تولدت مبارک kambiz_mbi + صندلی داغ 🎂

@m-m96

سلام مژده خانوم، والا من برداشتی انجام ندادم خداشاهده.

من گفتم شما ( منظور شخص مژده نبود) منظور بنده گروه بود. که شامل تمامی دوستان میشه. و خیلی گلید هم به همه دوستان عرض کردم.

حالا چون ما زبان ادبی فارسیمون مشکل داره تقصیر من چیه :grin:

سلام ترمه خانوم. ممنونم ازتون و هیچ مشکلی پیش نیومده، همه دور هم هستیم و خداروشکر همه چی اوکیه. :joy:

ممنونم ازتون بابت همه محبت ها و تلاشتون. خیلی گلید :rose::rose::rose:

والا ما همین اول زنجیر شدیم :joy::joy::joy:

آخ آخ، پس بالاخره راز نام کاربریتون فاش شد :grin:

سلام بر آقا مهدی گل. داداش همین الان به خدمت ما برس که جو تغییر کنه :joy::joy::joy::joy:

منو بگیرید بزنید هم مشکلی ندارم الان :grin:

خیلی چاکریم :rose::rose:

سلام سمیه خانوم گرامی. ما نسبت به شما ارادت خاصی داریم و ممنونم ازتون. شما همواره یک خانوم توانمند هستید و احترامتون همیشه برای خود من به شخصه همیشه بالاست.

هنوز آنالیز خفن شما در چالش کتاب رو فراموش نکردم :wink::rose::rose:

مرسی ازتون بابت لطفتون :rose::rose:

زنده باشید مژده خانوم. والا ما کوچیک شماییم چه سنی، چه معنوی ، چه مدنی، چه اجتماعی و… :grin:

موفق باشید همیشه. و ایشالا که پل های زندگیتون همینجوری عمرانی و حرفه ای نقشه ریزی شه بره بالا

سلام آقا فرشید گل. ممنونم ازتون و خیلی خیلی ارادت دارم خدمت شما بزرگوار. خیلی چیزا از شما یاد گرفتم و دوست دارم این یادگیری همین شکلی ادامه پیدا کنه. :rose::rose::rose:

نه حنانه خانوم این حرفا نیست و باز هم تاکید میکنم از تبریکتون ممنونم و واقعاً خوشحال شدم.

دوستان هم همگی ساپورت میکنن شمارو :rose::rose::rose:

سلام گل بهار خانوم گرامی، حضورتون بسیار تبریک میگم و ایشالا فعالیت شما رو بیشتر اینجا ببینیم که بتونیم با کمک هم، پیشرفت کنیم.

بابت آرزو های قشنگتون هم واقعاً ممنونم و خیلی مفتخرم :rose::rose::rose:

سلام بر محدثه خانوم پر تلاش و با اراده که قراره یه خانوم معلم حرفه ای هم بشه :grin:

ممنونم ازتون و خیلی خیلی مفتخرم که اینارو از شما میشنوم. یه چیزی هم هست، من یاده سناریو های هندی افتادم. انگار تاپیک خدافظی زدم :joy::joy::joy:

از اون تولداست که تهش صاحب مجلش جای قر دادن از پنجره با چتر نجات میپره. تهشم باز نمیشه با مخ میاد پایین. :grin:

سلام ثمین خانوم گرامی، واقعا از ارادت خودم نسبت به شما بگم کم گفتم.

شما جز اشخاصی هستید که در این تالار هیچوقت محبت ها و کمک هاتون رو فراموش نمیکنم، واقعاً ممنونم و بدونید جاتون برای من به عنوان عضوی کوچیک از این تالار اون بالا بالاهاست :rose::rose::rose:

ممنونم از شما نسیم خانوم گرامی که همیشه یک بانوی مهربان با توانایی بالا در تالار بودید و هستید، همیشه دیدم که دست همه دوستان رو زمانی که نیاز داشتند گرفتید و کمکشون کردید که این ارزش شما رو در دیدگاه من بسیار بالا برده. واقعاً افتخار می کنم دوستی به خوبی شما دارم و هر چی از این خوشنودی بگم کم گفتم :rose::rose:

باز هم تاکید میکنم شما تبریک هم نمیگفتید یک ذره از احترامتون پیش من کم نمیشد :rose::rose::rose:

سلام امیرحسین جان.

برای من شما الگو یه شخص موفقید. دقیقاً در زمانی دارید برای موفقیتتون تلاش میکنید که لازمه. وقتی به سن من برسید اون موقع 120 گام از من جلو تر خواهید بود.

دست مریزاد به این همه اراده و برنامه. آفرین به عنوان یه دوست برای شما بهترین هارو آرزو دارم و تشویقتون میکنم که به این مسیر ادامه بدید :rose::rose::rose:

به به صبا خانوم گرامی.

سلام عرض میکنم به شما بانوی پرتوان و خوش ذوق ( از تاپیک گل شما میشه هنر و تراوت روحی شما رو حدس زد). واقعاً یکی از افتخارات من آشنایی با شماست.

اینهمه محبت و خوبی شما رو من در متن نمیتونم جا بدم و واقعاً از لطفی که دارید سپاسگذارم. واقعاً ممنونم از لطفی که داشتید و به عنوان یک برادر کوچک و یک هموطن به احترام شما کلاه از سر بر میدارم.

زنده باشید بانو و ممنونم ازتون :rose::rose::rose::rose::rose:

بهترین هارو براتون آرزو مندم :rose::rose:

12 پسندیده

ممنونم اقا کامبیز.شما من رو با ابراز لطفتون شرمنده کردید
امیدوارم لایق باشم :hibiscus:

5 پسندیده

سلام به همگی، من واقعا شوکه شدم یه لحظه فکر کردم تاریخها رو اشتباه کردم چون ۲۱ ام روز مهمی هست برام دچار استرس شدم.

4 پسندیده

به یمن طلوعـی تازه

آرزو میکنم

هرچه صفای دل,

سلامت تن,

لبخند,

عشق پاک,

و اجابت دعاست

از آن شما مهربان دل باشه

آقا کامبیز عزیز و ارجمند آرزو میکنم لحظه لحظه ي زندگیتون

قرین این پنج حرف ساده باشد:

آرامش

در کنار خانواده عزیز و کانون گرمشون لحظات شادی رو سپری کنید. :rose:

9 پسندیده

سلااام

من چقدر دیر رسیدم اینجا :grin: آقا کامبیز به شدن تبریک :grinning: مرد شماره یک تالار. من همیشه به هر کی میرسم سر صحبت باز میشه میگم نمیدونم این آقا کامبیز چطور از آسمون برای تالار ما نازل شد. واقعا از روز اولی که اینجا بودی لطفت به همه ی افراد تالار بوده. و از هیچکی دریغ نکردی. امیدوارم یروزی همه بتونیم این محبت ها رو عملی جبران کنیم. :blossom::blossom::blossom:

بچه ها سریعتر صندلی رو داغ کنین منم اون وسط مسطا به شما میپیوندم :grin:

ایول دم شما گرم. اولین آهنگ تولدی بود که تا آخر گوش دادم. از هیچ آهنگ تولدی تا الان خوشم نیومده به جز این :grin:

12 پسندیده

لطف دارین آقای ناصری عزیز
همین که شما و دوستان خوشتون بیاد برام یک دنیا ارزش داره :rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

یکدنیاسپاس ازلطف ومحبت وبزرگواری شما.پایداروسرفرازوموفق باشید.:tulip::tulip::tulip::rose::rose::rose:

3 پسندیده

خب متولد چندی اقا کامبیز ؟
چن ساله شدی ؟

از زندگی ت تا چه حدی راضی هستی ؟

و چرا ؟

4 پسندیده

سلام :tada:
مباااارك :rose::heart_eyes::gift:
آرزو میکنم امسال پر از سلامتی و نشاط و انرژی و موفقیت براتون باشه :grinning:
امیدوارم به پاس محبت و کمکهای بی پروایی که به بچهای اینجا کردید کلی اتفاق و موفقیتای خوب براتون رقم بخوره :star_struck:
و حال دلتون هر لحظه خوش باشه :rose::rose::rose:

8 پسندیده

سلام به برار خودم :hugs:
بالاخره روز تولدت به یک چشم بهم زدن رسید، یادمه میگفتی کو حالا تا خرداد :wink:

برات بهترین آرزوها رو دارم، همونطور که تمامی دوستان حاضر در این تالار برات احترام خاصی قائل هستن که نشات گرفته از شخصیت بخشنده و بدون ادعاته، من هم برات احترام خاصی قائلم.

برام مثل یک داداش واقعی می مونی و لطفت چندین بار شامل حالم شده. :heartpulse:

همیشه سعی داشتی بهترین خودت رو به نمایش بگذاری و این برای من خیلی انگیزه بخش بوده و هست. :clap:

امیدوارم زیر سایه پدر و مادرت 120 ساله بشی و از پتانسیلت مثل این دو سال اخیر، تا آخر عمرت بهره ی کامل ببری.

اینم کیک تولد اختصاصی واسه گیله مرد تالار

سوال صندلی داغم رو با این سوال شروع میکنم.
چرا بارسا؟:grinning_face_with_smiling_eyes:

11 پسندیده

نگفته بودن اقا کامبیز نکنه بارسایی ان :smirk:

5 پسندیده

سلام به برادر عزیز، اقا کامبیز مهربان و دوست داشتنی
تولدت مبارک رفیق، امیدوارم سالیان سال بدرخشی مثل الان
واقعا بدون هیچ اقراق، بهترین هستی بهترین… در دنیا هیچ کلمه ای مثل(کلمه بهترین) به من لذت نمیده از نظر من بهترین، بهترین کلمه است و امروز دوست دارم بگم واقعا بهترینی…
Always be the best version of yourself @YoKambiz
:heart: :heart: :heart: :upside_down_face:

8 پسندیده

ای بابا اگه میدونستم نام کاربریم تبدیل به راز شده زودتر خودمو معرفی میکردم :sweat_smile:

4 پسندیده

خداییش چرا؟ من حالم از بارسا و رئال به هم میخوره :sweat_smile::sweat_smile: با اینکه فوتبالی نیستم ولی به نظرم لیگ انگلستان خیلی جذابتره.

6 پسندیده

100% همینطوره
بهترین تیم هم تو انگلیس چه تیمیه؟؟
بلند بگید: منچستر یونایتد :heart_eyes:

3 پسندیده

فقط تراکتور …

:joy::joy::joy:

البته منم قبلا بیشتر فوتبال میدیدم الانا اون حس و شور قبلی نیست …

3 پسندیده

@YoKambiz
داداش تولدت مبارک
دلیل اصلی سر زدن همیشگی من به تالار دیدن لتس تالک ها و خوندن راهنمایی ها و انگیزه هایی که به اعضا میدی بوده
و همین باعث شده با وجود تموم سختی ها همچنان به یادگیری زبان ادامه بدم
امیدوارم پاسخ بخشندگی و انرژی مثبتت رو زندگی چند برابر بهت برگردونه :heart_eyes:

7 پسندیده

سلام اقا کامبیز
یادمه اولین تبریک تولد و اولین تاپیک مال من بود, شروع تولدها با تاپیکی که برای من زدید آغاز شد, از صب میامو سر میزنم به تاپیک تولدتون, ولی فرصت نوشتن نبود,
تمام انرژیه من برای شروع دوباره یادگیریه زبان برمیگرده به اشناییم با تالار و شما و اقا فرزاد, حمایتها و انگیزه های شما بود که من هنوزم دارم ادامه میدم.
در طی این مدت که اینجا بودم میتونم لقب مرد روزهای سخت رو به شما بدم, با اراده و جسور و قدرت,
تولدتون رو تبریک میگم و روزهای شاد و پر از موفقیت رو خواستارم و میبینم اون روزها رو واضح و روشن.
عذر میخوام که دیر تبریک گفتم, البته که فردا روز تولدتون هست و ایشاله فردا سوالامو میپرسم.
:bouquet::birthday::cake::lollipop::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::sparkles::sparkler::fireworks::sparkler::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::sparkler::sparkles::balloon::sparkles::balloon::tada::tada::tada::tada::tada::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::sparkles::balloon::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::balloon::sparkler::sparkler::fireworks::sparkler::fireworks::sparkler::fireworks::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:

6 پسندیده

سلام دوستان وآقاکامبیز مهربان
تولدتون مبارک. ایشالا هممون زیر سایه الطاف شما تا هزار سال باشیم. خیلی ممنون بابت زحماتتون. شاد و سلامت باشین

4 پسندیده

واقعا آقای ناصری بعضیها خیلی بی دریغ از خودشون مایه میذارن برای دیگران. آدمایی مثل آقا کامبیز فرشته نجاتن.

5 پسندیده