چالش شدت تابستانه افزایش دایره لغات 🍉

سلام
اینم کامنت 500 الهه خانم
لغات امروز به پایان رسید

12 پسندیده

سلام بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:
خوبید؟ :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:
قشنگ معلومه عین این بچه درس نخون ها، گزارشم رو گذاشتم دقیقه نود! :joy::joy::v::v:

نگاه به این تعداد کم لغت هام نکنید! :woman_shrugging: لایتنر، خیلی وقتم رو می گیره! :woman_facepalming: :joy:

:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

13 پسندیده

خدا قوت :clap::clap::clap: فاطمه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: پر تلاش :gem::gem::gem:

خیلی حس خوبی هست. :star_struck: :star_struck: من هم یه مدت تو این وضعیت قرار داشتم و نمی تونستم لغت به لایتنرم اضافه کنم.

:hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower:

شما هم مثل همیشه، عالی و پرتلاش :clap::clap::clap::v::v:علی آقا :dizzy::dizzy::dizzy:

:banana: :green_apple: :strawberry:

11 پسندیده

سلام دوستان :heartbeat:

11 پسندیده

سلام بعد از یه غیبت طولانی اومدم :raising_hand_woman:
خوش اومدم :laughing: :joy:
اینم تکالیف پایان هفته من:

البته لغتام خیلی زیاد بود نرسیدم تموم کنم فردا ان شاالله تموم میکنم

14 پسندیده

سلام لادن جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
خوشم می یاد متعهد هستی، تکالیف آخر هفته رو هم گذاشتی :grin: :smiling_face_with_three_hearts::v::v:
:hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower:

خوش اومدی لیا جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
مرسی خانم متعهد :grin::v::v:

زیاد به خودت سخت نگیر :hibiscus::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::hibiscus:

:gem::gem::gem:

:honey_pot::doughnut::chocolate_bar:

12 پسندیده

خوبید؟ :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: چه خبرها؟ :star_struck: :star_struck:

امروز بیشتر خارج از برنامه :blue_heart::blue_heart: زبان خوندم. :books: جریان داره … بعداً می یام می گم.

:strawberry: :green_apple: :peach:

10 پسندیده

سلام :raised_hand:
منم لغاتم اکثرا خونه اولی بودن پوستمو کندن. :woozy_face:
من موندم لغتهای خونه اول که انرژی بیشتری از آدم میگیرن چرا امتیازش از همه خونه ها کمتره؟ :roll_eyes:

در ضمن همگی خسته نباشید و خدا قوت

12 پسندیده

لیا جان @Lia2 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
نمی دونم چند سالته. ولی غر زدن ممنوع! :grin::raised_hand:

حالا خارج از شوخی … بزار یه چند تا موسیقی انگلیسی :notes::musical_note::headphones: تو اون یکی تاپیک ام برای بچه ها :blue_heart::blue_heart: آپ کنم، می یام بهت توضیح می دم.

9 پسندیده

سلام… من امروز لغت کمی برای مرور داشتم… اینقدر توجه ام به خالی کردن لایتنر بود، حواسم به این نبود که اگر لغت اضافه نکنم ممکنه بعد چند روز لغت جدید نداشته باشم :smile:

9 پسندیده

چون تازه می خوای باهاشون تا حدودی آشنا بشی. نه اینکه اونها رو کامل یاد بگیری و جزء دایره لغات فعالت بحساب بیاد.
بنظرت کدومش سخت تره؟
من خودم لغات تو خونه ی چهارم و پنج هر روز لایتنرم رو یه دو سه بار “یا شاید هم بیشتر” مرور می کنم و بعد، گزینه “می دانم” رو براشون می زنم.

:cherry_blossom::blue_heart::blue_heart::blue_heart::cherry_blossom:

خخخخخ :joy::joy: فاطمه :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: شما که تو برنامه واردی عزیزم.
حالا عیبی نداره. یه چند روز سبک کار کن.

:hibiscus::sunflower::cherry_blossom:

12 پسندیده

سلام دوستان :heartbeat:

الان قشنگ مشخصه دقیقه نودیم یا بیشتر توضیح بدم؟ :sweat_smile:

9 پسندیده

سلام شب تان قشنگ باد :crescent_moon:
لغات تمام شد :v:

11 پسندیده

:joy::v: من هم نیاز به توضیح بیشتر نیست! عاشق ایموجی تو کامنت هام هستم. قشنگ، تابلو هست!
:evergreen_tree::deciduous_tree::cherry_blossom::blue_heart::sunflower::hibiscus::gem::two_hearts::peach::watermelon::honey_pot::doughnut::chocolate_bar::palm_tree::joy::joy::joy:

خسته نباشی و خدا قوت :v::v::clap::clap::clap::gem::gem::gem:

:sunflower::sunflower::sunflower:

8 پسندیده

:blue_heart::green_heart::blue_heart:

11 پسندیده

سلام دوستان بالاخره امروز وقت کردم درس بخونم.

11 پسندیده

سلام دوستان :tulip:

10 پسندیده

سلام دوستان :revolving_hearts:

الهه جون راهکارهای خوبت رو کم کم رو میکنیا :grinning:
منم امشب از این راهکار استفاده کردم و به نظرم روش خیلی خوبیه. :ok_hand:t2:

10 پسندیده

نه، آخه چرا بخوام مخفی کنم؟! :joy::grin:
من که دارم می گم … :joy::raised_hand:
خخخخ :joy: دوران دانشجویی هم از این محکم کاری ها زیاد می کردم. تازه بدتر از این …
حالا در مورد لغت ها … من اگه ببینم یه لغتی رو قبلاً وارد لایتنر کردم و از لایتنر خارجش کردم، ولی یجا دیگه هم همون لغت رو باز ببینم که هنوز جزء لغات فعالم نشده، باز دوباره وارد لایتنر می کنم تا حسابی فعال بشه تو ذهنم.
اتفاقاً برای جعبه لایتنر می خوام یه تاپیک بنویسم سر فرصت … :dizzy::dizzy::dizzy:

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

9 پسندیده

همین الان تمام شد :point_down:

13 پسندیده