چالش تا پایان شهریور- شروع دوباره من در زبان انگلیسی

انشاالله
چالشهای تالار چه مربوط به شما و چه جناب کشاورز و چه دیگر مربیان و دوستان قدیمی تالار واقعامعرکه اند و بسیار راهگشا و محرک عالی هستند برای پیشرفت در زبان آموزی.
ممنون از همه ی شما عزیزان.:rose::rose:استارتش رو که جناب کشاورز بااین ایده ی جدید و ناب و خلاقانه شون زدند
انشاالله چالشهای دیگه هم هرچه زودتر راه بیفته و دوباره تالار پراز جنب و جوش بشه:rose::rose::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

؟:pray:!

#با_تشکر :blush::blush::blush:

4 پسندیده

سلام :rose:
اون عدد قرمزه تعداد کلماتی که هر روز کاملا یاد گرفتید رو توضیح میده
آبیه رو منم نمیدونم :sweat_smile:
مورد آخری هم مقدار ساعتیه که برای خوندن مطالب تالار اختصاص دادیم (یا به عبارتی آنلاین بودیم)
تا الان برای من 27 روزه

ـــــــــــــــ
اگه موردی رو اشتباه میکنم
از آقای ناصری @hnaseri و یا دوستانی که میدونن خواهش میکنم که اصلاح کنن :pray:

7 پسندیده

سلام :slight_smile:
آقا فرزاد تا حدودی جواب سوالتونو دادن،
راجع به سوالی که در مورد لایتنر پرسیدین من یکم کامل تر میکنم جواب ایشونو:

عدد قرمز و آبی که شما گفتین مربوط به جعبه لایتنر میشه و براساس تعداد لغاتی که وارد جعبه لایتنر میشه و در نهایت خارج میشه محاسبه میشه
به عنوان مثال وقتی شما ۱ کلمه رو وارد جعبه لایتنر میکنین، زمانی که اون لغت رو مرور میکنین و کلمه از طبقه اول لایتنر به طبقه دوم میره ۰.۰۶ به اون عدد آبی اضافه میشه
مقدار اضافه شدن عدد برای هر طبقه از لایتنر اینجوریه:
طبقه اول به دوم: ۰.۰۶
طبقه دوم به سوم: ۰.۱۲
طبقه سوم به چهارم: ۰.۲۵
طبقه چهارم به پنجم: ۰.۵۰
و در نهایت خروج از طبقه پنجم: ۱

در واقع این شاخص نشون دهنده اینه که شما هر روز چه اندازه لغت رو تو جعبه لایتنر مرور کردین و هر چقدر بیشتر باشه یعنی شما تو بحث لایتنر بیشتر زمان گذاشتین
عدد آبی نشون دهنده میزان مرور لایتنر به صورت روزانه هستش و زمانی که وارد روز بعدی میشیم صفر میشه.
و عدد قرمز هم جمع عدد های آبی هر روز از زمانی که نرم افزار رو نصب کردین رو نشون میده.

در کل این موضوع رو بگم که عدد هایی که تو شاخص قرمز نشون داده شده به معنی تعداد کلماتی که بلد هستیم یا داخل جعبه لایتنر هست نیست
و فقط نشانگر اینه که چقدر با لایتنر کار کردین .

12 پسندیده

آهنگ تکون بده آرش برای ایشونه دیگ
@R.min :rofl::rofl::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

خخخخخ.اتفاقا تهش میخواستم از ابیات گرانمایه شاعر آرش بزارم ولی بیخیال شدم

4 پسندیده

آره انقدم مفیده آدم تو افق محو میشه:rofl::joy::joy:

2 پسندیده

سلام :rose:
ینی شما ۲۷ روزه نان استاپ آنلاین بودین؟
خداقوت :sweat_smile: :facepunch:

:pray::blush:مرسی

2 پسندیده

مرررسی … خیییلی کامل و عالی بود!:pray: … خوشحالم که این سوالو بالاخره پرسیدم :grin:

خواهشمندم که اگه این مطلب جایی عنوان نشده، بصورت یه پست یا مقاله توی عنوان اصلی قرارش بدین و در کنار همون پیامای مفیدی که ابتدای نصب نرم افزار برای مخاطب می فرستین، برای همه ارسال بشه، چون اینجور که من فهمیدم در بدو امر این سوال برای همه ایجاد میشه !
@hnaseri @golmirzaei :blush::pray::rose:

3 پسندیده

خخخ
اینجوری به نظر میاد :joy:
خواهش میکنم :white_flower:

3 پسندیده

خواهش میکنم :slight_smile: :sunflower:
اول که نرم افزارو نصب میکنیم رو هر گزینه ای که کلیک میکنیم یه راهنمایی کلی میاره ولی آره به نظر منم خیلی لازمه که آموزش کامل از طرز کار قسمت های مختلف نرم افزار گذاشته بشه چون خیلیا با اینکه خیلی وقته دارن با برنامه کار میکنن ولی هنوز کامل همه قسمتا رو بلد نیستن.

5 پسندیده

من بر اساس این توضیحی که برای این قسمت نوشته ن، حدسم اینه که سازندگان برنامه قصد داشتن کاربر درگیر حل معادلاتِ لایتنری و دودوتا چارتا کردن نشه!
با این حساب شاااید بهتر می بود این عدد اعشاری بوسیله ی یه نموداری چیزی از چشم ما پنهون می موند ولی در عین حال به شکلِ هیجان انگیزی پیشرفتمون رو هم نشون می داد!

4 پسندیده

آنجا که نوشته “این شاخص را بالا نگه‌دار” این را به ذهن می‌رساند که اگر چند روزی زبان کار نکردیم شاخص مان پایین خواهد آمد.
@hnaseri

به نظر ام این جمله را باید به شیوه‌ای بهتر گفت. :hibiscus:

3 پسندیده

Try to use different contents in Zabanshenas and figure out which one is the best for you.

Not a good assessment

سر شلوغ هم شد هیچوقت زبان رو کنار نزارید.

یکی از اشخاصی که مورد علاقه منه جف کاوالیر هستش. یکی از شعار هاش اینه همانند یک ورزشکار ورزش کن.

یعنی درست و جدی.

حالا من به شما میگم همانند یک زبان آموز واقعی زبان بخونید.

درست مثل ورزشکاری که سرش شلوغه باشگاهشو میره، مواظب غذایی که میخوره هستش، مواظب استراحتش و تمرینشه، شما هم مواظب زمانی که صرف زبان می کنید باشید. مثل یه معشوقه باهاش برخورد کنید:

#مثل_کامبیز_نباشید

سلام ممنونم ازتون بانوی محترم :rose::rose:

ایشالا با یاری شما :rose::rose::rose:

احسنت بر شما :+1::+1::grin:

دوستان اگر شما هم قصد مشارکت دارید حتما در لتس تاک ها هر از چند گاهی یه review بدید که ببینیم چه کردید :+1:

12 پسندیده

@YoKambiz tnx a lot

2 پسندیده

@kambiz_mbiببخشید.من خیلی لغت به لایتنر اضافه کردم ولی امروز خواستم بخونم فقط ۸ لغت بود بقیه نبودن …نمیدونم چرا؟

3 پسندیده

سلام.احتمالا شما به لایتنر اضافه نکردین و فقط زدین نمیدانم.اگر دکمه اضافهدبه لایتنر رو نزنید کلمه مورد نظر تا ابد زرد رنگ میمونه و مرور هم نمیشه کرد و فقط تو درسهایی که اون کلمه رو داره زرد رنگ نمایش میده.پس برید چک.کنید ببینید چطوریه

3 پسندیده

دقیقا …من هم اضافه به لایتنر زدم و هم نمیدانم:sweat_smile::sweat_smile:مرسی بابت راهنماییتون

3 پسندیده

وای منم واقعا نیاز داری یه جوری زنجیره ام حفظ بشه :sweat::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز،
من نصف مدت شما ، حدود یکسال و نیم هست که با زبانشناس هستم و واقعا پیشرفت چشمگیری در سطح زبان داشتم طوریکه در 3 مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی شرکت کردم و در 2 مورد عملکرد واقعا خوبی داشتم. الان 2 ماهی میشه که حس میکنم انگیزه ام مقداری افت کرده و دارم منابع جدید مثل زیبوک رو امتحان میکنم و یا برنامه مرور Power English و Real English رو در دست اجرا دارم.
پست شما رو که دیدم یاد حس و حال خودم افتادم. خوشحال میشم اگر در طی این مسیر بتونم کمکی کنم.

8 پسندیده