انگلیسی با Rant - قراردادی که قبل از ازدواج باید بسته شود

WOW
سلام به به
ازدوااج :no_mouth::joy:
هرچند من خوشم نمیاد و سعی میکنم نظر ندم درموردش چون اصلا از ازدواج خوشم نمیاد
ازدواج که میکنی مسئولیتات زیاد میشه و باید صد در صد فرد مسئولیت پذیری باشی
و اینکه تنهایی بدون هیچ فردی از کارام بر میام و در آینده میتونم فراتر از چیزایی که میخوام رو فراهم کنم
کلا از هیچکسم خوشم نمیاد :joy::joy: اینم نظر بنده
ویدیوت رو دوست داشتم حرفای قشنگی در اون زدی مرسی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

بهت گفتم من همسن تو بودم تو باغچمون داشتم چاله میکندم برم چین؟ :grin:

4 پسندیده

شدی مثل یه بنده خدا همش آدم جلو جمع ضایع میکنی :smirk::joy:

3 پسندیده

نه خداییش من همیشه با ازدواج موافق بودم :joy:

اینا نظر من نیست. دیو رمزی و تحقیقات هستند. :grin:

نه من از اول انگلیسی مینویسم بعد به الهام خانوم میدم یه دور بخونه. بعد ضبط میکنم. بعد تموم شد میدم زیرنویس کنن.

نورپردازی ضعیف بوده :joy:

وگرنه بد نیست انصافا. از نزدیک خیلی خوبه

5 پسندیده

سلام و خسته نباشین امید وارم حال دلتون عالییی باشه.
من چیزی برای گفتن ندارم جزع اینکه عالیییی بود
من سن ام کمه و به این حرفای بزرگ نمیاد اینو خودمم میدونم
فقط اومدم بگم اقای کشاورز ممنون که مارو تو زبان تو انگیزه تو هر موضوعی راهنمایی میکنین و موفق باشین تا اخر زندگی
:iran::heart::afghanistan:

4 پسندیده

سلام اولین ویدئویی بود تونستم همان روز اول تاپیک ببینم.
اول یه نکته: اینکه در مورد ازداج فقط اونهایی که تجربه ی ازدواج دارند باید نظر بدهند و می تونن در این خصوص اظهار نظر داشته باشند به نظر منطقی نیست و من خودم به شخصه قبول ندارم.
هر چه از زمان ازدواج خودم میگذره کمتر می تونم به کسی در این خصوص کمک و مشاوره بدهم، چند سال اول چون خودم خیلی سایتهای مشاوره ای مطلب می خوندم دیگه تا حدی اشراف موضوع پیدا کرده بودم ولی الان بیشتر مساله تربیت فرزند رو می تونم بر برخی مسایل اظهار نظر کنم، انشالله موضوع رسید به بچه داری در خدمت هستم، هر چند آقا کامبیز یه چند نکته ای توی چنته دارند بخاطر دوره ی مکالمه ای که با هم داشتیم. دلیل دیگه که در مورد ازدواج توصیه ای ندارم این هست که نسل ازدواجی فعلی با زمان ما معیارهاش متفاوت تر هست.
پ.ن: توجه کردید موضوع تا چه حد مهم بود که مجربین و مربی عزیز اظهار نظر شون به انگلیسی بود :joy:

12 پسندیده

Hi
mr.keshavarz
I agree with your idea
Tnx for your video
:ok_hand::ok_hand::hibiscus:

3 پسندیده

بله. نسل جدیدی که تتلو و ساسی گوش میده مشخصه چیه :grin:

my pleasure

ویدئو واژگان و تصویر اضافه شد

4 پسندیده

فاطمه @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
:joy: حالا باز حرف گوش نکن …!! :joy::joy::joy::green_heart::blue_heart::yellow_heart::purple_heart::two_hearts:

2 پسندیده

Exactly :ok_hand:

Not really, I mean this sentence have place for discusses.

3 پسندیده

:roll_eyes::joy::joy::roll_eyes:
God help me :joy:

2 پسندیده

:joy::joy::joy:
You can’t run away from this. :joy::joy::grin:

2 پسندیده

All friend in forum want annoy me why? :scream::scream::joy:

2 پسندیده

I’m just kidding … dear Fatemeh. Cross my heart. I’m crazy about you. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::green_heart::blue_heart::yellow_heart::purple_heart::two_hearts:

2 پسندیده

سلام شما انگلیسی با لهجه امریکن یاد گرفتین دیگه درسته اگه میشه پیوی واتساپ بهم اسمس بدین به راهنمایی شما خیلی نیاز دارم ۰۹۳۳۰۹۷۹۴۲۳

1 پسندیده

سلام دوست عزیز @rezagh1
در داخل اپ از قسمت پشتیبانی پیغام بزارین هر سوالی داشتین راهنمایی میکنیم

2 پسندیده

سلام من امروز تونستم این ویدئو رو ببینم و خب خیلی لذت بردم و میگم کاش زودتر یه نفر این چیزارو بهم میگفت واقعا تکمیل بود از هر نظر تبریک میگم بهتون :clap::clap::tulip: به همه مجردا پیشنهاد میکنم به این توجه کنین که عشق و دوست داشتن همه چیز نیست ،تعهد ،اعتماد و اخلاق و احترام مهم تر از عشق و دوست داشتنه هیچوقت فکر نکنین با عشق و دوست داشتن میتونین به این چیزها برسین ،البته استثنا هم وجود داره من فقط تجربه شخصی مو گفتم
@fdoosti
@a.bayani
چقدر از نوشته هاتون لذت بردم و چقدر برام قابل تامل و لذت بخش بود :tulip::rose::heart:

7 پسندیده

یک متن بسیار عالی و کاربردی

2 پسندیده

سلام محدثه جان ممنونم از لطفت و بیان تجربت :rose:
واقعیت اینه ما تا وقتی که شناختی از خودمون و باورهامون و نیازهامون نداشته باشیم، همیشه با یه ماسک دلخواه دیگران با اونا برخورد می‌کنیم و این منشا بسیاری از مشکلات در رابطه هاست چون :point_down:

و مهم اینه یادمون نره اگه یه اشتباه رو دوبار تکرار کنیم دیگه اسمش اشتباه نیست، انتخابه.

اما همیشه راه برای اصلاح هست. انسانی که بدنش هر سال یدور کامل تمام سلول های بدنش ریکاوری میشه، لایق این هست که باورها و اخلاق و روش زندگیشم ریکاوری کنه. :hugs:
به امید رابطه های سالم و پایدار و نیکو برای همه دوستان زبان‌شناسی :rose:

6 پسندیده

درسته امیدوارم همه به این درک بزرگ برسیم :+1: :ok_hand: :heart: :slightly_smiling_face: :upside_down_face:

4 پسندیده