چالش وبلاگ terme.javadi4878 چیست بالاتر از شادی ؟

سلام به دوستان
تجربه ی شخصی بنده اینه که هیچی مثل پارتنر نمیتونه مکالمه رو تقویت کنه. البته تو بلند مدت و همونطور که آقا کامبیز گفتن بهتره از نزدیکان باشه. بنده همین مکالمه ی دست و پا شکسته با کلی سوتی ای که دارم رو مدیون مکالمه با پسرخالم هستم که تقریبا تو یه سطحیم. الآن خیلی وقته باهاش مکالمه نکردم و آرزو داشتم ای کاش مشغله هامون کمتر می بود و هر روز میتونستیم مکالمه داشته باشیم با هم. با خود مثلا تو آیینه صحبت کردن به نظر من فعالانه نیست و من که اصلا نمیتونم انجامش بدم. شما هر چقدر هم گوش بدید ولی ازش استفاده نکنید هیچ فایده ای نداره. لتس تاک های تالار هم خیلی برام موثر بوده و امیدوارم باز دوباره راه بیوفته.
با تشکر از تمام دوستان

7 پسندیده

سلام به دوستای گلم.
من معمولا با خواهرم انگلیسی صحبت میکنیم بخصوص وقتی نخوایم کسی حرفمونو بفهمه و خیلی خوبه.
اما تجربه با خارجی زبان الان دارم با ی اقای برزیلی صحبت میکنم. به قول شما ترمه خانوم اره مشکل وقت هست بالاخره ساعتامون بهم نمیخوره اما اینکه جرات کنی حرف بزنی هم سخته هم شیرین. اولاش فقط تایپ میکردم اما الان خودمو مجبور کردم voice بدم که ترسم بریزه

6 پسندیده

سلام به شما برادر کامبیز دیرباز ببخشید کامبیز کشاورز (همین جور نمکه که می ریزه :smile:)

از کره ی زمین بدم میاد

اره ولی کو گوش شنوا

you could say that but you know i’m trying my best

هیچ وقت بهش فکر نکردم راستش

باور کنید اگه پیدا کردن این شخص غیر ممکن نباشه لااقل خیلی سخته و حداقل از لحاظ تفاوت زملنی به مشکل می خورین

تقریبا هیچی

نه اصلا هیچ وقت

ازشون یه خاطره نوشتم . ولی واقعا برام جذاب بودند

فکر کنم همین موضوع رو اشتباه برداشت کردم

صد در صد ولی به چه قیمتی :face_with_raised_eyebrow:
راستی آقا من همین که پست گذاشتمو اسم وبلاگو به یک قدم فراتر تغییر دادم شما یک گام به عقب برداشتین. تداخل جالبی بود :sweat_smile:

7 پسندیده

without any doubt!
Because human is made in conversation & Of course, I can talk with myself only with the words and information I have,
not beyond that!

7 پسندیده

سلام به آقا آرمین گرامی
مرسی از درمیون گذاشتن تجربیاتتون که بسی مارو مشعوف نمود
فک کنم هر تجربه برای شما تبدیل می شه به یه چالش بزرگ و البته خاطره ساز
به دوستای خارجکیتون سلام برسونین :tulip::tulip::tulip:

3 پسندیده

خدایی اقا کامبیز تمام واقعیات رو گفت. منم کاملا با نظرات ایشون موافقم

4 پسندیده

سلام هنگام جون
اره دقیقا این تجربه ی من و برادرم هم هست و خیلی منفعت داره واقعا
آفرین واقعا خیلی خوبه که خودتو به چالش می کشی :muscle::muscle:

4 پسندیده

به قیمت دلار روز.خخخ

دقیقا همینطوره چون من درسته که زبان رو با زبان شناس 2 ساله شروع کردم ولی اعتماد به نفس صحبت کردن روقبل عید بدست اوردم و تو عید اولین مکالمم رو داشتم.پس هنوز برام خیلی چیزا چالش برانگیزه.

چشم حتما.قبلا برنامه داشتم باهاشون صحبت که میکنم ضبط کنم بفرستم اینجا ولی خب نشد.دوست داشتم یه مصاحبه راه بندازم باهاشون ولی خب یکی رو میخواست مثل اقا کامبیز.
پس فعلا بیخیال این چیزام تا بعد

3 پسندیده

دقیقا ما که نداریم خوش به حال اونایی که توش غلط می خورن

نزنین این حرفو ما که مشتاقانه منتظریم

4 پسندیده

درود مهربانو، روز خوش
سپاس که تجربه‌های سودمند تان را با ما در میان گذاشتید، بهره بردیم.
I haven’t had a partner for speaking yet.

Partly I agree with you, but I think talking with someone else is more beneficial and makes us more active in speaking so we can talk with less mistakes. In addition we learn that “what words do we realy need to?”
My few expriences in talking in English with people was face to face and took place in Shiraz and other close cities around, That was for more than two years ago and I didn’t know a large vocabulary in that period (almost 2000 words or less) but it was so interesting that I could talk about anything that I wanted, I didn’t think that my vocabulary was just a few, I make sentences instead of words that I didn’t know.

These experiences were very exciting and I like more expriences like that.
This was my opinion.
Have a good day

7 پسندیده

سلام ترمه بنظره من عالیه چت کردن با افراد خارجی
من چند بار تجربه داشتم ولی من میخواستم باهاشون تمرین کنم ولی متاسفانه هر کدومشون میومدن آقا بودن
یکم صحبت میکردیم بعد میزدن تو جاده خاکی میگفتن
عکستونو بفرستید یا …و منم مجبور میشدم بلاک کنم و یک بار یه آمریکایی بود باهاشون صحبت کردم بعد گفت عکس بفرست نفرستادم بعدش گفت تو ۸۰ سالته تو زشتی بخاطره همونه عکستو نمیفرستی :joy: من حرفاشون رو‌میفهمیدم خیلی کم پیش میومد که حرفاشونو متوجه نشم
خوب بود ولی ایکاش درخواست بی جا نمیکردن
از شانس من تا حالا با یک خانمم انگلیسی چت نکردم

8 پسندیده

و خیلیم به من فوشهای بد دادن:joy::smirk:

3 پسندیده

سلام عزیزم
صد البته که خوبی های خودشم داره درست میگی :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

خانم ها که همیشه غریب واقع شدن دیگه اینجا و امریکا هم نداره خواهر :laughing:

2 پسندیده

یکبار نشد با خانم چت کنیم منم دیدم سودی نداره پاک کردم برنامه رو

2 پسندیده

:sunflower::sunflower::sunflower:thank you so much Mr farokhvand for your cooperation
yes you bet, talking with foreigners could be an exciting experience ever and those people who are living in shiraz or cities like this are so lucky in this field

6 پسندیده

ممنون عزیز دلم. :heart::heart::heart::heart::heart:

1 پسندیده

دوباره مکالمه رو شروع کنید. مرداد نوبت مصاحبه شماست :+1::grinning:

برزیل که قشنگ اونور کره زمینه :joy::joy:

شب ما صبح اوناست

:joy::joy::joy::joy::joy:

:+1::joy::joy::joy:

متاسفانه کسی خبر نداره تو کره های دیگه چه زبونی صحبت میشه

این آدما هستن خدا نکنه جلوشون اشتباه کنید. چپو راست گوش زد میکنن و هی میگن.

خوشبختم، اون منم :upside_down_face:

حقیقت اسم دوم منه ( دروغ اسم سومم)

اون خانوم روسیه رو حاضرم مصاحبه کنم. :upside_down_face:

از جنبه ی انگلیسی میگم البته. :laughing:

یادمه یه خانومه تو سایت Italki شاکی شده بود گفته بود اینجا سایت dating یا یا یادگیری زبان.

6 پسندیده

بنظرم بعضیا اصلا برای یادگیری نمیان فقط برای …میان😂

2 پسندیده

سلام به همه ولا من ن اینستا دارم ن این چیزای مجازی و از کلمات چالش و اینا حتی معنی اینارو هم نمیدونم
سوالم شاید خیلی ابتدیی باشه
من چجوری میتونم با افراد خارجی مثلا استرالیا چت کنم ؟ راجب اقتصاد و امید به زندگی و… از چه سایت های باید استفاده کنم؟
معنی چالشم بگین و فایدش چیه😁

2 پسندیده

خواهش می‌کنم، از این تاپیک بسیار بهره بردم، برای من یک یادآوری بود که زمان یافتن یک هم‌سخن/پارتنر رسیده است. :heart_eyes:
پیروز باشید

2 پسندیده