هدفون مناسب برای گوش دادن به زبان انگلیسی

سلام دوستان
من واقعا از گوش دادن به زبان لذت میبرم عین همه شما ولی مشکل اینجاست که همیشه خونه ما شلوغه ومن مجبورم از هندزفری استفاده کنم که بعد از ی مدت به درد گوش و…دچار شدم وفعلا از گوش دادن محروم شدم دنبال ی هدفون باکیفیت میگردم با قیمت زیر۳۰۰ اگر کسی میتونه کمک کنه لطفا راهنماییم کنه که چه مدلی چه مارکی برای گوش دادن به زبان مناسبه لطفا دقیقا مدل رو بگین که راحت بتونم خریداری کنم.
از همگی سپاسگذارم

9 پسندیده

دقیقا این سوال من هم هست
یه هدفون یا هنزفری خوب کسی میتونه معرفی کنه :frowning:
خصوصا ازمهر که دوباره میرم خوابگاه و مجبورم کل تایم با هندزفری گوش بدم :frowning:

3 پسندیده

سلام بچه ها من از این هدفون استفاده میکنم, بلوتوس داره و بی سیم, خیلی راحته و راضیم. اوایل که استفاده میکردم گوشم عادت نداشت ولی الان عادت کرده, البته اصلا باصدای بالاتر از 7 تنظیم نمیکنم, جز زمانی که ورزش میکنم صدای موزیک تا اخر بلنده.
اینم عکسش

7 پسندیده

سلام
بهتره الان هیچی نخرین،با این اقتصادمون :grin: ،فقط بخاطر تحریم ها قیمت ها رو بردن بالا که بگن تحریم اثری نداره :grin:،الان نخرین .الان این قیمت ها رفته بالا بخاطر تحریم هاست.
من قبل از این بساط هدفون خریدم مدل bluedio و البته هدفون اتوسا خانوم خوبه با این توضیحاتی که دادن
ایناهاش برای من:

4 پسندیده

ممنونم از توجهتون ولی مدلش چیه؟چند ساعت باطری نگه میداره؟چند گرفتین؟چرمش گوشاتون اذیت نمیکنه منظورم عرق نمیکنه گوشاتون؟سبکه یعنی احساس سنگینی نمیکنین زمان استفاده؟حالا چون بلوتوث داره چند متر میتونین فاصله بگیرین؟

3 پسندیده

سپاسگذارم از راهنماییتون ولی اگر قیمتش رو هم میگفتین ممنون میشدم

2 پسندیده

متاسفانه کارتونشو انداختم دور و مدلشو نمیدونم, فکر میکنم حدودا سه ساعت یا کمی بیشتر شارژ نگه میداره من 58 تومن پارسال خریدم. فاصله تقریبی فکر کنم شش یا هفت متر, البته زمانیکه گوشیه من تو پذیرایی بود و من تو اتاق خواب میرفتم.
اوایل که خریدم گوشم اذیت میشد البته چرمش نرم بود ولی عادت نداشتم بعدش عادت کردم.

3 پسندیده

خواهش :tulip:
من اون موقع ۲۸۹ ت گرفتم.
آدرسش رو این زیر هست :
هدفون- دیجی کالا

3 پسندیده

ممنونم که توضیح دادین.سپاس

3 پسندیده

ممنونم لینک گذاشتین.سپاس

4 پسندیده

سلام دوست عزیز، من هم حدود یکسال از هندزفری بلوتوث Fineblue استفاده میکنم، لینک قیمت و ویژگی رو می توانید مشاهده کنید.
پ.ن: من از این سایت خریداری نکردم و قیمت خرید هم حدود ۱۰۰ بود.

4 پسندیده

به این سایت یه سر بزنید:
https://iranheadphone.com/

بهترین برند های دنیا در سال 2017:

1. Shure (USA)
  2. Fender (USA)
  3. Audio Thechnica (Japan)
  4. Sennheiser (Germany)
    دیگه انتخاب با خودتون اگه ماشالله غنی هستید از اینا انتخاب کنید اگه مثل ما به زیر صد تومن فکر می کنید سونی و فیلیپس و سامسونگ و اپل خوبن.
    (البته الان قیمتا پر کشیدن به آسمون)
6 پسندیده

منم همینو دارم، پارسال 57 تومن از دیجی کالا خریدمش
اما معمولا با کابل AUX ازش استفاده میکنم
صداش به نظرم خوبه

البته مدل تقلبی هم داره که اگه از جای معتبر بخرید اصلیش به دستتون میرسه

الان قیمتش 85 تومن شده

7 پسندیده

منم همین مدلو سال پیش از دیجی خریدم ۴۶ تومن تا الان که راضی بودم کیفیت صداش هم خوبه

3 پسندیده

سلام بزرگواران
من مدت زیادیه از هدفون بلوتوث 1 more استفاده می کنم. خیلی راضی هستم.
کیفیت صدا خوبه گوش رو هم اذیت نمیکنه. ۸ ساعت هم باطری نگه میداره. اینم لینکش:

3 پسندیده

این هم هدفون منه، بلوتوثی گرفتم که موقع پیاده روی و دوچرخه سواری هم بتونم استفاده کنم.

اون موقع ۱۳۰ گرفتم حالا شده ۲۲۹

باتری خوبی داره و حدود ۱۰ ساعت در هر بار شارژ میشه باهاش کار کرد
کیفیت صدای خوبی هم داره و گوش را اذیت نمیکنه

8 پسندیده

البته من خودم از بلندگوی تبلت و برخی اوقات ایرفونی که واسه گوشی Galaxy SIII همراش هست استفاده می کنم خوبه.

3 پسندیده

سلام دوستان
ممنونم از پاسخ های خوب شما.
ایشالا تو چالش ها وسوال های شماجبران کنم:grinning_face_with_smiling_eyes::hugs:

2 پسندیده

سلام نرگس خانوم.

درد گوش بخاطر صدای بیش از حد و آزار دهنده هستش.

هندزفری به هیچ وجه استفاده نکنید.

هدست استفاده کنید ولی نه هر هدستی.

من هدست آتوسا خانوم رو دارم، هدست خوبیه و قیمتشم فک کنم زیاد نیست. اما خب یه مشکل داره. صدای وحشتناک بلندی داره و به شدت آسیب زنندست

بهترین هدست ها برای زبان آموزی هدست های نویز کنسلینگ هستند. دلیلش هم اینه که صدای اطراف رو تا حد زیادی خنثی می کنه و شما فقط صدای داخل هدست رو می شنوید. که یعنی می تونید با صدای خیلی خیلی پایین حتی تو یه جای خیلی شلوغ با خیال راحت زبان گوش بدید که آسیبی به گوشتون هم نمیزنه.

این هدست ها از تکنولوژی مشابه هواپیما های جنگی استفاده می کنند. تو اتاقک هواپیما های جنگی یه تکنولوژی ای موجوده که صدای وحشتناکه موتور ها رو خنثی میکنه که به تمرکز خلبان آسیبی نرسونه.

البته متاسفانه با این وضع بازار که الان هر کی کیلویی قیمت ها رو بالا میبره، خرید این هدست ها غیر ممکن شده.

من قبل اینکه قیمت دلار بره بالا پرسیدم 500 تومن بود. وقتی دلار به 8 تومن رسید پرسیدم شده بود 1 و دویست. و الان که دلار به 12 تومن رسیده احتمالا بیشتر هم شدن متاسفانه.

پس در آخر باید بگم راهی جز استفاده از هدست هایی که دوستان معرفی کردن ندارید :grin:

هدست Nia رو من دو سال پیش خریدم 50 تومن. الان نمیدونم چند شده؟

البته من یه هدست هدیه گرفتم، هدست بلوتوث سامسونگ

هدست خوبیه. عمر باطری بالایی داره و کیفیت بسیار خوبی داره.

9 پسندیده

سلام
آره تکنولوژی نویزکنسلینگ فوق العاده است ولی متاسفانه هدفونای بااین ویژگی الان قابل دسترسی نیستن به علت قیمت و… .
هدست ها زیاد مورد علاقم نیستن ولی اینی که لینک کردین قیمتش خوبه و اینکه وقتی حرکت میکنین تو گوش فیکس میمونه؟
چون استفاده نکردم از هدست میپرسم که چون مال سامسونگه با گوشی های دیگه مچ میشه مثل ال جی؟
ممنونم از راهنمایی خوب شما.

4 پسندیده