🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

سلام :blush:
کتاب روحی مرتب ( کتابهای خ ساده ) بریتیش .

داستان راجع به یه زوج جوانی که قصد خرید خونه دارن ، بعد اثاث کشی اتفاقات مرموزی تو خونه براشون پیش میاد …
آخرش خیلی خیلی باحال بود :grin:
از فصل دوم بدون صوت خوندم سریع تر ببینم چی میشه . آخر شب ویس اشم گوش میدم .

تو فصل اول هم راجع به نحوه آگهی خونه ها و مدل خونه و … یاد می گیرید ، جالب بود.

16 پسندیده

سلام :rose:
همین حرکت خیلی مفید تر از شنیدن و خوندن همزمان کتابه
.

فوق العاده مفید تر

9 پسندیده

دو سه تا کتاب دیگه رو هم اول بدون صوت خوندم حس بهتری داشتم ، البته بعدش فایل صوتی شونم گوش دادم مثل قصه شب .
حس خودمم میگه این طوری تاثیرش بیشتره :butterfly:

8 پسندیده

منم اکثرا یه پاراگراف رو میخونم و بهش دقت میکنم همه جوره بعد فایل صوتی رو پلی میکنم و همین مدلی ادامه میدم، مگه اینکه خیلی ساده باشه و همزمان بتونم پیش ببرم

5 پسندیده

کتاب دختر عموی من ریچل به پایان رسید

داستان از زبان فیلیپ گفته میشه که با پسرعموش آمبروس با هم زندگی میکنند و املاک و دارایی زیادی دارن که متعلق به امبروسه،تا اینکه امبروس برای تعطیلات به ایتالیا میره و اونجا موندگار میشه و بعد از مدتی به فیلیپ خبر میده که میخواد با ریچل دختر عموش ازدواج کنه و…

15 پسندیده

سلام دوستان عزیزم
کتاب برباد رفته پارت اولش تموم شد
همون طور که میدونین یکی از معروفترین رمان ها و کتاب ها هست

20 پسندیده

سلام بچه ها :butterfly:
من امروز دو تا داستان از قسمت VoA ، داستان هایی آمریکایی خوندم. ( جز کتاب داستان حساب میشه دیگه ) :hugs:

داستان اول از بسته چهارم legend of sleepy hollow
که راجع به معلمیِ که عاشق دختر یکی از ثروتمندان روستاشون میشه و رقیب عشقی اش و ماجرای بین این دو نفر و ربط ماجرا به یکی از افسانه های محلی اشون.

داستان دوم از بسته دوم تام و شیطان
راجع به مرد پول پرست و پیدا کردن گنج مخفی و قراردادش با شیطان

چند تا کتاب از همین مجموعه انتخاب کردم فعلا زیبوک گردی مو با این کتاب ها سپری میکنم.

راوی های این مجموعه عالین خیلی شمرده و واضح حرف میزنن :smiling_face_with_three_hearts:

13 پسندیده

خب راستش من اصلا برنامه ای برای ویس نداشتم، اما چون واقعا دلسوزانه داشتید راهنماییم می کردید، تصمیم گرفتم کتابی که اخیرا داشتم میخوندم رو ویس بدم و هم بقیه باهاش آشنا بشن، البته همون‌طور که از اسمش پیداست نویسندش از لحن «انگلیسی سخت :joy:» مخصوصا آخراش استفاده می کنه که دیه ادامه ندادم :grimacing::joy:

13 پسندیده

سلام دوستان :dizzy::dizzy::dizzy:
خوبید؟ چطورید؟ :blue_heart::purple_heart::blue_heart::purple_heart:

کتاب The subtle art of not giving a fuck از قسمت “کتاب های غیر داستانی” :books:

اگه بخوام خیلی خلاصه در مورد این کتاب بگم “این کتاب، در واقع در مورد اهمیت ندادن نیست! بلکه اهمیت دادن به چیزهایی است که واقعاً ارزش اهمیت دادن رو دارند …”
این کتاب، بشدت حال آدم رو خوب :blue_heart::blue_heart: می کنه.
من که دوست دارم هر دو سه ماه یک بار، بخونمش … :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck:

18 پسندیده

سلام
تا فصل 8 قدرت حال مطالعه شد.

Instead of fighting the darkness, you bring in the light.

13 پسندیده

دوستان
@aaaooo
@azam-123
ببخشید …
این تاپیک، مختص چت کردن نیست. رعایت کنید خواهشاً …
این مجرب ها، چه گناهی کردند که همش قیچی به دست، باید پیام های اسپم و چت ما ها رو قیچی کنند؟!

7 پسندیده

بی زحمت یه نگاه به کامنت هاتون بندازید.
اینجا گزارش کتابخوانی هست. نه تاپیک آشناییت دادن.
شما اگه می خوای ویس بزاری، باید یه تاپیک جداگانه براش ایجاد کنی.

لطفاً این تاپیک رو بخونید

4 پسندیده

سلام،ببخشید این داستان ترجمه داره؟
آدرش دقیقا کجاست؟

4 پسندیده

در مورد قوانین جدید من اطلاع نداشتم و ممنون که فرستادید، ولی فکر می کنم منظورتون رو فهمیدم چی هست. با توجه به پیامی که از آقا کامبیز فرستادید من ادامه نمی دم بحثو، اما برای اینکه سو تفاهم نشه میگم که اگه من در موضوعی یاد یه موضوع دیگه می افتم منظور این نیست که دقیقا همون شرایط موضوع پیشین وجود داشته، صرفا شباهت جمله بندی هست که منو یادش میندازه

5 پسندیده

سلام تو قسمت داستان های خیلی ساده اس، الان شما پرسیدی رفتم نگاه کردم دیدم ترجمه هم داره، ولی بهتره اصلا تو ذهنت به فارسی برنگردونی، وگرنه کتاب متن اصلی اش هم تو قفسه نوجوانان موجوده که خوب سخت تره قائدتا

7 پسندیده

سلام دوستان :cherry_blossom:

کتاب اول نارنیا رو خوندم. زیاد خوشم نیومد حوصله‌مو سر برد :smiley:

برا خوندن بقیه‌ی کتاباش مردد هستم. شاید به جاش سرگذشت ندیمه رو بخونم.

14 پسندیده

پروین خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
یه سوال :thinking::thinking:
شما همیشه همه لغت ها و اصطلاحات آبی کتاب ها رو یا سفید می کنی یا هایلایت زرد می کنی یا وارد لایتنر می کنی؟
من آخه خودم تو کتاب خوندن، خیلی به هایلایت های آبی دست نمی زنم … بس که محو محتوای کتاب ها می شم. :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck:
:purple_heart::blue_heart::green_heart::purple_heart::blue_heart::green_heart:

6 پسندیده

من به بیماری لغات آبی مبتلا هستم. :joy:

حتما باید از آبی بودن درشون بیارم (وسواس خیلی بدیه). ولی لغات رو نمی‌فرستم لایتنر، دیگه متنبه شدم این کارو نکنم. اگه لغت رو بلد باشم سفید میکنم اگرم بلد نباشم به نمیدانم تغییرش میدم. فعلا که میخوام لایتنرمو کامل خالی کنم. بعد با یه روش دیگه لایتنر بخونم.

12 پسندیده

سلام. روزگار همگی به خیر

این چند روز مشغول خوندن کیت ینسن-خبرنگار حرفه ای از مجموعه کتاب های سطح بندی شده ی زیبوک بودم. مجموعه ای 4 ساعت و نیمه که شامل دو داستان مجزاست…با لهجه ی کم بریتیش!

این مجموعه هم مشابه دو مجموعه ی قبلی :thinking: :face_with_monocle: :brain: :female_detective: البته این بار از زبان یه خبرنگار زن…نه یه کارآگاه خصوصی مرد.

ظاهراً اکثر کتابای این بخش از زیبوک به چنین ژانری اختصاص داده شده.

14 پسندیده

سلام عزیزم

پروین جان از چه لحاظ خوشت نیومد؟ آیا از لحن گوینده یا ساختار نویسنده؟ :grin:

5 پسندیده