چالش شدت تابستانه افزایش دایره لغات 🍉

شب خوش :ribbon::blue_heart:

11 پسندیده

سلام سلام به همگی :cherry_blossom:
من پاورچین پاورچین میام یه حاضری میزنم و میرم. :sweat_smile:

11 پسندیده

صد هزاران بار سلام :rose:

9 پسندیده

سلام شب همگی بخیر
امروز لغاتم کم بود وگرنه ممکن بود نرسم تموم کنم ، شانس آوردم

8 پسندیده

بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:
من امروز وضعیت روحی خوبی نداشتم. نتونستم زیاد رو لایتنر کار کنم.
.
.
کارهای خودم هم مجبوری انجام دادم.
.
.
فقط خیلی جالبه …
انتقاد بجا هم ازشون می کنی، همیشه جواب حاضر و آماده تو آستین دارند.
آقا کارتون اشتباه بوده، شهامت داشته باشید و اشتباه خودتون رو قبول کنید‌ … نه اینکه بیشتر بهانه تراشی کنید.
… “سرمون شلوغه” …
.
.
انتقاد بجا رو همیشه بپذیرید.
خود من همیشه سعی می کنم اینطوری باشم.
.
.
بعداً ادعا هم می کنند ما برای کاربرها احترام قائل هستیم.

8 پسندیده

سلام فاطمه جان :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
چه بر سر اون رشته کوها آوردی :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:
برگرد به روال قبل :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
من به اون نوع شاخص لغت عادت کردم :partying_face::wink::rose:

9 پسندیده

:thinking:
سلام
من به یک مشکل عجیب برخوردم، داشتم کتابهای زیبوک را نگاه میکردم یک کتابی را خیلی وقت پیش همه لغاتش را سفید کرده بودم الان متوجه شدم تو یه فصلش دو تا لغت هست وارد درس که میشم هیچ لغت آبی وجود نداره. خیلی عجیب :thinking:
کسی تا حالا چنین مشکلی داشته؟

6 پسندیده

منم مورد مشابه رو توی یکی از دروس قدرت دارم

7 پسندیده

من خیلی شده که یهو دیدم لغات آبی یه فصل، بی دلیل سفید شده.
مطمئن هستم که دستم هم نخورده.
چون اصلاً تو آخر فصل هم نبودم که دیدم یهو سفید شده.
مثلاً همون فصل رو باز کردم که دوباره بقیه اش رو بخونم دیدم هیچ لغت آبی ای وجود نداره!

7 پسندیده

نه منظورم اینه که نشون میده دوتا لغت آبیه ولی داخل درس وجود نداره. پایین علامت زدم

8 پسندیده

سلام مشکلم حل شد توی عکس پایین بالا سمت چپ که علامت قرمز کشیدم دوتا فلش نیم دایره زرد رنگ اومده بود زدم درست شد، الان نیست فکر کنم علامت sync بود.
لغتها هم اون دو تا پایینیه که خط کشیدم غلط املایی داره ولی چون معنی دیگه ای داره سفیدشون نکردم

دوستان شما هم اگه این مشکل رو دارید امتحان کنید

7 پسندیده

سلام ماری جان… دیدی چشم خوردم :smile:
لغتهام کم شدن و خونه اولی… خودمم تنبل :wink:
زبانشناس هم تنزل رتبه داد بهم، انگیزه ام اومد پایین :sweat_smile:

7 پسندیده

این یعنی چی؟ :sunflower::maple_leaf::sunflower:
این رو متوجه نشدم فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

:blue_heart::watermelon::blue_heart:

6 پسندیده

من هم به مشکلهایی مشابه شما برخورد کردم
مخصوصا همین که آقا علیرضا میگن عدد نشون میده چند وقت پیش بود سر در نیاوردم چیه حتی اصلا یادم نمیاد کجا بود برای همین بیخیالش شدم ، خیال خودمو راحت کردم.

یکی از بلاهای بدی که سرم اومد تقریبا یکماه پیش بود .یک کاری داشتم از کاربری خودم از زبانشناس بیرون رفتم چند ساعت بعد که لاگین شدم دیدم دویست سیصد تا از لغاتی که دور جوجه وجود داره پریده ، اینم نفهمیدم چرا مجبور شدم دوباره پرش کنم

8 پسندیده

از ماهر اومدم به مستعد… خودمم تازه متوجه شدم… نمیدونم چرا و چطور
من تو تایپ دوره ها کمک میکنم مدام اما تو تالار کمتر بودم این مدت، به این خاطره احتمالا

10 پسندیده

دقیقاً به همین دلیل هست.
فعالیتمون تو تالار کم بشه، تنزل رتبه پیدا می کنیم خودبخود‌.

من هم الان تایپ دو تا درس از دوره “انگلیسی با تلویزیون” رو برداشتم.
ولی چون طولانی هست و سرعت گفتار بالاست، متنش زیاد می شه و ازم زیاد وقت گرفته.
این دو تا درس تموم بشه، می رم یه درس از “دروس پایه انگلیسی بدون تلاش” رو برمی دارم.
یه چندتا از درس هاش، قسمت واژگانش، متن نداره.
همه دروس دوره “دروس پایه انگلیسی بدون تلاش” بین بچه ها تقسیم شده بود. نمی دونم الان چرا یه جاهایی، متن نداره.

:green_apple::blue_heart::apple:

10 پسندیده

آره…‌تایپ ها زمان بره :blush:
الهه جان پیامها رو پاک کنم بهتره، درسته؟

8 پسندیده

الهه جون مثل اینکه بچه ها دیدن خیلی عصبانی هستی هیچکس جرات نکرده جوابت رو بده ولی خوب من از اون بچه پروهام :wink: کتکمم بزنی کامنتتو بدون جواب نمیزارم بمونه چون خودم بدم میاد کامنت بزارم و کسی محل نده . :upside_down_face:

من چند تا از تاپیکهای قدیمی رو خوندم ، اونا اکثرا مربوط به دورانی بود که آقا کامبیز و هم دوره ای هاشون تو زبانشناس با هم درس میخوندن و با هم تبادل نظر میکردن .
الان دیگه اکثر اون بچه ها رفتن و فقط چند تا از اونا که مربی شدن موندن .

پس حتی اگه تو اون تاپیکها هم بخوایم کار کنیم باید یک تیم جدید تشکیل بدیم با بچه های جدید . اون تاپیکها تنها خوبی که داره میتونه به ما برای پیدا کردن موضوع تبادل نظر راهکار بده والسلام ختم کلام :face_with_monocle:

یا اینکه از اول یک تاپیک جدید بزنیم و از صفر شروع کنیم ، با مطالب و اعضای جدید و نو :books: :memo:

اون مطالبی هم که اونجاها گذاشتی رو دوباره میتونی تو تاپیک خودمون قرار بدی و بچه های خودمون راجع بهش نظر بدن . من خودم حاضرم بهت کمک کنم ، برم بگردم داستانهات رو پیدا کنم کپی کنم تو تاپیک جدید :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart:
بعدش انقدر نقدت کنیم و بهت گیر بدیم که فرار کنی و فرار مغزها بشی چطوره خواهری ؟ :joy: :joy:

8 پسندیده

نه. نمی خواد پاک کنی.
این تاپیک، دیگه تاریخ انقضاش داره می رسه.
چند روز دیگه باید نقل مکان کنیم به تاپیک جدید. :maple_leaf::maple_leaf::maple_leaf::maple_leaf::maple_leaf: تو انگلیسی یه فعل داره move into درسته؟

پس نگند که تاپیک های رایتینگ تالار، تاریخ انقضاء نداره.
اتفاقاً داره. من فقط می خواستم ثابت کنم.

اتفاقاً عصبانی نیستم. اینکه انتقاد پذیر نیستند آدم بهش برمی خوره.

اون رایتینگ هام رو که می بینم، بیشتر ناراحت می شم.

کلاهم هم تو اون تاپیک ها بیفته هم نمی رم سمتشون. چه برسه برم رایتینگ هام رو از اون تاپیک ها بردارم.

باورت می شه اصلاً خنده رو لبم نمی یاد؟!

10 پسندیده

صاحب تاپیک ها که هست.
.
.
من دیگه حرفی ندارم که در این باره بزنم.

:blue_heart::blue_heart::blue_heart:

6 پسندیده