چالش شدت پاییزه 🍁

سلام به همگی

چالش شنیداری

10 پسندیده

سلام دوستان ببخشید من این چند هفته ی اخیر آزمون و پروژه و… اینا ولم نمیکنه :books:
به خاطر خمسن نمیتونم فعالیتی داشته باشم…ولی تا حد امکان زبانم را نمیشکنم. :relaxed:

9 پسندیده

گزارش

11 پسندیده

سلام

10 پسندیده

سلام
آقا علیرضا شما به 9 ساعت میگین خوب خوندن من به 4 ساعت میگم عالی خوندن یعنی دیگه این چهار ساعتو از ساعت مرده که هیچ از زیر فرسنگها سنگ اقیانوس پیدا کردم ولی جوینده یابنده هست :smile:

10 پسندیده

سلام دوستان
گزارش من
البته روی این درس دو هفته کار کردم

9 پسندیده

سلام خدمت دوستان
امروز : 1399/9/9

چند روزی سرم شلوغ بود وقت نمیکردم شات بزارم ولی خب میخوندم الان داخل شات هم مشخصه

9 پسندیده

سلام دوستان

8 پسندیده

سلام به همگی

9 پسندیده

سلام

10 پسندیده

سلام

9 پسندیده

کارتان فوق العاده هست
این زمانهای مرده برای انگلیسی خوندن خیلی مناسبند

7 پسندیده

باسلام زری بانوی گرامی شما درکنار داستانهای کودکانه ، چه دوره ای دارین کارمی کنیین؟
مفید هست ؟
باسپاس🌺

7 پسندیده

درود بر شما :rose: تو چالش 4000 لغت شرکت کردم برام یکم سخته اما دارم تلاش میکنم انجامش بدم. نیمچه داستانها رو هم تمرین میکنم و داستانهای خیلی ساده رو گسترده خوانی میکنم. گاهی فیلم میبینم و موزیک هم گوش میکنم و واسه رفع خستگی و چون بسیار تنوع طلبم داستانهای مصور صوتی رو هم گذاشتم تو برنامه برای زمانی که برنامه هام انجام شده باشه و وقت اضافه داشته باشم :joy::joy::joy:
و بسیار مفید بوده برام بخصوص 4000 لغت. داستانهاش رو خیلی دوست دارم و البته نیاز به تمرین بیشتری دارم که لغات جدید تثبیت بشن.
البته همه اینا باعث شده قدرت شنیداریم بالا بره و اصلا فکر نمیکردم به این سرعت بتونم یه متن انگلیسی رو درک کنم البته نه کامل اما 70 درصد متوجه میشم.

9 پسندیده

ممنون، بسیار فعال و پرکار هستید موفق باشید .
قبلا هم عرض کردم ،شما پیشرفتتون چشمگیر خواهد بود چون انگیزه قوی دارید.
براتون آرزوی توفیق دارم.:hibiscus:

7 پسندیده

بینهایت ممنونم بخاطر حضورتون و انرژی مثبتتون
:rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده

مرسی :pray:
دقیقا اگه اراده داشته باشیم زمان مرده زیاده

8 پسندیده

سلام دوستان

12 پسندیده

سلام دوستان شبتون خوش

10 پسندیده