تزریق فوری انرژی مثبت به تالار

کاملا قبول دارم
امیدوارم همه به زندگی عادی و ساعت خواب عادی خودمون برگردیم

8 پسندیده

پس چند دقیقه بیشتر وقت ندارید؛ انشالله مدیریت های بزرگ

8 پسندیده

درسته، ممنون :+1: :rose:

8 پسندیده

تا مادامی که این کانالهای تلگرامی رو رصد میکردم منم این شکلی بودم! ۳ روزِ که تلگراممو کلا از تو گوشیم پاک کردم، یکم نفس راحت کشیدم! خب پیروِش اون استرس و انرژی منفی هم تا حدودی کمتر شده! البته هنوز کارداره تا بهتر شدن ولی بقول ژاپنیها اگه نعل اسبو درست بزنی دیگه تو هیچ جنگی و سواری اسب تورو زمین نمیزنه!!!

10 پسندیده

دقیقا همینطوره

پیشنهاد میکنم اخبار دیدن رو هم به کل حذف کنید
معجزه میکنه
البته اگه تا بحال حذف نکردید

10 پسندیده

Hi guys

Good luck

9 پسندیده

کلا حذفشون کردم! بقول مولانا: آن را که ثمر نیست ز عالم کم باد

دیدی که مرا هیچ کسی یاد نکرد

جز زبان که هزار آفرین بر آن باد(با کمی تغییر!)

9 پسندیده

منو میگید :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless: وای خداا

6 پسندیده

سلام آقا فرزاد شبتون بخیر ممنون برای همه زحمت هایی که میکشید :rose: :rose:
من تحت هر شرایطی که باشم این :grin: ایموجی پر کاربرد منه امیدوارم امسال بیشتر ازش استفاده کنم و با حرفام حس خوب به بقیه منتقل کنم.

8 پسندیده

سلام آناهیتا خانوم :rose: :blush:

چه عالی :smile:
مطمئن باشید انرژی مثبتی که به دیگران می دید به خودتون بر میگرده

عالی تر از عالی :clap:

9 پسندیده

@ala

دقیقاً منم جرات نمی کنم کامنت بزارم فاطمه جون :joy::joy::joy: @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

6 پسندیده

چه خوب! عالیه…

7 پسندیده

خانم نیکنام محض اطلاع گفتن
اگه نمیتونید اشکال نداره که :grin:
سخت نگیرید
دنیا دو روزه

7 پسندیده

دقیقاً دو روزه بیدارم و همچنان شارژ :blue_heart::green_heart::yellow_heart:
فاطمه :heart::heart::heart: @fatemeh74 هم مثل خودمه

5 پسندیده

البته روزی ۶ تا ۸ ساعت خواب ضروریه
کمبود خواب در طولانی مدت به بدن صدمه میزنه

خوبه دیگه، خانوم دکتر آینده با خانوم دکتر حال دوست هستن :+1: :grin:

9 پسندیده

مربی @Farzad_Poodineh
کی از خواب بدش می یاد؟ نمی تونم بخوابم. :hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blue_heart:
چند ساله به این رویه هستم. ده سال بیشتره.

خانم دکتر آینده @fatemeh74 :blue_heart::green_heart::yellow_heart::purple_heart: رفتی خوابیدی؟

6 پسندیده

نه رفتم کتاب میخوندم من نخوابیدم هنوز ساعت 4:54 دقیقه اس :expressionless::expressionless::joy:

6 پسندیده

اصلا این چشما رو هم نمیره !!! چراشو نمیدونم
@elahehvelayati
منو الهه جونو میبرن چشمامونو میدوزن آخر :joy::joy:

6 پسندیده

خخخخخخ :clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

سلام آقا فرزاد عزیز :rose: @Farzad_Poodineh :rose:
نمیخواستم مطرح کنم این بحثو ولی کاش این مورد اتفاق نمی افتاد برام اینجا، چون تنها انرژی منفیِ من همین مشکل هستش
توو تالار، دو سه بار ضد حال خوردم اونم ب خاطر اعتماد بی جام ب فردی ک استحقاقِ اعتماد منو و دوستیه منو نداشت
(یکی از دوستان عزیزه منم تو تالار مشکل مشابهِ منو با همین فرد پیدا کرد و تجربه ی مشترکمونه)
کسی ک تو تالار فرشتس ولی کُلّی داستان درست میکنه پشتِ صحنه و میاد خصوصی فوشای ناجور میده میره! این بَد تر از مشکلات عَلَنیه تالاره ب نظر من! دو سه بار خواستم اطلاع بدم ب مدیرا ک این اتفاق میوفته اینجا و این خانوم بی احترامی میکنه تو خصوصی و داستان درست میکنه تو تالار (حضور همچین فردی ن تنها برای من برای اَپ هم خوب نیست) ولی با خودم گفتم بهتره حِرفه ای برخورد کنم و ب زحمت نندازم کسیو تقصیره اَپ ک نیست! هر کجا ممکنه ب خاطر آدمای بی ملاحظه دلخوری پیش بیاد! و نادیده گرفتمش! ولی کلاً دِل چِرکین کَرده مَنو ب اَپ و ب قولِ شما شده انرژی منفیه شخص من و دوستم ک اشاره کردم!
ما هم از سر دلسوزی و مُدارا کاری ب کارش نداشتیم!و بیخیال شدیم کلاً!
امیدوارم ایشون رو هم خدا هدایت کنه تا اطرافیانش (حتی تو مجازی) از انسانیّت نا امید نشن!
گفتم ک بدونید لزوماً تو تالار نیس، پشت صحنه ی تالار ممکنه خعلی چیزا پیش بیاد. مثل خودم و دوستم. ولی الان ک با خودم فک میکنم اصلاً هیچ ارتباطی ب خودِ اَپ نداره! ما خودمون نباید با کسی ک تکلیفش با خودشم معلوم نیست و ظرفیت نداره وارد دوستی میشدیم.ایراد از ما بود.

و این قسمت :rose: آقا فرزاد :rose: من فقط اون دوستِ آلمانیمونو راهنمایی کردم ک چطور اینجا فید بک میدیم! من پشیمون نیستم چون کار اشتباهی نکردم! ب عنوانِ کاربری ک دو ساله داره از زبان شناس استفاده میکنه خواستم راهنماییشون کنم ک بدونن فضا اینجا چطوره و با فوش دادن فید بک نمیدیم حتی اگ متنفّر باشیم از چیزی و از نظر ما بَد باشه و خیلی هم خوب متوجهشون کردم. :slight_smile: طرز حرف زدنشون خارج از حدِّ تحمل بود و واقعاً رفت تو مخم :unamused: منم اگر اشتباهی کردم و درست رفتار نکردم کسی ک اینجا تجربش بیشتره راهنماییم کنه من خوشحال میشم و خودمو اصلاح میکنم. ولی کلاً مِن بعد سعی میکنم حرفِ غیر مرتبط با زبان نزنم اینجا و شاید اصلا دگ حرفی نزنم :joy::raised_hand:

:clap::point_up: دقیقاً منم این کارو کردم دگ :unamused: گفتم مثبت نظر بدین لطفاً !! یا فوش ندین حداقل :joy:
ولی بهتره بزرگانِ تالار این کارو کنن من خودم ب شخصه دگ حرفی نمیزنم، تو این مورِدَم گفتم رفت تو مُخَمممم :grimacing: :woman_facepalming:

17 پسندیده