نظرسنجی لوگو اپلیکیشن ویدئو

سلام

امروز با یک آپدیت از برنامه هامون در خدمت شما هستم. چند وقتیه اسم اپلیکیشن ویدئو رو «زوم» انتخاب کردیم. وبسایتشم در لینک زیر در حال آماده شدنه

یعنی zooom با یک o اضافه.

لوگوی این اپلیکیشن و سایت در حال آماده شدنه که از بین سه طرح زیر نیاز به انتخاب یکیشون با نظر شما هست.

طرح ۱

طرح۲

طرح ۳

لطفا در نظر سنجی زیر شرکت کنین و اگه نظری هم در رابطه با انتخابتون دارین که فکر میکنین اون رو از بقیه متمایز میکنه بفرمایین.

• طرح ۱
  • طرح ۲
  • طرح۳

0 رأی دهنده

16 پسندیده

راستی استاد چرا زوم؟ :thinking:

1 پسندیده

زوم یهو به ذهنمون رسید
چنتا مزیت داره
۱- کوتاهه و به راحتی در ذهن میمونه
۲- زوم کردن یک موضوعیه که به ویدئو ربط داره
۳- زوم میتونه تداعی کننده هایلایت لغات و تمرکز روی یادگیری باشه که یک نکته مهم در اپلیکیشن هست. یعنی با هایلایت لغات شما رو یک لغتی تمرکز «زوم» میکنین
۴- سایتش پیدا شد (خیلی از دامنه های مرتبط قبلا گرفته شدن)

5 پسندیده

درست میفرمایید.
بنظرم اگه دارای اسم یکسان با اپلیکیشن فیلم زبانشناس باشه خیلی جذاب میشه

1 پسندیده

خوب همین فیلم هم توش هست. یعنی هر چیز تصویری که جنبه آموزشی داشته باشه میتونه قرار بگیره

برای این اپلیکیشن محدودیت خاصی به جز مطابقت با عرف جمهوری اسلامی (جهت بعضی از مطالب) نداریم . مثلا قصد داریم بهترین کورس های آموزشی انگلیسی در رابطه با موضوعات مختلف ( کامپیوتر، روانشناسی و …) ویدئو های ted talk و دیگر موارد رو قرار بدیم.

4 پسندیده

چه لوگو های قشنگی :ok_hand:
ایشالا مثل زبانشناس معروف بشه اپ های جدید

راستی حسین آقا یه سوال
آمار خوندمون تو زبانشناس و اپ های مرتبط چجوری محاسبه میشن؟
منظورم اینه که به هم اضافه میشه زمانشون یا هر کدوم جداگانه؟

4 پسندیده

آره سعی کردیم از لوگوی زبانشناس عبرت بگیریم :expressionless:

مواردی که میتونه مشترک باشه برای همه جمع میشه. مثل آمار، لغات لایتنر و هایلایت و …

به نظر خودم جذابیت این دو تا اپ از خود نرم افزار فعلی زبانشناس بیشتر نباشه کمتر نیست

3 پسندیده

من طرح ۲ رو انتخاب کردم
حالا علاوه بر زیبایی که داشت رنگ اون قسمت پِلی وسط مث رنگ تم زبانشناسه :grin:

2 پسندیده

خوب رنگ ملاک خوبی نیست چون رنگ بندی و برخی جزئیات هنوز نهایی نشده :sweat_smile:

2 پسندیده

اره میدونم
تنها شباهتی که میشد پیدا کرد این بود :sweat_smile:
ولی به نظرم خوبه ی ارتباطی هم داشته باشن
البته انتخاب لوگوهاتون خیلی خوبه
هر سه تاش قشنگه

2 پسندیده

باید ما کاربرای فعال هم برا این نرم افزار هم پول بدیم حسین آقا دوباره؟؟؟بنظرم قیمت نرم افزارتون را پایین تر می آوردی طیف وسیع تری مخاطب داشت نرم افزارتون
تازه الان این یکی هم پولیه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 پسندیده

راستی حسین آقا برو اپلیکیشن اموزش زبان با کارتهای فیلم رو ببین
ببین ایده ش خوبه یا نه

به نظرم اگه شخص توانایی مثل تو روش کار کنه میتونه تکنیک سایه و… رو هم بهش اضافه کنه
خواهشا ببینین و نظرتون رو بگین
آموزش زبان انگلیسی با فیلم (مکالمه)
بچه ها نظر بدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

1 پسندیده

وقتی که یک نرم افزار زبان با این سطح از کیفیت و خدمات در دسترستون هست ، زیاد به فکر هزینه نباشین :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

سلام
از نظر من شیک بودن یه لوگو به سادگیشه برای همین در وهله اول طرح 1توجهم رو جلب کرد و سپس طرح سوم
خیلی با چند رنگ بودن لوگوی یه آپ تخصصی مثل زبان موافق نیستم به شخصه.
مثلا قبل اینکه بخام نظر بدم فرض کردم هر سه طرح سه تا برنامه مجزای رو تب لتمه لذا توجه کردم اول کدوم برنامه رو باز می کردم، دیدم باز همون اولی.
نمیدونم یه حس راحتی تو طراحیش هست :joy: که برام جذاب اومد.
در مورد طرح 2 یکم رنگ آبی اسمانیه مربع بزرگه برام جذاب نبود وگرنه طرح داخللیش قشنگه اینم.
در کل تبریک خلاقیت های خوبی در طراحی لوگوتون نهفته.
:rose::rose::rose:

4 پسندیده

به نظر شما اینکه یه گروه شبانه روز در تلاش باشن. ساعات ارزشمندشونو برای بالا بردن سطح کیفی یه برنامه صرف کنند.
و از طراحی لوگو گرفته تا برنامه نویسی و پشتیبانی و منابع و … پول خرج کنند. انصاف هست که بخاد رایگان ارائه بشه؟
ادم باید همیشه بهای کارای ارزشمند رو بپردازه. :relaxed:

5 پسندیده

من برا خودشوون میگم
اگه کم تر کند هزینه ش رو مسلما طیف بیشتری از افراد درگیر میشند با برنامه و این فوق العاده در آمد بیشتری داره واسشون
به هر حال هر طور مایلند

آی جی هم خیلی زحمت کشیده ولی چون از هر نفر مقدار کمی میگیره جامعه آماری بیشتری داره و مسلما درآمد بیشتری داره

به این میگن اقتصاد

5تا پنج هزار تومن بهتر از یک بیست هزار تومانه
هم از این نظر که اون 5تا میتونند تعداد بیشتری رو هم از دوستانشون بیارند تو برنامه و مدام تعداد اعضا بیشتر و بیشتر میشه
هم همه اقشار جامعه امکان خریدش رو دارند
در کل دو سر برده

به این میگن اقتصاد

1 پسندیده

پکیج ای جی هوگ که فقط انگلیسی قدرت نزدیک نیم میلیون تومان است.

3 پسندیده

به این میگن جواب نابود کننده
:grin::grin:

2 پسندیده

فرهنگ پول خرج کردن به کارهای ارزشمند در کل(فرهنگی,هنری,آموزشی,کتاب,نرم افزار,وخیلی چیزای دیگه که خارجیا باهاش پیشرفت کردن)در جامعه ما هم باید به یک فرهنگ نهادینه تبدیل بشه.

2 پسندیده

اسم اپ بسیااار زیباست و همینطور لوگوها, خسته نباشید و خدا قوت,
قربان کی از خود اپ رونمایی میفرمایید؟ ما منتظررررریم, تا قبل سال جدید اماده میشه؟
من مشتاقم و منتظر…

2 پسندیده