چالش pov درس هشتم انگلیسی قدرت

سلام وقت بخیر
با اینکه این درس رو گوش ندادم(یعنی هنوز نرسیدم بهش) کل موضوع رو فهمیدم :grin:،فقط چندتا لغت جدید داشت که وقتی رسیدم به این درس یاد میگیرم.
خوب بریم سراغ صدای شما: عالیه :ok_hand: (ماشالله همه ی دوستان استعداد گویندگی دارن :clap: :ok_hand:(فقط خدا به ما نداده ،چون وقتی من حرف میزنم انگار دارم ترکی حرف میزنم :joy:).
خیلب مسلط حرف میزدین و از صداتونم معلوم بود اصلا استرس نداشتین :ok_hand:، احساسات رو قشنگ بروز میدادین :ok_hand:، بقول این برنامه استیج : 《صداشو دوست دارم 》 :joy:.
عالی بودین :ok_hand: :clap:

3 پسندیده

@a.bayani
نسیم خانوم، صدای شماهم مثل صدای سمانه خانوم عالیه :ok_hand: :+1:
والا میگن : 《هنر،نزد ایرانیان است و بس》 راست گفتن :ok_hand::clap:
ماشالله این همه استعداد و هوش :ok_hand: :clap:
عالیه بودین،هرچی که به سمانه خانوم گفتم به شماهم همینطور میگم
همتون عالی هستین :ok_hand: :clap: :tulip:
دوستان عزیز
اگه نظر نمیدم به وویستون،بخاطر اینترنتم-ع ،لطفا ناراحت نشین که نظر نمیدم
روز خوشی داشته باشین :tulip:

4 پسندیده

سپاس از این همه نظر لطف و انرژی مثبتتون. :tulip:
چه عالی منتظر شنیدن ویس های شما و فعالیت های بیشتر تون هستیم.
البته منم اول راهم خیلی فاصله دارم تا به سطح دوستانی چون آقا کامبیز و نسیم خانووووم خیلی از بچه ها فعال دیگمون برسم :sweat_smile:

3 پسندیده

خب شما که نظر دادین، پس چرا عذرخواهی کردین :thinking::thinking::thinking:
البته برا من نظر ندادین :joy::joy::joy::joy: اما ناراحت نشدم، خوبه به ویسای دوستان نظر بدین اما اجباری که نیس :wink::wink::wink: چون باید مشغله های کاری و زندگی دوستان رو هم مد نظر قرار بدیم :blush::blush::blush:

3 پسندیده

سلام ممنونم از لطف تون و وقتی که برای شنیدن ویسم گذاشتین
شما لطف دارین سپاس :tulip::tulip:

سلام سمانه جون شرمنده نکن
من که خودم سطحم بالا نیس
امیدوارم شما با تلاشاتون به بهترین جایگاه برسی :heart:

3 پسندیده

مرسی دوستم خوبم.
اختیار دارید فعالیت های شما و شنیدن صدای شما و دوستان قدیمی اینجا کلی انرژی به من میده که ببینم کسی این مسیر رو پشت سر گذاشته :wink:
امیدوارم که هر چه زودتر به سطح مورد نظرتون برسی دوستم :tulip:

3 پسندیده

واقعا؟!نظر ندادم؟! :thinking: :thinking:
آهان،پس،خانوم،من از شما عذر میخوام که به وویستون گوش ندادم. میبخشین ؟ :grin: :tulip:
باشه، از این به بعد سعی میکنم نظر بدم(بشتر بخاطر اینکه حجم اینترنتم کمه، بخاطر همین نمیتونم وویس ها-رو پلی کنم)
ومن صبح ها حجم اینترنتم زیاده و میتونم گوش بدم.
باشه چشم ،به وویس های همه ی دوستان گوش میدم. :tulip: :tulip:

3 پسندیده

سلام سمانه جان، من هم با شما موافقم و احساس هیجان در یادگیری رو بخوبی درک میکنم. میتونم بگم روزهای آغازین این چالش که تعداد مشارکت کننده ها بیشتر بود و همه وویسها رو گوش میکردند و هر ۵ روز ویس با هدف متفاوت بخوبی انجام میشد و من اونجا داستانها و لغات بیشتر در ذهنم تثبیت شدند. ولی خوب الان نمیدونم چرا مشارکت کم شده و هر کسی ممکنه به تبَع شرایطش دیگه امکان مشارکت براش سخت شده باشه، من خودم خیلی این چالش رو دوست دارم ولی امکان ویس گذاشتن برام سخت شده، ولی بدونید حتما من به عنوان یکی از پشتوانه های این چالش خواهم بود و ویسها رو هم گوش میدم ولی تا الان فرصت اظهار نظر نداشتم. شما مسیر خودتون رو پیش برید و مطمئن باشید جواب میگیرید. تا الان نسخه های آقا کامبیز خوب جواب داده هر چند گاهی مورد بی لطفی ما قرار گرفته.
برای شما و سایر دوستان آرزوی موفقیت دارم. :rose:

5 پسندیده

اوهوم
ندادین :grin::grin::grin:

پس خوش به حال دوستان که حجم اینترنتون شانس اونا خوب بوده که پلی شه، جای شکرش باقیه همونم کافیه :grin::grin::grin:، والا ما به اندازه دوستان خوب نیستیم پس خوب شد گوش ندادین :joy::joy::joy:

2 پسندیده

نبینم دیگه از این حرفا بزنیا از اتفاق بنظر من عالی هستی :wink: :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

تو که همیشه بهم لطف داشتی سمانه جون، اما در تلاشم صدام رو از پایه عوض کنم :joy::joy::joy:، دارم تمرین میکنم بم ترش کنم ببینم جواب میده :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

سلام
اینجا هنوز روز پنجم نشده ؟؟ :joy:

4 پسندیده