چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

منصور جان بالاتر توضیح دادند، این تصاویر مربوط به سایت یا تالار زبان شناس نیست، مربوط به اپلیکیشن موبایلی زبانشناس و زیبوک هست
باید اپلیکیشن رو روی گوشی خودتون نصب کنین

7 پسندیده

مصطفی جان @mostafa.76 سلام.
این اسکرین شات نرم افزار زیبوک شماست. میدونم که گفتی بیشتر زیبوک مطالعه داری و توی زبان شناس نیستی.
مشکلی نیست.
شما همین زبوک را که می خونی، محاسبات شاخص لغات، مدت زمان مطالعه و شاخص لغات روز، در نرم افزار زبان شناس لحاظ میشه، میتونی از صفحه نرم افزار زبان شناس، اسکرین شات بگیری.

البته قبلش باید در نرم افزار زیبوک :

و البته در نرم افزار زبان شناس هم :

این تیک را زده باشی : "زمان مطالعه را در برنامه ها جمع کن"

حالا هر چه قدر (از نظر زمانی) شما مطالعه کنی و یا اینکه لغت جدید یاد بگیری و وارد جعبه لایتنر کنی،

چه توی زیبوک
چه توی زوم
و یا توی خود زبان شناس

مجموع اونها در صفحه اصلی زبان شناس نشان داده خواهد شد.

12 پسندیده

موافقم :sunglasses: :smiley: :rofl:

ایول بیش از 3000 لغت! ماشاالله :hugs:

9 پسندیده

تا اینجا اوکی هستید. حالا اگر نرم افزار زبان شناس (نسخه موبایلی) را نصب کنی، و اون دو تا تیکی که گفتم را بزنی (برای آقا مصطفی در همین پیج توضیح دادم، باز هم پایین همین جواب ، توضیح میدم) کار تمام است.

شما همین زبوک را که می خونی، محاسبات شاخص لغات، مدت زمان مطالعه و شاخص لغات روز، در نرم افزار زبان شناس لحاظ میشه، میتونی از صفحه نرم افزار زبان شناس، اسکرین شات بگیری.

البته قبلش باید در نرم افزار زیبوک :

و البته در نرم افزار زبان شناس هم :

این تیک را زده باشی : "زمان مطالعه را در برنامه ها جمع کن"

حالا هر چه قدر (از نظر زمانی) شما مطالعه کنی و یا اینکه لغت جدید یاد بگیری و وارد جعبه لایتنر کنی،

چه توی زیبوک
چه توی زوم
و یا توی خود زبان شناس

مجموع اونها در صفحه اصلی زبان شناس نشان داده خواهد شد.

8 پسندیده

ممنون
دفعه ی بعد هم باز میفرستم.
فقط این حداقل مطالعه روزانه که برای بنده بیستاست میتونید توضیح بدید دقیقا چه کاربردی داره؟ تشکر

5 پسندیده

اون حداقل زمانی هست که شما برای نرم افزار تعیین میکنید که “چقدر در طول روز به زبان گوش می دهید” و بر اساس همین زمان زنجیره مطالعه روزانه شما در نرم افزار محاسبه میشه.

پس اگر یه روز 19 دقیقه مطالعه (به زبان گوش دهید) اون روز زنجیره شما قطع میشه و عدد اون دوباره صفر میشه.
حالا برای اینکه زنجیره قطه نشه و عددش صفر نشه، شما را ملزم میکنه که هر روز 20 دقیقه مطالعه (به زبان گوش دهید) داشته باشید.

9 پسندیده

This is my status

30 پسندیده

Wow! Great level 5 congratulations :clap:

12 پسندیده

Thank u Mr. Mansour :pray:

8 پسندیده

17 پسندیده

دوستان خوب زبان شناس، آماده باشید! :sunglasses:

کم کم (فقط 5 روز دیگه) داریم به پایان آذرماه نزدیک میشیم وقت “چالش : پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری” میشه:heart_eyes:

امیدوارم از اول آذر تا حالا زنجیره شما قطع نشده باشه.

روز اول دی (بعد از ایام خوش شب یلدا و تعطیلات کریسمس! :wink: ) اسکرین شات صفحه اول نرم افزار زبان شناس خودتونو اینجا به اشتراک بزارید :smiling_face_with_three_hearts:

@hnaseri
@golmirzaei
@YoKambiz
@Farzad_Poodineh
@fdoosti
@a.bayani
@ala
@pari
@afarkhani
@jackiran16
@hossein_mahmoodi
@linus_comex
@majedzohreh
@mateacher95
@hamdam
@ehn.ehsan
@nazilans
@dordane
و سایر دوستان عزیزی که نامشان از قلم افتاده :sunglasses:

11 پسندیده

با سلام
تازه رسیدم به سطح سوم

ساعت مطالعه روزانه هم رو سه ساعت و یک ساعت فیلم

8 پسندیده

انشالله که بتونم پیوسته و مداوم برنامه ادامه بدهم
البته من هفت هشت سالی هست که فیلم و سریال با زبان اصلی و زیرنویس میبینم برای همین یکم تو شنوایی زبان راحتم ومتوجه میشم

7 پسندیده

احسنت به شما دوست عزیز :hugs:
عالیه.
مخصوصا اینکه گفتید زبان اصلی فیلم میبینید.

دو نکته کوچیک :sunglasses: :wink: :
۱. البته باید تا اول دی ماه صبر می کردی! چالش ماهانه است و در تاریخ اول هر ماه، اسکرین شات میزاریم.
۲. فقط اسکرین شات از صفحه اول نرم افزار زبان شناس.

4 پسندیده

با سلام
بله درست میفرمایید منم تازه تاریخ رو دیدم متوجه نشدم شرمنده
انشالله این چالش رو مشارکت میکنم

5 پسندیده

خب من هم به باشگاه صدتایی‌ها پیوستم :sunglasses:

17 پسندیده

به به دوست عزیز @eivari

ممنون از وقت شناسی در پیگیری چالش زنجیره یادگیری (دقیقا اول ماه :hugs: )

تبریک ویژه هم عرض میکنم بابت تلاش و پشتکار شما در پیوستن به باشگاه صد تایی ها :hugs: :sunglasses:

6 پسندیده

16 پسندیده

15 پسندیده

17 پسندیده