چالش زنجیره پانصد روزه

دوستان عزیز سلام. خوشحالم که عضوی از خانواده زبانشناس هستم. واقعیت اینه که من عاشق زبانشناس هستم و با اون زندگی می کنم. شاید توی این مختصر شرح این عشق و عاشقی ممکن نباشه ولی خوبه بدونین شبهای من با ای جی به پایان میرسه و صبح ها به اشتیاق مصاحبت با ای جی و پیرمرد به انگلیسی گوش کن و راوی داستان های واقعی از خواب بیدار میشم. خالصانه از ای جی و حضرات زبانشناس سپاسگزارم که دنیایی متفاوت را برای من رقم زدند.

98 پسندیده

سلام
بهتون تبریک میگم که با پشتکارتون تونستید 500 روز رو پر کنید

امیدوارم از انگلیسی ای که تا بحال از زبانشناس یادگرفتید استفاده کنید و در چالش هایی که در تالار فعال هستن شرکت کنید

فقط یه سوال برام پیش اومده، حداقل زمان مطالعه رو روی چند دقیقه تنظیم کرده بودید؟

20 پسندیده

آفرین به این همه پشتکار و علاقه .تبریک میگم بهتون.

11 پسندیده

سلام زبان شناسی عزیز :tulip:
بهتون تبریک میگم
چه پشتکار فوق العاده ای دارین شما :ok_hand::clap::clap::clap:

10 پسندیده

به به… واقعاً لذت بخش و زیباست.

ماشالا بهتون واقعاً ماشالا.

کاری جز افتخار میشه کرد؟ flower

18 پسندیده

OMG :))
من رکوردم 18 روز بوده :))))
دمتون گرم واقعا

12 پسندیده

من رکوردم با تنظیم روزی یک ساعت 142 روز

21 پسندیده

واقعا مرحبا :hugs::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خدا قوت.
من در این دو ماه اخیر که منظم شدم، با روزی نیم ساعت گوش دادن، زنجیره ۴۶ روزه دارم.
البته با وقتی که برای لاینتر و رایتینگ و تالار گفتگو و …می زارم متوسط ۳ ساعتی درگیر هستم.

15 پسندیده

ممنونم از توجهتون. زنجیره با نیم ساعت تنظیم هست. ولی همانطور که میبینید میانگین شنیدنی دو ساله من حدود یک ساعت و بیست دقیقه در روزه.

25 پسندیده

ممنونم. لطف دارین. قابلی نداره

4 پسندیده

سپاس و درود. ممنون از لطفتون

5 پسندیده

جناب کامبیز سپاسگزارم از توجهتون

4 پسندیده

انشااله رکوردشکنی کنین ممنون

4 پسندیده

سلامت باشین. ممنونم از توجهتون

4 پسندیده

سلام
فوق العادست
انگیزهای بسیار قوی به من دادید تا من هم زنجیرها بالا ببرم

7 پسندیده

آقا من فکر میکردم فقط خودم رکوردار هستم تو این قضیه نگو دست بالا دست زیاده :smiley::smiley:

اینم زنجیره منه تصمیم گرفته بوذم به 500 روز رسید یه پست کامل در مورد تجربیات استفاده از زبانشناس و کلا پروسه یادگیری زبان انگلیسی و تجربه صحبت کردن با خارجی ها رو بزارم( البته اگه وقت بشه :grinning:)…

تبریک میگم دوست عزیز ایشالا همینجوری با تمام قوا پیش بری.
بزرگترین دستاوردی که حفظ کردن زنجیره داره اینه که ادمو تو مسیر یادگیری زبان نگه میداره و فوق العاده فوق‌العاده انگیزه بخش هست. من هر روز ساعت 6 صبح پا میشم و اولین کاری که میکنم شروع میکنم به گوش دادن درسای زبانشناس بعد اماده میشم برا رفتن سر کار.
حفظ زنجیره از نون شب واجب تره بنظرم :smiley:

57 پسندیده

ایول امین خان :grinning::sunglasses::sunglasses:
دمتون گرم :hugs:
مشتاق شنیدن تجربیات شما هستیم.:sunglasses::heart_eyes:

4 پسندیده

بابا خوش بحالتون.
نمیدونستم اصلا زبانشناس این همه قدمت داره…

8 پسندیده

بابا ایول انصافا این زنجیره ها رو میبینم خوشحال میشم. دمتون گرم @amin67 و @hamdam

ماشالا مال آقا امین رنگشم یکدسته :grin:

یخورده اگه خدا بخواد قدمت داریم :sweat_smile:

20 پسندیده

قدمت زبانشناس به موقعی بر میگرده که @Farzad_Poodineh پروفسوری میزاشت :grin: ، من سوئیشرت مامان دوز قرمز میپوشیدم، @poone_bakhtyrai کاربر فعال پایه لایک همه بود من نصف لایکام واسه ایشونه :joy:

فاطمه خانوم @fdoosti لهجه ایتالیایی تالارمون بود. اولین وویسشونم یادمه یکی از درس های کتاب essential words بود. درباره یه سگه بود که همه رو اذیت میکرد.

یه آقایی هم بود مثل خودم پایه کامیک و مانگا بود @iamdead

نسیم خانومم، @a.bayani اولین وویسی که گذاشته بود فک کنم 45 ثانیه بود درباره یه کتاب درباره روانشناسی NLP بود اگه اشتباه نکنم. پروفایلشونم قرمز بود.

خانوم قربانی @KH.GH64 هم بود که پر انرژی و با صدای بلند وویس میداد :grin:

اون بچه ها فقط ما موندیم. یاد سایرین هم بخیر.

الان کاربرای خوب جدید اومدن و عالی ان. تمام بچه های گل الان همه یار و کمک گروهمونن.

تازه این قدمت تالاره. زبانشناس یک سال قبلش راه افتاده بود :grinning:

خلاصه که این شجرنامه تالارمون بود :joy::joy:

من رفتم. خدافظ

45 پسندیده