شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

psychology_of_success
شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397
0.0 0

سایت proko رو نگاه کنید ویدئو های خوبی داره
و همچنین دوره ای ک تو سایت زوم هم قرار گرفته خیلی میتونه‌کمک کنه بهتون

سلام عزیزم
آتوسا جان ارسال کردن ممنونم :rose:

بله حتما بنده برق قدرت خوندم

ممنونم بنده هم کمال تشکر رو دارم از شما و بقیه دوستان
مخصوصا اقاkambiz
که خیلی زحمت دادم براشون

ممنونم
لطف دارین شما
برای شما هم ارزوی موفقیت دارم

سلام اتوسا جان
سبزی و سیب زمینی و بامیه کاشتم
که سبزیا رو خیلی وقته برداشت کردم و مصرف شدن
سیب زمینیا هم که تازه قد کشیدن
اما بامیه ها بخاطر گرمای هوا فکرنکنم دووم بیارن

چشم حتما عکس میفرستم
بازم ممنونم ازت :rose::tulip::rose:

وااااای عزیییززززم, چقدر حس خوبیه, خوبکاری کردی, حتما عکس بگیر و بفرست, چه حس خوبیه,
واقعا کار عالیه, موفق باشی عزیزم و نوش جونتون

سلام دوست عزیز بله منظورم نمایشگاه کتاب بود که روز سوم نمایشگاه رفتم.
خیلی وقت پیش سوال پرسیده بودم.

سلام. من فیزیک خوندم گفتم شاید شما هم فیزیکی هستین .ان شاا… که موفق باشین.برق رشته ی سنگین و البته شیرینیه.من یه کارگاه مبانی برق داشتم دیگه نمیکشیدم.
این پروژه تحقیقاتیه یا درامدم داره؟ تو ایران چقد میشه روش حساب کرد؟
بعد از فارغ التحصیلی واقعا از پیدا کردن کار تو این حوزه و کسب درامد ناامید شدم…خوشا به حالتون

بسار عالی فیزیک درس جذابی هستش
من عاشق درس فیزیک الکترو مغناطیس بودم الان فیلد کاری و تحقیقاتیم در زمینه فشار قوی هستش که از دست اورد های درس الکترومغناطیس هستش
در مورد احداث نیروگاه خورشیدی
به شدت سود ده هستش
خیلی میشه روش کار کرد و کسب در امد کرد ازش
اگر اطلاعات زیادی خواستین بنده در خدمتم

نه من برای کسب در امد میخوام احداث کنم
تا خیالم از بابت هزینه ها راحت باشه

سلام چقد خوب . حتما راجع بهش اطلاعات کسب می کنم و البته از حضور گرم شما هم نهایت استفاده رو خواهم داشت.

منظورتون از نیروگاه خورشیدی همون آینه های خورشیدی هستش یا با هم فرق می کنند؟

نخیر نیروگاه خورشیدی از پنل های خورشیدی برای تولید انرژی استفاده می کنند
در حالی که در اینه های خوزرشیدی نور رو متمرکز می کنن روی یک نقطه و از حرارت حاصل از اون اب را به بخار تبدیل می کنند

امیدوارم در هدفتون موفق باشید، وقتی داشتم درس تائو از بسته قدرت گوش میدادم که بحث ارتباط بیشتر پیدا کردن با طبیعت هست و طبیعت خودش به گونه ای آفریده شده که از هر حیث قابل بهره برداری هست فقط باید جذب طبیعت شد یاد همین تکنیک تولید انرژی از طریق نور خورشید افتادم، چون دوران فوقم برق خوابگاه از این طریق تامین میشد و من قبل از مطلع بودن از این مساله همیشه از اینکه با گسترش سازه ها و ابر سازه هایی که داره صورت میگیره چقدر برق باید مصرف بشه ولی بعد فهمیدن موضوع برام جالب شد این موضوع و آرزوی گسترش این تکنولوژی رو دارم.

کتاب یا منبعی که مختص این موضوع باشه سراغ دارین. ببخشید پرحرفی می کنم ولی خیلی موضوع جالبیه

بله خیلی
ان شا ا… تهیه می کنم ارسال می کنم خدمتتون

سلام دوست خوبم آتوساخانم،خیلی ممنونم ازایده جالب وپیگیریتون. تواین مدت سرم شلوغ بودوفرصتم محدود،اختلال نت هم مزیدبرعلت شده بودکمتربه تالارسربزنم. درمورد اهدافم تقریبا اکثرمواردو سعی کردم،پیگیری کنم. علیرغم مشغله زیادهمینکه موفق شدم،برنامه هاموطوری تنظیم کنم که بتونم باکساییکه دوست دارم،(خصوصا مادرعزیزم)،وقت بیشتریوبگذرونم،ازته دل خوشحالم،واسه تقویت مهارتهای زبانیم هم کتابخوندن روباضافه ی دیدن کلیپهای زبان اصلی درموردموضوعات موردعلاقه ام،اضافه کردم. ازاونجاییکه خیلی کم اهل فیلم دیدنم ،اینکاروصرفابخاطرزبان دارم انجام میدم والبته با موضوعات ساده،فعلادیدن برنامه های الن ازیوتیوپ روگاها میبینم. خبرخوب واسه خودم اینه که تاچندوقت پیش اعتمادبنفسموواسه صحبت کردن بطورموقتی ازدست داده بودم،الان این موضوع یجورایی برام خنده دارشده که چنین فکری داشتم،باخودم میگم منکه دارم تلاشمومیکنم وقرارهم نیست باتوجه به وضعیت پیگیریم سرتایم خاصی،به مرحله ی ایده آل تلفظ ولهجه و…برسم. البته مرورچندقسمت تلفظ بدون تلاش آقای ای جی خیلی کمک کننده بوده برام. درمورددغدغه های محیط زیستیم هم همچنان باخانواده ودوستان قبلیم پیگیرهستیم البته نه به طوررسمی ،،اماهمین هم برامون ارزشمندهست،باضافه اینکه جاهاییکه تلاش کردم وصحبتشومطرح کردم ؛بازخوردهای بهتری بیشترازقبل داشته ،اخیراعده ای ازدوستان و…میگفتندتوخونه تکونی عیدوقتی میخواستیم شیرآبوبازکنیم یادشمامیافتادیم وطرحت و…ایشالاکه بزودی درسطح گسترده باکمک دوستان به نتایج بهتری برسیم.عذرمیخوام باتاخیرجواب دادم. برای شماوهمه ی دوستان آرزوی موفقیت وسلامتی وشادی میکنم.

خیلی خوشحالم که حس خوبی دارید و کارهاتونو علی رغم شلوغی, انجامش میدید, همینکه اوضاع خوب پیش بره عالیه, موفق باشید, مارو بی خبر از خودتون نزارید,

سلام به شما دوست عزیز
راستش مدتیه به خاطر برنامه درسی یه کم سرم شلوغه راستش برنامه ریزی کردم بعد از امتحانا دو تا برناممو به صورت جدی تر دنبال کنم انشالله