شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

بسار عالی فیزیک درس جذابی هستش
من عاشق درس فیزیک الکترو مغناطیس بودم الان فیلد کاری و تحقیقاتیم در زمینه فشار قوی هستش که از دست اورد های درس الکترومغناطیس هستش
در مورد احداث نیروگاه خورشیدی
به شدت سود ده هستش
خیلی میشه روش کار کرد و کسب در امد کرد ازش
اگر اطلاعات زیادی خواستین بنده در خدمتم

2 پسندیده

نه من برای کسب در امد میخوام احداث کنم
تا خیالم از بابت هزینه ها راحت باشه

2 پسندیده

سلام چقد خوب . حتما راجع بهش اطلاعات کسب می کنم و البته از حضور گرم شما هم نهایت استفاده رو خواهم داشت.

2 پسندیده

منظورتون از نیروگاه خورشیدی همون آینه های خورشیدی هستش یا با هم فرق می کنند؟

1 پسندیده

نخیر نیروگاه خورشیدی از پنل های خورشیدی برای تولید انرژی استفاده می کنند
در حالی که در اینه های خوزرشیدی نور رو متمرکز می کنن روی یک نقطه و از حرارت حاصل از اون اب را به بخار تبدیل می کنند

3 پسندیده

امیدوارم در هدفتون موفق باشید، وقتی داشتم درس تائو از بسته قدرت گوش میدادم که بحث ارتباط بیشتر پیدا کردن با طبیعت هست و طبیعت خودش به گونه ای آفریده شده که از هر حیث قابل بهره برداری هست فقط باید جذب طبیعت شد یاد همین تکنیک تولید انرژی از طریق نور خورشید افتادم، چون دوران فوقم برق خوابگاه از این طریق تامین میشد و من قبل از مطلع بودن از این مساله همیشه از اینکه با گسترش سازه ها و ابر سازه هایی که داره صورت میگیره چقدر برق باید مصرف بشه ولی بعد فهمیدن موضوع برام جالب شد این موضوع و آرزوی گسترش این تکنولوژی رو دارم.

2 پسندیده

کتاب یا منبعی که مختص این موضوع باشه سراغ دارین. ببخشید پرحرفی می کنم ولی خیلی موضوع جالبیه

1 پسندیده

بله خیلی
ان شا ا… تهیه می کنم ارسال می کنم خدمتتون

2 پسندیده

سلام دوست خوبم آتوساخانم،خیلی ممنونم ازایده جالب وپیگیریتون. تواین مدت سرم شلوغ بودوفرصتم محدود،اختلال نت هم مزیدبرعلت شده بودکمتربه تالارسربزنم. درمورد اهدافم تقریبا اکثرمواردو سعی کردم،پیگیری کنم. علیرغم مشغله زیادهمینکه موفق شدم،برنامه هاموطوری تنظیم کنم که بتونم باکساییکه دوست دارم،(خصوصا مادرعزیزم)،وقت بیشتریوبگذرونم،ازته دل خوشحالم،واسه تقویت مهارتهای زبانیم هم کتابخوندن روباضافه ی دیدن کلیپهای زبان اصلی درموردموضوعات موردعلاقه ام،اضافه کردم. ازاونجاییکه خیلی کم اهل فیلم دیدنم ،اینکاروصرفابخاطرزبان دارم انجام میدم والبته با موضوعات ساده،فعلادیدن برنامه های الن ازیوتیوپ روگاها میبینم. خبرخوب واسه خودم اینه که تاچندوقت پیش اعتمادبنفسموواسه صحبت کردن بطورموقتی ازدست داده بودم،الان این موضوع یجورایی برام خنده دارشده که چنین فکری داشتم،باخودم میگم منکه دارم تلاشمومیکنم وقرارهم نیست باتوجه به وضعیت پیگیریم سرتایم خاصی،به مرحله ی ایده آل تلفظ ولهجه و…برسم. البته مرورچندقسمت تلفظ بدون تلاش آقای ای جی خیلی کمک کننده بوده برام. درمورددغدغه های محیط زیستیم هم همچنان باخانواده ودوستان قبلیم پیگیرهستیم البته نه به طوررسمی ،،اماهمین هم برامون ارزشمندهست،باضافه اینکه جاهاییکه تلاش کردم وصحبتشومطرح کردم ؛بازخوردهای بهتری بیشترازقبل داشته ،اخیراعده ای ازدوستان و…میگفتندتوخونه تکونی عیدوقتی میخواستیم شیرآبوبازکنیم یادشمامیافتادیم وطرحت و…ایشالاکه بزودی درسطح گسترده باکمک دوستان به نتایج بهتری برسیم.عذرمیخوام باتاخیرجواب دادم. برای شماوهمه ی دوستان آرزوی موفقیت وسلامتی وشادی میکنم.

3 پسندیده

خیلی خوشحالم که حس خوبی دارید و کارهاتونو علی رغم شلوغی, انجامش میدید, همینکه اوضاع خوب پیش بره عالیه, موفق باشید, مارو بی خبر از خودتون نزارید,

2 پسندیده

سلام به شما دوست عزیز
راستش مدتیه به خاطر برنامه درسی یه کم سرم شلوغه راستش برنامه ریزی کردم بعد از امتحانا دو تا برناممو به صورت جدی تر دنبال کنم انشالله

2 پسندیده

هرجا هستید موفق باشید, ما منتظرتونیم تو تاپیک کتاب, شما یکی از پایه های اصلی تو اون تاپیک هستید.

2 پسندیده

ممنون خیلی لطف می کنید

1 پسندیده

سلام. خیلی ممنونم ازلطف شمادوست خوب وعزیزم که باهمه بچه هاهمراهی وهمدلی دارید،ازخوشحالیشون خوشحال واحیانا ازنگرانی ویاناراحتیشون،دلگیرمیشوید. بله درسته اینکه علیرغم کم وکاستیها،دیدمثبتی نسبت به اوضاعمون داشته باشیم،عالیه. حتماسعی میکنم به محض روبراه وکم شدن برنامه هام باشمادوستان خوبم مرتب درارتباط باشم،گواینکه حتی وقتی هم به تالارسرنزنم،دعاگو وقدردان زحمات شماوسایردوستان خوبم هستم. ایشالاکه همیشه درپناه خداهمگی شادوموفق وسرفراز باشید. بازهم ازهمراهیتون یکدنیاسپاس

2 پسندیده

سلام.ببخشید میشه راجع به کارهای اولیه ای که کردین توضیح بدین.راستش من هم چندماه پیش به یه شرکت که نماینده فروش پنل های خورشیدی بودسر زدم وقرارداد یه نیروگاه کوچیک 5کیلوواتی روبستم.میخوام ازپشت بوم خونه برای اینکاراستفاده کنم، البته هنوزپنلها رو ندادن.ضمناپدرم یه زمین کشاورزی بلااستفاده خارج ازشهرمون داره که ازش خواستم اونم کلاپنل کاربذاریم.بنظرتون واقعاکاردرآمد زایی هست؟تصمیمی که گرفتم خوبه آیا؟دوست دارم اطلاعات بیشتری تواین زمینه کسب کنم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

2 پسندیده

ممنون از محبتتون, ایشاله بیشتر ببینیمتون, خصوصا گلاتون خیلی انرژی بخش تالار هستن,
سلامت و موفق باشید.

2 پسندیده

خواهش میکنم. بازهم سپاس ازلطف شما.ایکاش میتونستم ازین گلهام که اونهاروباعشق پرورش دادم به شماوسایردوستان خوبم تقدیم کنم. زنده وپایدارباشید

2 پسندیده

سلام
عرض کنم خدمت شما بله کار بسیار خوبی انجام دادین
یه سرمایه گذاری خوب با ریسک نزدیک به صفر و در امد بالا
برای زمین کشاورزی پدر محترمتون امکان نصب پنل وجود نداره
چون نصب پنل در زمین کشاورزی قرار داد خرید تضمینی نداره و حتما باید زمین رو تغییر کاربری بدین .
پروسه تغییر کاربری زمین از کشاورزی به صنعتی هم یه کار بسیار بسیار زمانبر و نهایتا نشدنی هستش .

1 پسندیده

عجب که اینطور…خیلی ممنون ازراهنماییتون.:relaxed:

1 پسندیده

سلام خیلی ممنون ک میپرسین
انگلیسیم همونه
بیشترم حرف میزنم تازه
شخصیت قابل اعتماد تری ام
لیسانس رو دارم خوب جلو میرم
برا کنکور هم دارم آماده میشم
گواینمه رو میرم دنبالش به زودی
ساعت خوابم بدتر شده
پس اندازم رو لب تاب گرفتم خخخخخخخخخخخخ