تقسیم بندی دوره ی انگلیسی در یک دقیقه VOA

سلام و درود به همگی
خدا قوت
من هم خلاصه فرصت شد شروع کنم.
فقط یه موضوعی جناب آقای فرزاد @Farzad_Poodineh
درس دومی که به من دادید عنوانی که در بالای ویدیو در تصویر نشون داده میشه این هست:
Somewhere under the rain cloud…
اما درس در مورد اصطلاح زیره:
In your blood
من هم در عنوان متن In your blood رو نوشتم
در صورتیکه صلاح میدونید ملاحظه بفرمایید
آدرس لینک درس

11 پسندیده

سلام مشتی

خداقوت

من از پتانسیل کار گروهی بچه های تالار مطمئن بودم که رو کمکشون حساب کردم
حرف ندارن واقعا :heart:

واقعا

همین که در خواست مشارکت میدید خودش مثل انجام کار می مونه
شما همیشه به تالار لطف داشتید :rose:
شاید خودتون ندونید یا حس نکنید اما لایک های شما باعث میشه که افراد تازه کار انرژی مثبت بگیرن و به حضور بیشتر در تالار ترغیب بشن
همین خودش یه دنیا کمکه :blush:

حتما
باعث افتخار خواهد بود

سلام
مرسی دوست عزیز
بعدا خودم چک میکنم
شما اولویتتون رو ویدیو قرار بدید :slightly_smiling_face: هر چیزی که ویدیو میگه همون رو ملاک قرار بدید :rose:

11 پسندیده

سلام مجدد و خسته نباشید
چشم حتما
ممنون از توجه تون :four_leaf_clover: :cherry_blossom:

11 پسندیده

واقعا عالی گفتید لایک هاش یه حس خوب به من تازه وارد می ده… تازه هر کامنت مملو از گل میترا خانم می بینم انرژی می گیرم هر چند من ایشون زیاد نمی شناسم.

11 پسندیده

قربونت آقا فرزاد. هستم در خدمتت. کمتر حرف می‌زنیم و بیشتر گوش میدیم…واقعا دم همتون گرم…

11 پسندیده

مخلصم

چند وقت یبار یه لایکی بزن انرژی بگیریم :grin:

8 پسندیده

داداش تو لایک نگرفته توی قلبی. انرژی رو ما از شما میگیریم… :pray::pray::pray:

8 پسندیده

اختیار داریند لطف و محبت شمارو میرسونه :rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::white_flower::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::tulip::rose::tulip::rose::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet: من در مقابل زحمات و فعالیتهای شما و بقیه دوستان تالار شرمنده بوده ام و هستم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:لایک کردن هم کاری نیست پیامهای تک تک شما دوستان برام ارزشمند بوده و هست :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:واقعا شرمنده تون شدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:موفق و سربلندی شما و دیگر دوستان آرزوی قلبیم همیشه در اوج بمانید :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::tulip::rose::tulip:

تروخدا نفرمایند :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:باعث مسرت و افتخار من خواهد بود بتونم کمکی بکنم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower:

8 پسندیده

سلام شبتون پر نور :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::rose::hibiscus:شما محبت داریند شرمنده ام نفرمایند :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower:والا من کار خاصی نمیکنم انرژی رو من از پیامها و صوتهای زیبای شما دوستان میگیرم تک تکتون بمب انرژی و محبت هستیند :wink::wink::wink::wink::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom:برقرار و پایدار و موفق باشید :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom:

8 پسندیده

باسلام و روزبخیر به همه دوستان
و عرض خدا قوت
جناب آقای پودینه @Farzad_Poodineh
۶ تا درسی رو که برای من انتخاب کرده بودید تمام شد.
ممنون از اینکه زمینه این مشارکت رو فراهم کردید.
فرایند لذتبخش و آموزنده ایی بود.
سپاسگزارم
بهروز باشید. :blossom:

8 پسندیده

سلام امیدوارم هر جا هستید شاد و سلامت باشید

تایپ تموم شد امیدوارم درست تایپ کرده باشد.

امیدوارم یه روز تو ترجمه کمک کنم :sweat_smile:

8 پسندیده

سلام صنم خانم، خداقوت
ممنون از مشارکتتون :rose:
امیدوارم در مراحل بعدی هم بتونم از کمک هاتون بهره ببرم.

سلام خانم خلیلی، ممنون از مشارکتتون :rose:

من هم آرزوی متقابل دارم

من هم امیدوارم باز هم بتونم از کمکتون بهره ببرم

8 پسندیده

سلام و عرض ادب
انجام وظیفه بود.
خوشحال میشم این افتخار نصیبم بشه که همکاری هرچند کوچکی داشته باشم. :four_leaf_clover:

7 پسندیده

شرمنده باز پیام میدم اقا فرزاد ولی این ویدیو درس ۵ بنده هنوز اپلود نشده ، دو روز گذشته :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

سلام دوست عزیز @miss_mary

اگر منظورتون قرار گیری در اپلیکیشن هست دکمه تایید رو باید استاد @hnaseri بزنن برا همه هنوز ثبت نشده که وارد اپ بشه

6 پسندیده

سلام :hugs: نه خود ویدیو نیست که متنشو تایپ کنم گفتن قرارش میدن :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

خواهش میکنم :rose:
سیستم یکم مشکل داشت
هر وقت درست شد بهتون اطلاع میدم :pray:

8 پسندیده

سلا فرزاد جان @Farzad_Poodineh
چرا متنهایی که دوستان تایپ کردن تو اپ نیومده هنو؟!

7 پسندیده

سلام
متن ها توسط سیستم چک میشن و بعد وارد اپلیکیشن میشن

8 پسندیده

سلام دوستان کسی هست بخواد بجای بنده متن ها رو تایپ کنه؟ کسی میتونه؟

6 پسندیده