چ کسی سطحش مث من پایینه؟؟

شما لطف دارین :rose:
باعث افتخاره ک براتون مفید بود :rose::rose:

4 پسندیده

منم سطح مثل شماست
من تا داستان رو خوب بلد نشم نمیرم یه داستان دیگه

5 پسندیده

این جملات چکیده جواب همه سوالات زبان آموزاست که آقای مشرقی و خانم ولایتی زحمت کشیدن و گفتن

6 پسندیده

سلام
راستش من نمی خواستم چیزی بگم دوستان ان قدر درست و به جا حرف می زنن که جایی برای حرف زدن من نمی مونه.

من حدود سه سال زبان سرا رفتم و دو ماه هستش که با نرم افرار زبان شناس کار میکنم و بدون هیچ اغراقی میگم که اون سه سال پیش این دو ماه هیچی هستش. خیلی روند پیشرفت سزیع تر و همین طور خیلی لذت بخش تر هستش.
من خودم دو ماه پیش وقتی از زبان سرا در اومدم نگران بودم که نکنه سطح زبانم افت کنه.حتی یکی از معلم هام که من دو سال و نیم با ایشون خوندم گفتن که این برای گسترش دامنه لغاتم خوبه ولی اسپیکینگ نه. من اون موقع کمی نگران شدم چون کسی رو نداشتم که باهش حرف بزنم تصمیم گرفتم بعد از گوش دادن رمان هایی که می خونم داستان رو تیکه تیکه حفظ کنم و صدام رو ضبط کنم تا هم تلفظم رو چک کنم وهم اسپیکینگم رو تقویت کنم و اون مشکلمم حل شد. من الان هم خیلی روون تر و هم سزیع تر حرف میزنم . لیسنینگم هم که اصلا خیلی بهتر شده من ۳ ماه پیش فیلم a monster callرو نگاه کرده بودم تقریبا ۵۰ درصدش رو می فهمیدم ولی همین چند شب پیش دوباره برای دومین بار این فیلم رو نگاه کردم و می تونم بگم ۸۰ درصدش رو می فهمیدم. ۳۰ درصد رشد اونم تو ۳ ماه فوق العادست! حداقل برای من. در این که این روش جواب میده شکی نیست.

13 پسندیده

من خودم تا حالا کلاس زبان رو تجربه نکردم و همیشه خودآموز خوندم.
ولی من هم تجربه دو ماهه اینجوری با زبانشناس داشتم!

من که خودم بیشتر نظاره گر بودم تو اینجا :joy: شما و بقیه دوستان :dizzy::dizzy::dizzy: بیشتر صحبت کردید.

:yellow_heart::watermelon::yellow_heart:

8 پسندیده

سلام به همه عزیزان
کل تاپیک رو خوندم و واااقعا لذت بردم. تشکر از همه واسه بحث های به این خوبی :heart_eyes:
واقعا تالار زبانشناس و آشنایی با همه شما یه نعمت هست. :heartbeat:

13 پسندیده