یک سوال از اعضا محترم در مورد روند تالار

مدت ۵ ماهی هست که با زبانشناس زندگی می کنم و با تمام وجودم خود اپ و قبیله اش(ارجاع به کتاب قبایل ست گادین در زیبوک) را دوست دارم و خودم را عضوی از این قبیله می دانم. فقط یک موضوع من را آزار میده بحث های خارج از موضوع تاپیک ها زیر هر تاپیک هست طوری که اصل داستان فراموش می شه. فقط خواستم بگم البته متوجه ام همین نبود قید و دوستی ها و شوخی هاس که تالار رو زیبا و دوست داشتنی کرده اما همین موضوع باعث شده کمتر شخصی مثل من به تالار سر بزنم (البته شاید بگین چه بهتر :sweat_smile:) اما به هر حال به عنوان یک عضو این قبیله خواستم نظرم رو گفته باشم. لطفا اگر نظری در این مورد دارین بفرمائید فقط لطفا به موضوع هم نیم نگاهی داشته باشید :blush:

12 پسندیده

تالار با اینکه یک محیط آموزشیه
یک محیط فرهنگی و همینطور دوستانه هم هست

اتفاقا محیط دوستانه شه که من رو سه ساله شیفته ی خودش کرده و از بودن از اینجا لذت می برم. (مطمئنا اگه محیط خیلی رسمی بود، خیلی زود از این جمع جدا می شدم، چون فرقی با خوندن مقالات در گوگل نداشت)
اما اگر میخواید که از جنبه ی علمی تالار بهره ببرید، مقالات و تاپیک های بسیار مفیدی موجوده که می تونید با سرچ در داخل خود تالار بهشون دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال دو لینک زیر شما رو به مقالات مفید تالار راهنمایی می کنن

8 پسندیده

نه منظورم اینه گاهی موضوع یک تاپیک برای من جالبه یکی دو تا پست اولش جواب های معقولی هست اما در ادامه اش می بینم کلا مسیرش عوض شده و گاهی تا صدها پیام زیر هم روند ادامه پیدا می کنه و دیگه پیدا کردن پاسخ های خوب اون سوال رو سخت می کنه.

3 پسندیده

در مورد این لینک ها هم خیلی ممنونم چه مطالب مفید فایده ای دارند مرسی یک دنیا جناب پودینه.

3 پسندیده

معمولا پست های اصلی و مفید ، پست هایی هستند که پس از افتتاح تاپیک نوشته میشن ( پست های اول هر تاپیک)

4 پسندیده

خواهش میکنم دوست گرامی :pray:

3 پسندیده

بله متاسفانه !
دوست داشتم امکان پرچم کردن پاسخ های مفید یا پرش به پاسخ های مناسب در اول تاپیک وجود داشت.

2 پسندیده

در کل غمی نیست

مجربین تالار امکان حذف پست های اسپم رو دارن
اگه حس می کنید تاپیکی بیش از حد اسپم داره می تونید گزارش بدید که اسپم ها رو حذف کنن

3 پسندیده

حس خوبی به این کار گزارش کردن ندارم به هر حال فکر نمی کنم امثال من در تالار زیاد باشند درد دلی بود که مطرح کردم
سپاس از شما که شنیدین و پاسخ دادین.

3 پسندیده

صد البته که حق با شماست و مرتب بودن تالار سطح علمیش رو هم بسیار بالا میبره
اما من شخصا میانه ی خوبی با نظم و ترتیب ندارم و باعث میشه احساس موذب بودن بهم دست بده. :grin: چون به نظرم در هربی نظمی، نظمی وجود داره و کلا با این فلسفه راحت تر کنار میام.
اما باز هم اقرار می کنم که حق با شماست و توقعتون به جا.

4 پسندیده

سپاسگزارم فرزاد خان! شما را همیشه مودب ترین فرد تالار دیدم
سایه تون مستدام بر سر این قبیله :blush:
سپاس فراوان از دلجویی پر مهرتان

4 پسندیده

شما لطف دارید

من خودم رو همیشه یک دانش آموز می بینم که انسان های اطرافم (در اینجا، افراد تالار) با اشتراک گذاشتن تجربیاتشون (در هر زمینه ای) بهم درس میدن. هر فردی به یک شکل
بنابراین ترجیحم اینه که سایه ی تک تک افراد تالار بالای سر من باشه که ازشون چیزی یاد بگیرم

4 پسندیده

سلام و وقت بخیر
انتقاد بجایی هست.
اما توجه داشته باشید گاهی برخی تاپیک ها حد اسپمش جوری بالا میره که دیگه نمیشه واقعا کاری کرد.
اما زین پس تا جایی که بشه اسپم ها رو از تاپیک های آموزشی منتقل خواهیم کرد.

4 پسندیده

از شما ممنونم خانم بیانی عزیز
می دونم کار برای مجربین با گزارش ها و حذف اسپم ها زیاد می شه اما حسم می گه در نهایت این به نفع تالار هست. چون کم کم با رشد اسپم ها یک جور فرهنگ و شوخی هایی شکل می گیرن که واسه یک تازه وارد بی معنی می شن و گاهی دچار دلزدگی و حس بیگانه شدن از جمع رو پیدا می کنن. نمی دونم این نظر بنده اس. البته که مطالب و پاسخ های خوب مربی ها زیر اسپم ها دفن می شن.

2 پسندیده

کاملا بجا…
من بشخصه عذرخواهی میکنم، اگه گاها با اسپم هام کسی اذیت شده باشه :pray:
ممنون از تذکرتون

2 پسندیده

خواهش می کنم مرسی از پاسختون
به شخصه از کامنت های شما چیزهای زیادی آموختم.

2 پسندیده

جدی؟؟!
در این حد…

نظر لطفتونه، ان‌شاءالله که بتونیم بیشتر مفیدباشیم

2 پسندیده

بدون تعارف عرض کردم معمولا دیدگاه های شما از زاویه ای دیگر به مسئله نگاه می کنه که نشان از دقت نظر شماست.

2 پسندیده

خداکنه اینطوری که میگید باشیم… ممنون از محبتتون

2 پسندیده

بله جناب فرزاد لطفش همیشه شامل حال من هم بوده .

بی‌شوخی ، بی ادعا آقا از افرادی امثال شما باید مجسمه از طلا ساخت .
و باز هم میگم بی‌شوخی ، بی ادعا ، بی چاپلوسی با ویدیو‌های جناب @YoKambiz هم در زبان و دیگر زمینه‌ها از بیراهه به راه مستقیم و درست قدم گذاشتم .

3 پسندیده