا به هر چیز کوچولویی هم رسیدید بیاین و بگید, تا همه لذت ببریم در کنار هم و از موفقیت هم شاد باشیم.

5 پسندیده

سلام .موتور نه اولویتم با گیتار بود پس گیتار گرفتم و کلاس هم میرم و چندتا از آدت های بدمو کنار گذاشتم ولی هنوز اون موتور و اون قدرت دارمش که اونم بعد از امتحانات موتورو 90 درصد میگیرم و اما قدرت .بعد از امتحانات با قدرت(درس های قدرت) رو ادامه میدم تا ببینم چی میشه

2 پسندیده

بله

من برای تقویت مکالمم هر روز تمرین میکنم.
گیاه خواری هم تا الان ک خداروشکر مشکلی پیش نیومده و راضیم :))

البته لتس تاک ها رو به حد مورد نظر یا نزدیکش میرسونم ولی باید برنامه هام درست باشه

4 پسندیده

سلام دوست عزیز.
خیلی ممنونم که دوباره بهمون یاد آوری کردید تا به گذشت زمان توجه کنم و ببینم که چه کاری انجام دادیم.
در زمینه کار که در حال تمرینم اما اونقدر که لازمه و خودم باید قانع باشم نمیشه از لحاظ زمانی وقت کم میارم. با این وجود پیشرفت رو در کارم احساس میکنم. منتظر تشکیل کلاسی بودم که همین فردا ثبت نام میکنم واسش.
در زمینه زبان تا پایان این هفته دوره Effortless En glish رو به پایان می‌رسونم ودر کنارش تا ۱۵ روز آینده هم داستان های بچگانه رو تمام میکنم. باید تصمیم بگیرم که چه دوره ای رو انتخاب کنم واسه ادامه.
یه کتاب تاکتیک برای لیستنینگ هم بهم معرفی شده بود به اتمام رسوندم و کتاب بعدی رو فعلاً به علت کمبود وقت شروع نکردم.
کلاس زبانم رو که همچنان میرم هرچند بارها دوستان گفتند که وقت تلف کردن اما من قول دادم که تا آخرش برم. و این ترم در نمراتم پیشرفت کردم این پیشرفت رو مدیون زبانشناس هستم چون با زبان درگیر شدم.:heart_eyes:
در زمینه روانشناسی و موفقیت کتاب مبانی موفقیت جک کنفیلد رو به نصف رسوندم و یکی دوتا کتاب کوتاه دیگر هم در این زمینه ها خوندم
در زمینه ورزش متاسفانه جز روزی یک ساعت پیاده روی هیچ‌کار مفیدی نکردم:see_no_evil:
کتاب خونی هنوز هم تبدیل عادت روزانم نشده ولی کم و بیش تمام تلاشم رو کردم بخونم.
در زمینه نرم افزاری برای گرفتن مدرک فتوشاپ اقدام کردم دوره مقدماتی رو تمام کردم ومنتظر تشکیل دوره پیشرفته هستم.
کتاب مسعود شباهنگ رو در همین زمینه مطالعه میکنم که تقریباً یک سومش رو خوندم.
مرسی از اینکه یادآوری کردید من چند روزی بود داشت انرژی و انگیزه کم میشد بخصوص که وقت نمی‌کردم بیام سایت و از بچه ها انرژی بگیرم.
با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان زبان شناس

چه خوب میشه به من بگید چطور میتونم این فایل ها رو تهیه کنم؟کنجکاو شدم که منم بهشون گوش بدم:sweat_smile:

آفرین به شما محدثه جان منم خیلی دوست دارم طراحی رو شروع کنم به یادگیری اما اصلاً نمی‌دونم از کجا شروع کنم فرصت واسه کلاس رفتن هم فعلاً ندارم:slightly_frowning_face:

چقدر عالی آفرین به شما و تلاشتون یه لحظه حسادت کردم به این همه فعالیتتون:sweat_smile:

4 پسندیده

ممنون طراحی هنر دلنشینیه راستش من از نقاشی متنفر بودم اما الان عاشقش شدم منم کلاس نمیرم و از روی ویدئو های اینترنت یاد گرفتم و خیلی موثر بود

2 پسندیده

سلام اتوسا جان خوبی؟
ممنون از یاداوری
من مکالمه عربی فعلا به تعویق انداختم و از اولویتم بیرون رفت.
ورزش رو شروع کردم و ان شا الله بعد ماه رمضان میرم کلاس
تدریس هنر هدف بلند مدت امسالم بود که استارتشو زدم یعنی کاراموزیمو شروع کردم تا ان شا الله با تمرین به مهارت برسم.
برای مقالاتم که خب یکیشو ادیت کردم دادم به استادمون منتظر جوابم.
برای زبان بسته قدرت تموم شد وی ای پی رو شروع کردم.
و تمرکزم امسال بیشتر رو مهارت اسپیکینگ و لیسینگ خواهد بود.
:blush::blush:

5 پسندیده

سلام خانوم نیکنام عزیز ببخشید این فایلا حهت دانلود رایگان وجود داره یا باید تهیه اش کنم؟

2 پسندیده

حق دارید میگید وقت ندارید, خیییلی مشغولید و خیلی برنامه پربار و موفقی دارید, عاااالیه,
لطفا هر از گاهی بیاین و شرایطتون رو اینجا بگید و هروقت انرژیتون کم شد, هروقت پراز انرژی بودید بیاین و به ما بگید ما هم انرژی میگیریم و انرژی میدیم. هرکار کوچیک و لذت بخشتونو با ما در میون بزارید,
خصوصا که شما خیلی هم برنامه پری دارید.
لذت میبرم ادمای پرتلاش و با انگیزه میبینم.
موفق باشید.

2 پسندیده

واقعا کمتر از عالی نمیشه گفت, خیییلی خوشحال شدم که گفتی ورزش میکنی,
همه کارهات عالیه, موفق باشی, هرازگاهی از احوالاتت بگو اینجا, اینجا مکانیه برای همه که بیان و از انگیزه هاشونو و حرکتاشون و حتی توقفشون حرف بزنن, همه هم کنار همیم با انرژی

2 پسندیده

عزیزم من برات میفرستم.

من تو تالار نتونستم براتون بفرستم, تو تلگرام یا هرجا که براتون مقدوره بگید بفرستم براتون

3 پسندیده

قربونت عزیزم
ممنونم از انرژی که میدی :heart_eyes:
ایشالاه تو هم تو همه مراحل زندگیت تو اوج بدرخشی :heart::heart::rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام.کمیت که مهم نیست مهم کیفیته.ماشاا… به شما انشاا… به همش برسین.

برای یادگیری یه هنر تا حدی که به درآمد زایی برسه باید یه دوره طولانی رو سپری کنید به نظرم ولی میتونین روی آشپزی یا کیک پزی که یه سررشته ای ازش دارین حساب کنین.
در مورد نرم افزار هم spss به نظرم خیلی خوبه البته من خودمم اطلاعات سطحی ازش دارم ولی اینطوری که استادمون میگفت اگه یاد بگیرین نزدیک به یک میلیون در ماه درآمد داره.حالا یه سرچی بکنین تو اینترنت من اطلاعات جدیدی گرفتم بهتون می گم. کلا برای کار باید به بازار فروش هم توجه داشته باشین.
راستی عادت حرف زدن با خود بد نیستا اتفاقا من شنیدم اینجور آدما راحتتر با مشکلات کنار میان ریشه روانشناسیشو مطالعه کنین اگه بد بود بزارین کنار.

3 پسندیده