پروژه ششم - عادات افراد موثر

سلام خدمت دوستان گرامی. امیدوارم حالتون خوب باشه.

امروز با ویدئویی جدید در خدمت شما هستیم.

افراد موثر چجوری از زمانشون استفاده می کنند؟ آیا شلوغی سر یعنی استفاده موثر از زمان؟

امروز با چند توصیه برای استفاده موثر از زمان با شما هستیم.

با تشکر از @atineh1967 برای انتخاب این ویدئو.

لینک دانلود

لینک تماشا آنلاین این ویدئو از آپارات برای دوستانی که قصد دارند با کیفیت و حجم های متفاوت این ویدئو رو ببینند.

تایپ متن :خانومها @mohadeseh34 و @maryam
مترجم : خانوم @terme.javadi4878
ویرایش و تنظیم زیرنویس: @kambiz_mbi

لطفاً ویدئو ها رو به اشتراک بگذارید

• برای مشاهده سایر پروژه های گروهی اینجا کلیک کنید
  • با عضویت در کانال تلگرام گروه می تونید از تمامی پروژه های تیمی با خبر بشید.
20 پسندیده

بسیار خوب.تشکر از همه دوستانی که در این پروژه زحمت کشیدن . خداقوت :rose::rose::clap::clap::clap:

6 پسندیده

نکات بسیار خوبی داشت :ok_hand::ok_hand:
مررررسی از همه دوستان :heart_eyes::heart_eyes::tulip::tulip::tulip:
یکی از نکاتش رو که من از ۲ هفته پیش اجرا کردم و بازده خوبی هم گرفتم و البته همچنان دارم ادامش میدم این فرایند تمرکز روی ی هدف بودش
الان چون کار بعدی هم برام در اولویته سعی میکنم با تمرکز و سرعت مناسب پروژه اول رو تموم کنم

7 پسندیده

خیلی ممنونم از شما :rose::rose::rose:

5 پسندیده

موفق باشی رفیق جان :heart_eyes::clap::clap:
اره تو این ویدیو خانمه فقط اشاره کوچیکی کرد ولی
دقیقا همین نکته رو مفصل دارن هاردی یه سمینار راجبش حرف زده.
و اصلا رمز طلاییه ادمهای فوق موفقه.
البته به برخی دوستان قول لتس تاکشو داده بودم ولی حس کردم باید ادم یافته هاشو اول عملی کنه بعد راجب اموخته هاش حرف بزنه :grin: لذا اول سعی کردم اجراییش کنم ایشالاه لتس تاکشم روزای آتی میدم
من خودم چند هدفه همیشه پیش می بردم کارامو.
ولی از بعد گفته دارن جان. در هر زمینه که میخوام فعالیت کنم اهدافمو تو یه عنوان محدود کردم مثلا هدف زبانمو رو فقط اسپیک گذاشتم تا به اون حد دلخواه برسم. و صد البته با مهارت اسپیکینگ، لیسنینگم تقویت میشه و…

7 پسندیده

سلام
خیلی هم عالی و جالب :heart_eyes::ok_hand::ok_hand:
واقعا عالیه که جدیدا بیشتر درمورد زمانبندی و زمان و… اطلاعات مفید انتقال میدین :grinning:

همگی خسته نباشید
و واقعا عالی بود :cherry_blossom::blossom::cherry_blossom:

7 پسندیده

عاااالی بود, تشکر از همگی,
:clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی بود :clap:t2: از همه بچه های تیم که در تهیه ویدئو نقش داشتن مچکرم.
با آرزوی موفقیت بیشتر شما :bouquet:

5 پسندیده

قاب کردن داره این جمله ها :ok_hand::clap::clap::clap::grin:

همگی منتظریم :heart_eyes::heart_eyes:

منم. ولی واقعیتیش اینه که بعضی هدفا انقد با هم دیگه هم اهمیتن که سخته انتخاب یکیشون

:unamused::face_with_raised_eyebrow:

صد البته، شک نکن :ok_hand:

3 پسندیده

من هم آنقدر آرزوها و علایق دارم که تو اولویت بندیشون واقعاً میمونم.
من از وقتی شروع کردم به برنامه ریزی بارها و بارها برنامه ام رو تغییر دادم و به مرور هم برنامه هام رو کم کردم چون تمرکزم کم شده بود و خسته میشدم :grin::grin:

5 پسندیده

اره فکر میکنم افراد زیادی مشکل ماها رو دارن
ولی ی چیز جالبی که من داخل دوره های هدف گذاری دیدم اینه که میگن اهداف ۹۰ روزه تعیین کنید و هر ۳ ماه یک تا دو تا از برنامه هاتون رو عملی کنید
نظری که خودم راجع به فایده این برنامه دارم اینه که مثلا اگه من به همچین برنامه ای متعهد بشم اخر سالم رسیدن به حدود ۸ تا هدف اصلی رو ممکن کردم.اینطوری ارامش دارم و اولویت بندی هم راحت تره
حالا طبق این من پروژه ها رو دسته بندی کردم ۲ هفته ست راضی ام. امیدوارم همینطور خوب پیش بره :grin:

6 پسندیده

[quote=“YoKambiz, post:1, topic:14782”]
خانومها @mohadeseh34 و @maryam
مترجم : خانوم @terme.javadi4878

واقعا عالی بود
واقعا ادم لذت میبره از اینهمه تلاش
از همه دوستان ممنون
@atineh1967
@YoKambiz

7 پسندیده

چقدر خوب منم باید امتحانش کنم اما علایق من بعضی هاش نیاز به زمان داره ولی سعی میکنم این روش رو هم امتحان کنم. مچکرم فاطمه خانوووم :bouquet:

4 پسندیده

ممنون از بچه های گروه و دوستانی که ویدیو رو تماشا کردن :rose::rose::rose:

ولی واقعا تند حرف میزنه. اصلا نمیشه هضمش کرد. چی کشیدین کامبیزخان دست مریزاد.عالی :clap:t2::clap:t2::clap:t2:

5 پسندیده

اره درک میکنم بعضی اهداف زمان بره
برای اونا هم حداقل ی پله جلوتر :grin:
موفق باشی دوستم :tulip:

4 پسندیده

سپاس دوست عزیز. بهمچنین. :pray:t2: :bouquet:

5 پسندیده

ممنون از همه حامیان پروژه هامون

مرسی از تشویقاتون :rose::rose::rose:

لینک آپارات هم اضافه شد.

7 پسندیده

ممنون
همه دوستان عزیز خدا قوت :rose::rose::rose:
نگفتم خسته نباشین چون انرژی منفی داره هم کلمه خسته و هم نباشین که فعل منفی (خواستم بگم یک پا روانشناسم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:)
دست مریزاد
:rose::rose::rose:

4 پسندیده

خب منفی در منفی میشه مثبت …
پس اونم بار معنایی مثبت داره … :smile:

3 پسندیده

اینم تحلیلیه برا خودش :smile::smile:
اما نه جدی گفتم، من خودم قبلن خیلی استفاده میکردم الان نه اینکه بگم بکار نمیبرم اما دو سال سعی کردم کلمات با بار منفی کمتر استفاده کنم واقعا معجزشم دیدم :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

3 پسندیده