🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

:joy::joy::joy: بخدا نمی تونم :joy: زیادی مودب هستم! :expressionless::expressionless:
پس اینجور باشه، مجبورم بگم مربی :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon::joy::joy::joy:
منم دیگه شات گزارشی می فرستم :green_heart::blue_heart::yellow_heart::purple_heart:

5 پسندیده

شوخی بود اون قسمتش. شما هرجور راحتی بگو. :blush:

من با همه شکلش راحتم.

5 پسندیده

فاطمه که داد. دخترم فعاله همیشه :smiling_face_with_three_hearts:
من تنبل هستم. ولی میدم زین پس چشم.

7 پسندیده

کتاب “مدارسی که ما را کند ذهن می کنند” از قسمت “کتاب های غیر داستانی” :blue_book::green_book::notebook::books:

13 پسندیده

الهه جان حتما نقد یا نظرتون رو در خصوص این کتاب برام بفرستید خیلی خوشحال میشم. چون خیلی مهمه برام :rose::rose:

5 پسندیده

چشم نسیم خانم @a.bayani :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
راستش من با مضمون این کتاب بیشتر غصه خوردم!! :joy::joy::neutral_face::expressionless::expressionless: مخصوصاً فصل “مدرسه روانی”!
هفت بار خوندم این فصل رو … :broken_heart:

5 پسندیده

آره میدونم عزیزم حقایق تلخ زیاد داره :grin:
امید که فتح بابی بشه برای ایجاد تغییر در آینده :rose:

5 پسندیده

بلههههه … :clap::clap::clap::joy::joy::joy: از درون آدم رو نابود می کنه. اون کتاب “سلاح های آموزش جمعی” که از همین نویسنده هست، همین جوری نابود گره.
چون مربوط به رشته ام هست، درصد ویران گری کتاب برای من خیلی بالاتر می ره. :joy::joy::neutral_face::expressionless::expressionless:

5 پسندیده

چشم :sweat_smile:
امروزو کلا بی انرژی گذروندم ولی اسکرین دادم اینقد که دختر خوبی ام :heart_eyes:

اره واقعا منم لذت میبرم . قشنگ معلومه کتاب رو کاملا جذب کردن. خلاصه های انگلیسی رو هم خیلی خوب مینویسن

مااااشالا بهش :clap::clap::clap:
فردا شب با اسکرین بیا :wink:

7 پسندیده

من فکر میکنم شرایط جدیدی که برای مدارس پیش اومده بشه ی روزنه امید واسه اینکه سبک رو عوض کنن. الان ایده ها رفته سمت مدارس انلاین و این حرفا، اگه بتونن از شرایط جدید درس بگیرن میشه به اینده فکر کرد

6 پسندیده

فاطمه خانم @fdoosti :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
کلاً این کتاب حرفش اینه که بچه ها نباید اینقدر درگیر مدرسه و آموزش اجباری و رسمی باشند. حالا آموزش آنلاین هم مشکلات خودش رو داره. این نویسنده بیشتر Home-schooling رو قبول داره.

6 پسندیده

بله از صحبت های شما متوجه شدم سبکش رو
من معتقدم برای عوض شدن شرایط قدیمی و روی اوردن به هوم اسکولینگ باید تو گذر زمان ی حد وسط قرار بگیره که مردم به بی ارزشی مدرسه رفتن آگاه بشن. برای همین گفتم الان که شرایط انلاین خوندنه اومده وسط شاید بشه بهش به عنوان نقطه عطف نگاه کرد
وگرنه به قول شما که مشکلات تدریس آنلاین هم که سرجاشه

6 پسندیده

کتابخونهای عزیز خدا قوت

میبینم از موقعیت خوب استفاده مفید میبرید و …‌. دعوت تون می کنم به یه گفتگوی خصوصی با اجازه

7 پسندیده

این حرف ها چیه خانم نیکنام؟! @ala :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
من از نسیم خانم @a.bayani :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: شما و بقیه دوستان تالار، تا حالا کلی چیز یاد گرفتم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rosette:

5 پسندیده

چشم عزیزم :rose:

قربون شما. منظور ایشونم تایید عمل من بود. چون ایشونم به آموزش علاقمندن :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

سلام
الهی :joy:؛ نه عزیز صحبت من با عاطفه جان شوخی بود .کلا خوبه تا تنوری داغ باشه نون رو چسبوند، من خودم چند بار برنامه گذاشته بودم کتابهای آموزشی زیبوک رو بخونم اما فرصت نشده بود. حال سعادتیست نخونده نظر شما رو بدونیم بخصوص که حیطه ی تخصصی شما هم هست

8 پسندیده

اصلا مساله home school یا خود school نیست خود ذات آموزش کاملا مساله دار هست. اینکه بچه ها باید طوری آموزش ببینند که هر مکان، هر لحظه و شرایطی قادر به درک و یادگیری از جهان پیرامونشون باشند. چطور یه کودک قادر به استفاده از گوشی های هوشمند هست قطعا بر اساس کنجکاوی ؛ سعی و خطا. این حس باید در تمام سنین آموزشی حفظ بشه حالا می خواد خونه باشه، یا مدرسه یا کوچه و بازار

9 پسندیده

خیلی ممنون خانم نیکنام @ala :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
کتاب دومی رو هنوز کامل نخوندم. دیدم مضمونش داره خیلی ناراحتم می کنه، فعلاً نصفه گذاشتمش کنار! :joy: بعضی جمله هاش مثل تیر خلاص بود!! :joy::joy::joy: ترسیدم کار به جاهای باریک تر بکشه …! :joy: کتاب “سلاح های آموزش جمعی” رو می گم. :green_book::blue_book::purple_heart::heart::green_heart::blue_heart::yellow_heart::sparkling_heart::two_hearts: مضمونش مثل اسم خودش، نابود گره!! :joy::joy::joy:

7 پسندیده

سلام دوستان کتابخوان :green_heart::blue_heart::yellow_heart::purple_heart::heart::two_hearts:
این شات کتاب “تسلط” :blue_book: که خیلی دوستش دارم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
کتاب کاملاً علمی با راوی کاملاً حرفه ای :rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
البته من یه پنج شش فصل میانی کتاب رو هنوز نخوندم.

12 پسندیده

با این تفاسیر راه درازی در پیش است :grin:

9 پسندیده