راه های رفتنی و نرفتنیِ موفقیت

احساس پوچی نکنین
لااقل شما زبان می دونید که خیلی کاربردیه و البته تو کشور ما خیلی نیستن کسایی که بلدشن
بگردین تو فامیل ببینین کسی که توانایی داره تو محیط کارش کاری براتون پیدا کنه دارین ؟

3 پسندیده

اول سلام ترمه جون
خوبی بانو؟
کم پیدایی؟؟
می بینم خیلی ناامیدی هم تو تالار موج میزنه :thinking::thinking::thinking:
می بینم آقا آرمینم @R.min تو خط ماست، کتاب میخونه اونم چه کتابایی :star_struck::star_struck:

عه دنبال ملموسی؟؟؟؟؟؟؟؟ راستش من یک ایده به نسیم دادم تو گنجینه انگیزش یک حرکتی بزنیم، ولی راستش فیدبک بچه ها رو هم نمی دونستم، فکر کنم @a.bayani حالا میتونیم استارتش رو بزنیم

5 پسندیده

بنظرم نظر سنجی رو بزن تو انگیزش که خود بچه ها تعیین کنن رو چه مواردی اول شروع به بحث شه عزیزم :smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

اون عددی که جلوی عکس هدفنه نشون دهنده ی دفعات مطالعه درس هست

2 پسندیده

خب کدومش مربوط به شخصه ؟که چند بار گوش کرده

1 پسندیده

فهمیدم …مرسی مرسی لطف کردین

1 پسندیده

الان یه کم خجالت کشیدم بپرسم :sweat_smile: :pray: :kissing_closed_eyes: ولی واقعا برام سواله … آدمیزاده دیگه بالاخره!

برای نمونه جملاتی از قبیلِ:

این درِ بی صاحابو یواش تر ببند!
خیرِ سرت! آشغالارو پاشو بذار دمِ در خفه شدیم!
اگه یه جو عقل توو سرت بود، حال و روزت این نبود!
این وامونده عــــدددل توو همین هیری بیری که بچه داره عَــررر می زنه، باس خراب شه؟

البته همینطور که شاهد هستید، همۀ جملات توی موقعیت های عصبی ان و من نمیتونم اصلااا عصبیتِت رو متصور بشم :grinning_face_with_smiling_eyes::kissing_heart::pray::kissing_closed_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

#جاست_فور_فان

2 پسندیده

سوالتون رو میشه یجور دیگه بپرسید.درک.نکردم

1 پسندیده

سلام حنانه جون
مرسی عزیزم منم خیلی دلم برات تنگ شده بود :heart_eyes::heart_eyes:
آره راستش الان خیلی فعال نیستم اینجا هرازگاهی سر میزنم ولی
من نمی دونم موضوع کارتون چیه دقیقا ولی به نظرم چیزی که دغدغه ی امروز همه ی ماست به ویژه جوون ترها کار و موقعیت و زندگیشونه
همه از اینکه وابسته ایم و از اینکه هرچی دست و پا می زنیم انگار افاقه نمی کنه خسته شدیم
اگه موضوعی باشه که بتونه در عمل یعنی در زندگی واقعی کمک کننده باشه و فقطم ذهنی و انگیزشی نباشه خیلی خوبه من که خودم پایشم

4 پسندیده

نسیم خانم یه ویس داده گوش کنید

2 پسندیده

البته بگم نسبت به چندسال گذشته که خیلی بهتر شدم و دیگه تک بعدی نیستم. بعد از وقتی که به دوره های دکتر شیری مثل من خشنود، من ارزشمند و کمال طلبی منفی گوش دادم.

5 پسندیده

سلام بزرگوار
چقد خوبه تو این سن داری همچین سوالی میکنی، من پیشنهادم اینه تا میتونی مهارتت رو بالا ببر، دنبال درآمدی؟منتظر استخدام نباش، مهارت های کامپیوتری یاد بگیر، از ترجمه هم میتونی درآمد کسب کنی، طراحی سایت، طراحی لوگو، بروشور تبلیغاتی، کارتم راحت میتونی توی تلگرام و شبکه های اجتماعی پر بازدید کننده گسترش بدی نیازی به اجاره مغازه و نمی دونم فلانم نباش، فقط اراده میخواد و پشتکار، زمین خوردی ناله نکن بلند شو با قوای بیشتر باهاش بجنگ، نکته مهمم اینه که سعی کن با ادمای مثبت نگر هم هم کلام بشی، بخدا خوشبختی خیلی راحته فقط باید راهش رو پیدا کنی

7 پسندیده

میخواستم بفهمم چند بار گوش کردم به انگلیسی قدرت که شما توضیح دادین و فهمیدم …ممنون

2 پسندیده

نسیم جون صدات برای پادکست خیلی خوبه ها
کلا آرامش میده به آدم

5 پسندیده

اوه اوه اوه پس خط شما کج و کوله هست. خخخخخ
خیلی مخلصیم بانو.

4 پسندیده

فدات عزیزم :heart_eyes::heart_eyes: منم دلم تنگ شده بود، یادم نمیره اولین نفری که تو تالار باهاش صمیمی شدم :rose::rose:
نسیم جان @a.bayani یافتم اولین فایل دوره رو راجب چی بزاریم، کار مهم ترین دغدغه همه جووناست

5 پسندیده

آفرین :+1:
این درک کردن خیلی مهمه.

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون
رشتمونم چیزیه که نمیشه ازش پول درآورد (الهیات) کارای کامپیوتری هم نمیتونم بکنم. چشممام زیاد ضعیفه. ولی بنده اینارو نمیگم که فک کنید ناامید هستم. یه نفر میگفت این چیزا تو سن تو طبیعیه. ولی باید یه انقلاب تو زندگیم ایجاد کنم. باز هم ممنونم.

4 پسندیده

نسیم می دونی میخواستم بگم یک توضیح کوتاه در مورد اون چیزی که تو ذهنمه تو یک ویس برا بچه ها بگم بعد نظرسنجی بزاریم که اول رو چی کار کنیم، ولی خب خوشبختانه اینجا شرایط مهیا شد و گویا دغدغه کار هست، به نظر من در کنار ویس ایده های کار رو هم برای بچه ها بزاریم عالی میشه

3 پسندیده

آقا مصطفی فقط کامپیوتر نیست که، مثلا یکی کتاب میتونه بنویسه، یک درسی رو میتونی تدریس خصوصی بزاری (الا ماشاالله دانش آموز ضعیف داریم، مثلا عربی کنکور میتونی تدریس خصوصی بدی؟ یا نکته تست زنی بگی؟) ایده زیاده، حالا من خودم چون علاقم به کامپیوتر بود مثل اونو گفتم.
شما که سنی ندارید هنوز. مثل ما 30 سال بشید دیگه برا خودتون آقایی هستید، هر چند که ماهم دیر نشده ولی شما اون موقع 8 سال از ما جلوتر هستین

2 پسندیده