گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلااام
واقعا برنامه فوق العاده ای
نسیم جان مچکریم :raised_hands:
به شدت پایه اجرام.

بیاین با با جزم کردن عزممون آمارو تغییر بدیم و چند وقت دیگه همین موقع اون یک درصد بشه یک و نیم درصد افراد :wink::muscle::grin:
بازم مرسی
فوق العاده بود :rose:

6 پسندیده

سلام نسیم جان
من دیشب نمیدونم چرا یکهو تالار برام بالا نیومد. خیلی عالیه از فردا شروع میکنم :muscle::muscle:
ممنون بابت ایده قشنگت :rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

سلام
من هم تازه این تاپیک رو دیدم
حتما باید ساعت خواب میومد توی تاپیک چون فقط با ساعت بیداری که نمی شد فهمید چقدر فرد مفید خوابیده…
پس باید ساعت بیداری ساعت خواب و کار هایی که بعد از خواب و قبل از اون رو انجام می‌دهیم بنویسیم اینجا. درسته؟
منم هستم.
(خوبی این چالش اینه که اگه یه وقت به هر دلیلی شب تا دیر وقت بیدار موندی دیگه لازم نیست توضیح بدی چرا فرداش دیر بیدار شدی :sweat_smile::face_with_raised_eyebrow:

5 پسندیده

سلااااااام احسنت به شما دوستان منتظر مشارکتتون هستم :heart_eyes::heart_eyes:

بله درسته . :grin:

اتوسا جان کدوم کتاب؟ اونی که امروز خوندم؟ :grin:

8 پسندیده

عهههه یادم رفت اشاره کنم, :grin: همین کتاب معجزه سحرخیزی منظورم بود عزیزم. :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

ساعت خواب:۲۳:۳۰
ساعت بیداری:۸:۰۰

6 پسندیده

سلام خانم @a.bayani .با اینکه سخته ولی سعی میکنم حتما شرکت کنم…

5 پسندیده

سلام تاپیک جدید مباررک :rose:
امروز ساعت ۹

4 پسندیده

سلام
من این تاپیکو الان دیدمش
راستش من چندوقته که خوابم به شدت بهم ریخته طوری که از ساعت ۱ونیم که میرم بخوابم تا ساعت ۴تا۵ صبح خوابم نمیبره :expressionless:

خیلی اذیت کنندس اصلا باورم نمیشه همین چند ماه پیش ساعت ۶ صبح هر روز بیدار بودم

خلاصه که مراقب باشین کی میخوابین که اینطوری نشین ؛ من چند شب مجبور شدم بخاطر امتحانا بیدار بمونم اینطور بهم ریختم

اما به هر حال نهایت تلاشمو میکنم از امشب که زودتر بخوابم

و مرسی بابت تاپیک :rose::rose::rose:

6 پسندیده

سلام عزیزم این کتاب در سایت رویال مایند ترجمه فارسیش موجوده :heart_eyes:

سلام مریم جان نگران نباش با هم حلش میکنیم.

ایشالاه اسامی همه دوستان رو در جدولی به فرم جدید وارد میکنیم که اخر هر هفته حنانه جان @afarkhani مسولش خواهند بود برای ارائه.
و بهتر میشه عملکردمونو ارزیابی کنیم.
:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

8 پسندیده

سلام
من دوران دبیرستان خوابم رو به مدت تنظیم کرده بودم ولی کم بود و زود به هم خورد چن وقته هم دارم دقت میکنم که چرا نمیتونم شبا زود بخوابم … چیا باعث میشه که آدم نتونه برنامه منظم مستمر داشته باشه ؟!؟
خب یه قسمت های دست خود ادامه میشه حل بکنه ولی یه مواقعی هم واقعا نمیشه کاری ش کرد :disappointed_relieved:
مثلا فرض کنید من بخوام ساعت ۱۰ بخوابم ،یا مهمون میاد ،یا بابا اخبار میبینه ، یا یه جایی دعوت هستیم باید بریم ، یا خانواده دارن با هم حرف می‌زنن صدایش میاد تو اتاقم یا …
خب می‌بینید همش چیزهای به ظاهر ساده ان ، ولی همینا نظم آدم رو می‌ریزه به هم . شاید بگید خب میتونی بگی مثلا صدای تلویزیون رو کم کنن ، یا یواش تر صحبت کنن ، رعایت میکنن بعد چند روز دوباره همون آب و همون کاسه ، …
دیگه مهمون رو که اصلا نمیشه کاریش کرد ، اینا چند تا مورد جزیی هست و به عنوان مثال گفتم ،
یه روز هم که این طور بشه فردات خراب میشه و سر شب خوابت نمیگیره …
آدم نمیدونه چیکار کنه .
:thinking:
:sob:

9 پسندیده

سلام.

ایده تون عالیه. منم هستم.

5 پسندیده

دقیقا مشکل همین جاست. مشکل ما زیاد مهمون نیست. بیشتر برنامه های ما رو رفتن به بیرون های ناگهانی، رفتن به باغ های بی برنامه و اینجور چیز ها خراب می کنند. البته همه چیز دست مادرم هست و از الان مشخصه که قراره هفته بعد دوشنبه بریم باغ؛ اما من متاسفانه برنامه ام رو با برنامه اطرافیان (مادرم، خانواده، دوستان، مدرسه و …) تنظیم نمی کردم. در مورد شما نمی دونم. شما باید برنامه تون رو با برنامه سایرین و اطرافیانتون هماهنگ کنید. شاید بهتر باشه. :grinning::upside_down_face:

3 پسندیده

سلام شبتون خوش
اینم فهرست مراقبه شبانگاهیم
:blush:

10 پسندیده

بله قبول دارم واقعا یکم شرایط سخته میشه با این مواردی که فرمودین ولی یادمه جیم ران میگفت همه چیز به خود شما وابسته است اگر خواهان تغییر شرایط هستین اول از خودتون شروع کنید. کم کم شرایط اطراف متناسب با شما تغییر میکنه😊 ان شا الله که بتونید یه راه حلی برای تغییر پیدا کنید.

بسیار عالی اسمتون ثبت میشه :blush:

5 پسندیده

سلام
شبتون بخیر
لازم دیدم کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن رو بزارم تا اونایی که شکرگزاری رو هم در برنامشون دارن مطالعه کنن و ازش استفاده کنن

Mojezeye-Shokr-Gozari-Rhonda-Byrne.pdf (2.6 مگابایت)

اما چطور مراقبه انجام بدیم؟:point_down::point_down:

در جایی آرام و راحت بنشینید و یا دراز بکشید چشمتان را ببندید.
از 300 تا 1 بصورت معکوس در ذهن خود بشمرید (سعی کنید اعداد را در ذهن خود ببینید ) بعد از اینکه به عدد 1 رسیدید از کاینات بخواهید که شمارو هرجا که دوست دارید با هرکسی که دوست دارید ببرد .
بعد از 10 روز شمارش را از 150 تا 1 با همین جزییات انجام دهید
10 روز بعد 1از 75 تا 1 و 10 روز آخر از 30 تا 1 بصورت معکوس بشمارید .
می بینید که بعد از این 40 روز هر موقع که اراده کنید می توانید سطح فرکانس مغز را به آلفا برسانید . این تمرین به متد سیلوا معروف می باشد .
این تمرین باعث میشه فرکانس مغز شما پایین بیاید و به حالت آلفا (که بهترین زمان برای آرزو کردن می باشد) برسد .

بزودی فایل صوتی هم براتون میزارم الان دنبال بهترین هستم و باید نسیم جان هم تائید کنن

یک نکته خیلی مهم: اگه تازه شروع به مدیتیشن کردی سعی کن از 2 دقیقه (عدد 120 رو معکوس تا یک تو ذهنت تکرار کن) شروع کنی تا کم کم عادت کنی و زمانت رو افزایش بدی

16 پسندیده

چه عالی
مرسی از تو
من یکم فکر میکردم سخت باشه ولی این روش خوبیه ها
خصوصا که خوابیده هم میشه انجامش داد :grin::heart_eyes:

6 پسندیده

خیلی هم عالی ،من انجامش دادم قبلاواقعا موثره:slightly_smiling_face::relaxed:

5 پسندیده

حنانه خانوم
من یک برنامه دارم که میتونه باعث تقویت حافظه بشه و اگه با تمرین مداوم انجام بشه.
دوستان شما هم با انجام این برنامه اندویدی میتونید حافظتون و تقویت کنین و همچین دقتتون رو.
البته بگم من نساختمش-آ :grin:
بفرمایین

• نکته:فایل رو به فرمت apk تغییر بدین.

Train Your Brain-com.grovefx.mind-52-v1.21.5.pdf
(3.2 مگابایت)
موفق باشین دوستان

5 پسندیده

دانلودش کردم، خیلی خوب بود ممنون.

2 پسندیده