چالش شدت تابستانه افزایش دایره لغات 🍉

اخ یه عکس از لایتنر رو 13:55 رو اشتباه فرستادم.

3 پسندیده

سلام دوستان :heartbeat:
امروزم چهل تا لغت موند واسه فردا :upside_down_face:

7 پسندیده

سلام
عید همگی مبارک :fireworks: :fireworks:

امیدوارم هفته آینده هم در کنار همدیگه هفته پر از تلاش و موفقیت داشته باشیم

9 پسندیده

سلام فاطمه خانم. چطور روزی 50 تا صدتا لغت یاد میگیرید؟ خیلی آمار بالاییه… :clap::clap::clap:

5 پسندیده

مرجان جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
این اعداد، شاخص لغت هستند، نه تعداد کلمات یاد گرفته شده تو هر روز.
شاخص لغت اینه:

اون قسمت “می دانم” نشون می ده تو هر روز چقدر لغت یاد می گیری به طور میانگین و در مجموع.

7 پسندیده

سلام مرجان خانم… همونطور که الهه جان گفت تعداد لغاتی که مرور میشه ازین بیشتره… اما دوستان همه شاخص لغت بالا دارن و فعالن، بیشتر از من :blush:
نظر لطفته عزیزم… انشالا خودت هم وارد این چالش بشی، روز به روز انگیزه میگیری و حس خوبی داره :cherry_blossom::v:

7 پسندیده

آره الهه جان… میدونم شاخص لغت چجوریه… منظورم این بود که مثلا برای شاخص لغت 50 تقریبا باید 150 تا کلمه خونده بشه… در کل هر روز این همه لغت خوندن واقعا کار خیلی بزرگیه که دارین انجام میدین :sweat_smile::ok_hand:
من لایتنرم موقعی که چند روز نخونم نهایتا به دویست کلمه برسه که شاخص لغتم نهایتا 60 تا بشه :sweat_smile::see_no_evil:

7 پسندیده

همین الان خودت میانگین کلماتت 50 تاااااست خیییلی خوبه واقعا… امیدوارم خیلی زود به سطح 6 برسی :nazar_amulet::rose::kissing_heart:

7 پسندیده

ممنونم فاطمه جان… من شما ها رو میبینم از یه طرف انگیزه میگیرم از یه طرف میگم ای خدااا من چجوری روزی این همه لغت یاد بگیرم اخه :sweat_smile::raised_hand:
ولی خدایی تمام این نرم افزار یه طرف، تالار و شما دوستان یک طرف… امیدوارم موفق باشید :kissing_heart::heart::rose:

7 پسندیده

مرجان جان به نظر زیاد میاد… من نهایتا نیم ساعت، چهل دقیقه وقت میذارم برای لایتنر (بالاترین حد). اگه امتحان کنی و چند روزی پیش بری متوجه اش میشی. چون لغتهای خونه اوله که بیشتر زمان میبره، بقیه لغتها هر کدوم چند ثانیه اس معمولا :wink:

7 پسندیده

آهااا… چه خوب… ممنون از راهنمایی و تجربه هایی که درمیون میذاری :heart::rose:
ان شاء الله منم خودم رو میرسونم :blush::pray:

7 پسندیده

بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:
امروز لایتنر خیلی خستم کرد :blue_heart::blue_heart:
دیگه بیش از این، نمی تونم …

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

10 پسندیده

سلام

10 پسندیده

شب بخیر دوستان :tulip:

8 پسندیده

سلام شب خوش

8 پسندیده

7 پسندیده

سلام…
اهداف آخر تابستان :point_down::point_down:
رسیدن به ۴۴۴۴لغت :rose::rose: رسیدن به سطح ۳.۵ :rose::rose:
رسیدن به زنجیر ۴۴ تایی…
و…
.

شات امروز

8 پسندیده

یکم برای پنجاه روز، سخته رسیدن به سطح چهار برنامه
چون:
از سطح دو به سطح سه: ۱۵۰۰ کلمه
از سطح سه به سطح چهار: ۴۰۰۰ کلمه
جمعاً باید ۵۵۰۰ کلمه رو تو برنامه سفید کنی که تازه برنامه حدود سی درصد کلماتی که سفید می کنی رو فاکتور می گیره و به تعداد لغات سطحت اضافه نمی کنه و فقط به قسمت “می دانم” اضافه می کنه.
به خاطر یه سری لغات مشابه هم، اسامی افراد خاص و مکان ها و …
.
.
ولی اگه بتونی که عالی است.

7 پسندیده

درصد کلماتی که سفید می کنی رو فاکتور می گیره و به تعداد لغات سطحت اضافه نمی

عه :astonished:
چرا ؟

انشالله که بتونم

4 پسندیده

بنظرم خیلی منطقی هست. چون مسابقه دو که نیست. قراره نرم افزار، سطح واقعی و میزان پیشرفتت رو بسنجه … نه صرفاً یادگیری هر کلمه ای.

این آمار خود منه. اگه دقت کنی، تعداد کلماتی که تو قست “می دانم” هست، خیلی بیشتر از تعداد کلماتی هست که تو مجموع و ارتقاء سطح هام تاثیر داشته.

2 پسندیده