توجه بیشتر به مبتدیان و کتابهای سطح بندی شده 📚📖

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بسیار بسیار نازنین و پر تلاش.
با توجه به اینکه تعداد اعضای مبتدی زیاده و اکثرا از کتابهای سطح بندی شده استفاده میکنند. باید توجه بیشتری به این قسمت بشود اولا به این قسمتها کتابی اضافه نمیشود و در اینترنت منابع وجود دارد که بشه اضافه نمود دوما اشتباهات زیادی در کتابها موجوده مثلا قسمت کتابهای ساده در کتاب مظنون اصلی صوت قسمت 6 به متن قسمت 5 اضافه شده و الی آخر. به نظر بنده یک یا چند نفر مسئول قسمت کتابهای سطح بندی بشه خیلی مفیده با توجه به اینکه اعضای سطح مبتدی در زبانشناس زیاده وفکر میکنم از این قسمت بیشتر استفاده میکنند. من نمیدانم اعضای تیم زبانشناس به صورت افتخاری کار میکنند یا جزئی از زبانشناس هستند ولی بهتره در هر قسمت از زبانشناس مثلا زیبوک، زوم، و بقیه قسمتها شرح وظایف انجام بگیره و تخصصی تر بشه. دوستان لطفا شما هم اگر نظر یا پیشنهادی دارید مطرح نمایید

10 پسندیده

سلام دوست عزیز

ممنون از پیشنهادتون، اگر در تالار سرچ کنید بخشی برای درخواست کتاب داره که میتونید کتاب هایی که میخواین درخواست بدین، و از طرفی ما تنها برای سطح خیلی ساده، 178 کتاب داریم ما بقی سطح ها بمونه

در تاپیک مورد نظر درخواست کتاب داشته باشید با کمال میل اضافه میشه، ما هم انتظار داریم از حداکثر ظرفیت اپلیکیشن استفاده کنید

در مورد اشتباهات هم از قسمت پشتیبانی اطلاع بدین بررسی بشه

6 پسندیده

یکی از کتابی که من میخواندم صوتش خیلی بد بود .
بعد صوتش با کتابش نمیخواند

4 پسندیده

ممنون از اطلاع رسانی تان
ولی من در مورد خودم نمیگم، من به کسانی که زبانشناس را معرفی کردم و نصب کردند و یکسری از دوستان دیگر شاید فقط دوست دارند کتاب بخوانند و لذت ببرند و اهل گزارش دادن و ادیت کردن نباشند.
قسمت پشتیبانی مطرح کردم گفتند در تالار مطرح کنم
مرسی که کمک میکنید موفق باشید :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

ممنون میشم اسمش رو تو پشتیبانی بگین بررسی کنم :heart::rose:
@mahnaz44

5 پسندیده

اینو واسه اون اشتباهات که گفتین میگم، مثلا جابه جایی فصل ها و عدم هماهنگی صوت و متن رو به پشتیبانی بگین اما درخواست کتاب در تالاره :pray::pray:

5 پسندیده

ببینید الان شما یک کتاب انگلیسی را دوست دارید زیبوک اضافه بشه و درخواست میدید
ولی کسی که تازه عضو زبانشناس شده و دنبال کتابی هست که آسان باشه و سطح خودش باشه فکر نکنم درخواست کتاب برای این شخص امکان پذیر باشه. نظر من اینست که دوستان یک همکاری بکنند منم اگر کمکی بتوانم انجام بدم هستم، که در قسمت مخصوصا کتابهای سطح بندی شده یه تجدید نظر کلی صورت بگیره. مثلا کتابهایی که متن درست ندارند یا کیفیت صوت شان مناسب نیست حذف و یکسری کتاب جایگزین اضافه بشه و یک خون تازه به این قسمت تزریق بشه :cherry_blossom: :rose: :blossom:
به نظر من زبانشناس بهترین اتفاق ممکن در مورد زبان انگلیسی هست که در ایران اتفاق افتاده و تلاش کنیم که بهترین شرایط و راحترین حالت را برای تمامی اعضا فراهم کنیم

8 پسندیده

باشه حتما ممنون :blush:

5 پسندیده