پیش انتشار نسخه 7.0.0

اقای گلمیرزایی من فونت رو عوض کردم. بهتره به نظر. منتها مثلا کلمه مورد نظرم رو میزنم, کشو لغات باز میشه, بعد نمایش معنی رو میزنم, تا اینجا درست, بعد وقتی روی ضربدر❌ میزنم کشو عمل خروج رو میخواد انجام بده اما خارج نمیشه و نمایش لغت که من قبلا روش زده بودم رو پنهان میکنه.
وقتی دکمه تیک. :heavy_check_mark: رو میزنم باز کشو لغت عمل خارج شدن رو میزنه اما خارج نمیشه بجاش سه تا ایکون میدانم, اضافه به لایتنر, نمیدانم میاد.
یه مورد دیگه که چند بار امتحان کردم یکم بالای لغت رو کلیک میکنم کلمه درست میاد اما در بیشتر مواقع روی خود کلمه میزنم درست عمل میکنه البته فونت رو تغییر دادما.
و نکته اخر لطفا اینو درستش کنید که بالاتر هم گفتم من گاهی مثلا دارم کاری انجام میدم دلم میخواد keep screen on باشه و صفحه خاموش نشه, این مورد تو این نسخه جدید اعمال نشده. و باعث میشه من نا صفحه م تاریک میشه بزنم رو صفحه, هم ممکنه لغت انتخاب بشه هم حواسم پرت میشه, خلاصه ازار میده.
ممنونم ازتون

1 پسندیده

نسخه قبلی چنین مشکلی نداشتم خوبی نسخه قبل این بود که اگه فایل صوتی را دانلود می کردی حتی اگه از برنامه خارج می شدید دانلودش متوقف نمی شد اما جدیده باید تو صفحه دانلود بمونی تا دانلود کامل بشه اگه خارج بشی حتی تو برنامه هم باشی دانلود متوقف میشه مثل من که باید ۱۵ تا ۲۰ دقیقه هیچ کاری نکنم تا دانلود کامل بشه
امیدوارم برنامه خوب زبانشناس بدون هیچ مشکلی همیشه تو اوج باشه

1 پسندیده

سلام وقت بخیر خیای ممنون از زحماتتون @golmirzaei @hnaseri

چرا تو هر قسمت که میریم پیام میده که اکانت رو باید ارتقا بدی …

مثلا برای قسمت آمار این پیام رو داد رفتم داخل صفحه پرداخت و برگشتم درست شد وبرای بار دوم که میریم تو همین قسمت مجددا پیام ظاهر میشه

حالا ابن دفعه برای مثلا هایلایت کلمات هم این ارور رو میده

هر بار باید بریم تو صفحه پرداخت و برگردیم ؟؟؟

ببینید مشکل اینجاست که به دلیل اینکه در ایران تقریبا قانون بیطرفی اینترنت کشک هست، ممکنه مثلا فلان پروایدر (مثلا همراه اول ایرانسل هایوب و …) یه مشکلی با اونیکی داشته باشه. بنابراین الان که ما سرورمون روی آسیاتک هست ممکنه با یه پروایدر خوب باشه و یکی بد باشه. برای همین میگم با یه اینترنت دیگه هم تست کنین.

گاهی شده خود بنده با قندشکن تونستم با سرعت بهتری از سایت خودم دانلود کنم. که این به خاطر همین مشکلیه که گفتم. الان من با همراه اول و ایرانسل هیچ مشکل خاصی توی دانلود از سرور ندارم.

اعتبار نوشته میشه. مشکل شما چی هست؟ شما جزو بینهایت ها بودین؟

منم مشکل اتوساجان رو دارم با لغات و لایتنر
باید بالاتر از کلمه بزنم تا کلمه اصلی بیاد

1 پسندیده

آقای ناصری منم همین مشکل رو دارم

جزو بی نهایت ها بودم

یه مشکل دیگه اینکه بعد اینکه تو این عکس تیک رو میزنم

اینجا میاد و خودم باید بیام بیرون و درس رو پلی کنم تو نسخه قبل این مشکل نبود

1 پسندیده

یه مشکل دیگه هم دارم تو نسخه قبلی هر چقد که میخوندیم رو این دایره نشون میداد ولی این نسخه اینجوری نیس من الان نیم ساعت خوندم اما نشون نمیده

1 پسندیده

آقای ناصری درست شد بالاخره دستت درد نکنه :rose:

اینو گفتم بله مشکل داره. البته مشکل رو حل کردم ولی روی برنامه‌های فعلی هنوز مشکل داره

چشم

چطوری خارج میشید؟ اپو فورس کلوز کنی خوب دانلود هم میپره. مینیمایز کنید مشکلی نداره من همین الان مجدد تست کردم.

حتی با عوض کردن فونت؟

2 پسندیده

چک کردم اشتراک برای شما ثبت شده پس الان نباید مشکل داشته باشین. اما در رابطه با اینکه دیر ثبت شده و هی مجبور شدین به قسمت سرویس ها برین فکر کنم منو علی @golmirzaei یه تعاملی کنیم داخل اپلیکیشن زودتر خرید ها رو ثبت کنیم.

والا ما که کاری نکردیم. همونطور که عرض کردم بیشتر به نظر میاد همون مشکل نتورکی بوده باشه که خودش حل شده.

بله از بینهایت ها بودم،ی مشکل دیگه مربوط میشه به زمان مطالعه تو اپ قبلیتون وقتی ی درس رو میخوندم تو صفحه اصلی میزان مطالعه تغییر میکرد(اون نارنجی رنگه که دو دایره پر میشه، تو صفحه اصلی) ولی تو این نسخه تکون نمیخوره.مثل مشکل محدثه خانوم تو کامنت بالایی

آقای ناصری @hnaseri به نظرتون تا برطرف شدن ایرادات جزئی فعلا همون اپ قبلی رو نصب کنیم(چون مدام برای قسمت های مختلف ارور ارتقا اکانت رو میده )

یا این ایرادات سریع حل میشه؟؟

در حقیقت داره ولی رنگش رنگ بکگرونده دیده نمیشه. امروزم شنبه است بقیه اش هم خالیه.

چک میکنم

1 پسندیده

فکر نکنم دیگه بشه اپ قبلی رو نصب کرد. درسته @golmirzaei ؟

درضمن مگه هنوز پیغام ارتقا میاد؟ کجا؟ دیگه علی القاعده نباید پیغام بده

1 پسندیده

آره میاد

هم تو قسمت آمار هم برای استفاده از لاینتر و هایلایت

یه مشکل دیگه هم که هست نقطه چین هایی که زیر کلمات لایتنر هست خیلی پایین هستن به صورتی که با کلمات زیریشون برخورد کردن @golmirzaei

1 پسندیده

نه در حالت عادی که نمیتونید. مگه اینکه اپو پاک کنید و مثلا از گوگل مجدد بگیرید. من اصلا توصیه نمیکنم

2 پسندیده

اصلا وقتی تو صفحه پرداخت هم میرم دیگه درست نمیشه :drooling_face:

2 پسندیده

نه در هر حالتی دانلود میکنه دستت درد نکنه فقط صفحه ارتقا بعضی وقت ها میاد هی باید بریم صفحه سرویس برگردیم :sweat_smile:

1 پسندیده