گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

من با این ایده کاملا موافقم چون مثلا خودم یک روز ساعت هفت بیدار میشم فرداش ساعت یازده😒و اینجوری ساعت خواب هم به تناسب به هم میخوره

3 پسندیده

سلام عزیزم فدات لطف داری :rose::rose::heart_eyes:

درسته گزارش جدول اخر هفته به این دلیل بود تا بشه پارت به پارت به این تحلیل رسید ولی اصل مطلب اینه که این موضوع به عهده خود فرده در حقیقت خب چالش اسمش سحر خیزیه
یعنی همه باید متعهد بشیم حالا ولی این وسط یکی یه روز 5 یه روز 7 یه روز 10بلند میشه پس همه چی به خواست خود فرد ربط داره
مگر اینکه کلا یه ساعت مقرر رو اعلام کنیم و بگیم هر کس راس ساعت 7 هر روز برپا بود حساب میشه به غیر از این خیر با ممکنه یه عده بگن 7 زوده بکن 8
خلاصه نمیدونم نظر شخصی من اینه باید دقیق یه تایم قابل سنجش و معلوم برای هدف سحر خیزی انتخاب بشه که به احتمال زیاد نظر سنجی میذاریم.

عالیییییی

بسیار ممنونم ازت :rose::rose::grin:

3 پسندیده

در مورد این موضوع, به نظر من حدود ساعت باید تعیین کنیم, که قبلا هم بود این حدود, به شخصه فکر نمیکنم کسیکه ساعت 8 بیدار میشه بگیم سحرخیزه, ساعت سحرخیزی رو بین ساعت 5 صبح تاساعت نهااایتا 8 قرار بدیم.
و پیشنهادم اینه افرادی که مثلا هر روز ساعت 10 یا دیر تر بیدار میشن و یا کلا افرادی که ساعت 8 به بعد بیدار میشن جدول جداگانه ای به اسم یک ربع زودتر تنظیم کنیم,
به این صورت که اگر فردی ساعت ده صب هر روز بیدار میشه از فردا یک ربع زودتر بیدار بشه تااااااا زمانیکه تثبیت بشه این روندش و دوباره یک ربع ساعتش رو کم کنه, همین روند رو ادامه بده تا برسه به ساعت سحرخیزی و جدول عمومی.
علت اینکه گفتم یک ربع یک ربع, بخاطر این بود که چندین مقاله در مورد این موضوع خونده و ویدیو دیده بودم.
ایشاله تو برنامه م هست یه مقاله درست و حسابی ترجمه کنم در مورد سحرخیزی. واقعا جاش خالیه تو چالشها.

5 پسندیده

خیلی باهات موافقم اتوسا جان :heart:

4 پسندیده

منم با نظرت موافقم آجی. اما چون گفته بودیم دسته خود فرده چیزی نگفتم

3 پسندیده

سلام دوستان، شبتون بخیر
اما بریم سراغ فایل صوتی شکرگزاری :point_down::point_down::point_down:

این فایل رو فردا گوش بدین و تمرینش رو انجام بدین :heart::heart::heart:

7 پسندیده

عالی بود حنانه جونم ممنونم:rose::rose:

3 پسندیده

قابلتو نداشت آجی جونم، نازنین بانو :heart::heart:

3 پسندیده

سلام دوستان صبح بخیر
آمار ۲ شهریور:

روز خوش :raised_back_of_hand:

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز…
دیشب ساعت12خوابیدم
صبح ساعت9:45بیدارشدم…
مدیتیشن انجام دادم…

4 پسندیده

سلام دوستان صبح جمعتون بخیر

ساعت خواب ۱۱:۳۰
ساعت بیداری ۶:۳۰

نسیم جان، حنانه جان و دوستانی که واسه چالش وقت می‌گذارید ازتون مچکرم :bouquet: خدا قوت دوستان

10 پسندیده

سلام دوستان

آمار 4شنبه و 5شنبه و جمعه

7 پسندیده

سلام سمانه جان
ممنون گلم :tulip::tulip::tulip:

4 پسندیده

سلام خدمت همه دوستان عزیز چالش مراقبه صبحگاهی و شبانگاهی
شبتون بخیر :rose::rose::rose::rose:

نوبتی هم باشه نوبت فایل صوتی روز سوم شکرگزاری هست :point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

ممنونم حنانه جان :bouquet: :upside_down_face:

5 پسندیده

سلام شب همگی آروم
امار روزهای اخیر

4 پسندیده

سلام دوستان صبح بخیر

روز خوش :tulip: :raised_back_of_hand:

4 پسندیده

سلام صبح همگی بخیر
امیدوارم یه هفته عالی رو در پیش رو داشته باشید

بیداری ۶:۰۰