راه ها و روشهای مختلف کسب درآمد از طریق یادگیری زبان انگلیسی

سلام
خوشحال میشیم دوستان اگر نظری دارن در مورد راه ها و روشهای کسب درآمد از طریق یادگیری زبان انگلیسی به اشتراک بذارن
یا اگر در حال کسب درآمد هستن😉

:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

7 پسندیده

خوب تاپیک خوبیه.

خب برسیم به این موضوع یادگیری زبان

اول چند تا سوال.

منظورتون اینه که زبان یاد بگیرید ولی پولم در بیارید؟

یا بعد از اینکه زبان یاد گرفتید چجوری پول در بیارید؟

5 پسندیده

@sayeh252525
مرسی :bouquet:

چه تاپیک خوبی آفرین از همین ابتدا آدم با برنامه ریزی پیش بره خیلی عالیه

یعنی در حین یادگیری هم میشه کسب در آمد کرد به نظر شما؟

4 پسندیده

چه تاپیک خوبی زدید,
به نظر من زبان چیزی نیست که بخوایم بگیم من خوندم اکی, تموم شد, همیشه در حال یادگیری هستیم خصوصا تا زمانیکه در ایران باشیم چون اگر تمرین نکنیم فراموش میشن.
در مورد روشهای کسب درامد,فکر کنم بسته به علاقه هر فرد داره,یکی عاشق تدریسه,یکی ترجمه,یکی میخواد موسسه بزنه ,یکی میخواد فیلم زیرنویس کنه و بفروشه,

باید رفت سمت علاقه, و طبق اون برنامه ریزی کرد

4 پسندیده

بله چرا که نه. میشه درآمد داشت :grin:

4 پسندیده

به به چه تاپیکی :star_struck::star_struck::star_struck:

بله سمانه جون. چرا که نه
من از خیلی وقت پیش که با زبانشناس آشنا بشم دارم بخشی از مخارجم رو از همین زبان در میارم. البته مبتدی های مثل من که حداقل ترجمه رو میتونن انجام بدن میشه از این راه درامد کسب کنن

من بجز ترجمه غیر مستقیم هم از زبان تونستم کسب درآمد کنم، مثلا برای سایتی که شرکت در اختیارمون گذاشته بود باید تولید محتوا میکردیم که محتوا نباید تکراری می بود، من ترفندم این بود مطالبی که سایتای ما نداشتن (ایرانی) میرفتم از سایتای مختلف خارجی میگرفتم ترجمه میکردم و یکسری تغییرات میدادم و تو سایتمون میذاشتم و گوگول چون محتوای من جدید بود و تکراری هم نبود سایتم رو صفحه اول می آورد و زنگخورا بالا میرفت حالا فکر کن از ده تا مشتری یکی هم اوکی میشد یعنی ما برده بودیم و این شد دوستی من و زبان :grin::grin::grin::grin:
یا مثلا اگه تولید کننده باشه میتونی یک سایت به زبان انگلیسی بزنی و محصولت رو صادر کنی اینجوری محدوده فروشت رو بالا بردی

این تجربه من بود البته هنوزم فکرای زیادی دارم که با زبان کسب درآمد کنم تست شد به نتیجه رسید باهاتون در میون میزارم.

6 پسندیده

یعنی بنظرتون از هر سطحی میشه کسب در آمد داشت؟

آفرین چه خوب
مرسی از به اشتراک گذاری تجاربت حنانه جان.
جالبه من همیشه فکر میکردم باید به سطح قابل توجهی برسی.
اگر آدم از این راه کسب درآمد داشته باشه که خودش میشه یه انگیزه دیگه برای ادامه دادن یادگیری همیشگی زبان.
پس به این راه کسب در آمد هم میشه فکر کنم :smiley:

خوشحال میشم تجارب دوستان و راه های مختلف در آمد زایی از این راه رو بدونم :heart_eyes:

3 پسندیده

اینکه به سطح قابل توجهی برسی خیلی بهتره اما به نظر من ریسک کردن و داشتن اعتماد به نفس خیلی خوبه، من خودم بعد آشنایی با زبانشناس احساس میکنم بهتر هم شدم که خودش بزرگترین امتیازه :star_struck::star_struck:
پس از همین امروز شروع کن و نترس و برو تو شکم ترس :grin::grin::grin:

4 پسندیده

زبان یاد بگیریم پولم‌ در بیاریم :relaxed:
البته در حین یادگیری زبان کارایی که بشه انجام داد شاید یکم محدودتر باشه
آخه بعضی کارا یکم‌ زبان تخصصی میطلبه
ولی شاید ترفندایی باشه برا کسب درامد کردن

3 پسندیده

بقیه ترفنداتم رو کن:laughing::laughing::laughing::laughing:

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
نوموخوام :grin::grin::grin:
انشالله بزار تجربه عملی بشه بعد چشم آجی. الان در حد فرضیه است :wink::wink::wink:

2 پسندیده

بخون برو کانادا اتریش نروژ استرالیا

2 پسندیده

رفتن که فقط زبان نمی‌خواد :smile:
کلی شرایط و امتیاز بندی داره :confused:

2 پسندیده

درآمد فقط به دانش نیس.

دانش بخشی از درآمد زاییه.

در آمد از خلاقیت میاد و اینکه مردم شمارو ببینن.

شما بهترین مدارک و دانش زبانی هم داشته باشی ولی کسی شما رو نبینه و نتونید توجه مردم رو جلب کنید تهش باید برید آموزشگاه اینترچنج تدریس کنید ساعتی 5 6 هزار تومن.

ضمناً کسب درآمد رو در تدریس نبینید فقط.

من پارسال سطح زبانیم مناسب بود ولی نه در این حد. ولی به عنوان مشاور یه گروه باهاشون کار کردم و به زبان آموزاشون کمک کردم. پول آنچنانی نگرفتم ولی گروه خوبی بودن.

دلیلش سطح زبانیم نبود. بلکه مقالاتی بود که در زبانشناس نوشتم و کتابی که اون زمان ترجمه کردم.

الان نگید آها خب شما آخه کتاب ترجمه کردید. خیر همچین خبرایی هم نبوده که من عالی میتونستم ترجمه کنم. من کم کم ترجمه کردم و کم کم اون کتاب رو آوردم بالا.

فک کنم 6 ماهی طول کشید تا کتاب تموم شه. مقالات هم یادمه اون موقع که مطالب رو جمع آوری می کردم به شدت سخت بود برام که مطالب رو متوجه شم. ولی چیزایی که می فهمیدم و با کمک آقای ناصری و سایر دوستان مقالات رو می نوشتم و کم کم اینجا میزاشتم.

اونقدر این روند ادامه پیدا کرد که تو یه هفته 4 تا پیشنهاد کاری تو همین زبانشناس از طریق پی وی بهم شد.

چند تا کار ترجمه، همین مشاوره و کمک به دانشجو ها.

من درآمدم از طریق توجه و ارائه دانش به دست اومد. شما سطح زبانتون هم خیلی بره بالا ولی هیچکی از شما هیچی نشنوه خیالتون تخت، موفق نخواهید بود، فقط باید حرص بخورید ( دیدم که میگم، تو پی وی همیشه ازم از این سوالات میشه)

پس با ولهه دنبال مدارک عالی و صبر برای رسیدن به سطح رویایی ( که هیچوقت نخواهد اومد) نشینید.

من رک صحبت میکنم. شما هیچوقت اون ایده ای که تو ذهنتون ساختید رو نمیتونید کسب کنید. شما باید در مزیقه قرار بگیرید تا رشد کنید. اگه بحث تدریس و مشاوره و… هستش پس از حالا شروع کنید مطلب خوندن و مشاوره و تدریس کنید. چون این روند به شما کمک میکنه بیشتر رشد کنید و زبان یاد بگیرید تا اینکه در خلوت خودتون بشینید و زبان بخونید و بگید اوکی من در آینده وقتی خوب شدم میرم تدریس میکنم یا تافل گرفتم میرم تدریس.

من آدم میشناسم تافل داره هیچی نشده.

ضمناً درباره همین کسب درآمد هم سورپرایز هایی در راهه که بعداً متوجه خواهید شد.

9 پسندیده

خب این بخشی از صحبتی که من با یکی از دوستان تو پی وی کرده بودم. میزارم اینجا تا منظور منو از توجه متوجه شید.

10 پسندیده

حالا درباره اینکه چطور در آمد زایی کنید:

شما یک زبان نیاز دارید و کمی خلاقیت.

درآمد مستقیم از زبان:

تدریس، مشاوره، مکالمه و…

من در این باره صحبتی نخواهم کرد، کلی از این مطالب هست که می تونید بخونیدشون. همه هم اینارو بلدن.

درآمد با استفاده از زبان:

این مورد علاقه منه. شما با استفاده از زبان و چسبوندن اون به مهارت خودتون در آمدزایی می کنید. مثلا اگه طراح هستید، می تونید یه وبسایت بزنید و به ترجمه مطالب و آموزش های خارجی بپردازید و در وبسایت خودتون به فروش برسونید. یا حتی می تونید با خارجیا در ارتباط باشید و براشون طرح بکشید.
اگه برنامه نویس هستید پتانسیل شما با استفاده از زبان انگلیسی دو چندان خواهد شد. اگه می خواید یه برنامه نویس فریلنسر بشید که آزاد ترید تا بروز باشید و یه برنامه نویس به روز یه برنامه نویس با درآمد خوب خواهد بود. اگر هم قصد دارید وارد مصاحبه ی شغلی و ورود به شرکت هایی که به برنامه نویس نیاز دارند بشید، تو مصاحبه وقتی زبان بلد باشید یه گام جلو تر از همه خواهید بود.
از این جور مثال ها خیلی میشه زد، فقط میشه مهارت خودتون رو با زبان انگلیسی اتچ کنید و برید جلو.

تمام این توضیحات با کمی خلاقیت میتونه برای شما تبدیل به پول شه.

آدمهایی هستند تو دنیا با استفاده از زبان درآمد کسب میکنند. مثلا من شنیدم برای ترک سیگار از اسکایپ مشاوره میدن و بابت یک ساعت پول میگیرن. روزی یک بار با طرف صحبت می کنند و مشاوره میدن.

کلی مورد دیگه هم هست که به نظر عجیب غریب میاد ولی هست.

همین شبکه های اجتماعی فوق العاده هستند برای درآمد زایی ( البته اگه بزارن)

شما می تونید با ترجمه مطالب خارجی و کلیپ ها و… مردم رو به اجتماع خودتون بیارید و وقتی مردم باشن، اسپانسر و تبلیغات دریافت کنید و درآمد کسب کنید.

شاید در این باره یه مقاله ای نوشتم. باید روش فکر کنم حسابی :slightly_smiling_face:

9 پسندیده

من فقط ایلتس نیاز دارم بقیه هم یکم جستجو کنند راهش پیدا می کنند

1 پسندیده

بسیار عالی بود. واقعاً همین باید عمل کرد و آزمون و خطا کرد تا بتونیم کار کنیم و تا دیده نشیم هم کاری در کار نیست.
مرسی بابت توضیحاتتون.
سعی میکنم در برنامه های آینده ام به چنین برنامه هایی مثل ترجمه کتاب و مقالات فکر کنم و شروع کنم. از اتفاق یکی از اهداف زبانم توانایی ترجمه کتابهای تخصصی هست اما نمی‌دونم چرا حس ترس مانع میشه همیشه شایدم حس تنبلی. سعی میکنم جدی تر بهش فکر کنم :slight_smile:
مرسی از راهنماییتون آقا کامبیز.
خیلی ممنونم از تمامی توضیحاتتون مثل همیشه بی هیچ چشم داشتی راهنماییمون میکنید.

3 پسندیده

بسیار عالی موفق باشید
من هم مدتی بدنبال چنین برنامه ای هستم اما هنوز راهش رو پیدا نکردم.:slight_smile: فعلاً واسه من آرزوی محاله

2 پسندیده

واقعا راست میگین یکی از دلایل موفقیت همین قرارگرفتن در مزیقه است. و داشتن صبر در این راه خیلی مهمه به نظر من برای رسیدن به هدف صبور بودن یه امتیازه. دیده شدن بهترین امتیاز کاملا موافقم.
ممنون دوستان از این پیامک های خوبتون

3 پسندیده